Opera'dan memnun musunuz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bi ıssırabilsem

Profesör
Bilgisayarda gereksiz hiç bir şey sevmediğim için edge kullanıyorum ve ayarlayınca Google Chrome dan daha iyi oluyor "bence" opera sonlarda zaten altı üstü gizli sekmeye girip portakal yazıcaz arada birde video araştırma falan.

MMTKR

Asistan
Yandex iyidir chromi sildim edge silme yolunu bulamadım bulsaydım onuda silecektim

chrome silinir mi? cahil cesareti de edge'i silmeye kalkmak windows'un çekirdeği o silemezsin ...

CtrlEnter

Asistan
Opera kullanıyorum, gayet kullanışlı, hızlı, eklentileri bol, reklam engelleme özelliği var, kenar çubuğu çok kullanışlı messenger whatsapp ekran görüntüsü alma falan, bir de ücretsiz VPN hizmeti var.

Emir Timur

Profesör
Opera'nın oynatılan videoları istenilen boyutlarda başka bir pencerede açma özelliği müthiş. Yalnızca bunun için bile kullanasım var.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Opera eklentileri ile birlikte gayet kullanışlı bir tarayıcı. VPN özelliğini söylemeye gerek yok, direkt olarak VPN açabiliyorsunuz. Açıkçası uzunca bir süre Opera kullandım ve gayet memnundum, ancak bir kaç eksiklik yaşadım ve sonrasında yine Chrome geri dönüş sağlamıştım. İleri ki tarihlerde belki tekrar Opera geri dönebilirim.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Video, film izlerken en iyi hizmeti sunan Tarayıcı Opera.

Dea

Profesör
Opera vazgeçilmezimdir Chrome Ram Sömürür Ayriyetten operada dahili vpn ve reklam engelleyici mevcuttur

stat counter