Opensuse 11.2 Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

realmanager

Müdavim
Reaksiyon puanı
99

open-suse.jpg

Novell, openSUSE 11.2'nin masaüstü ve server versiyonlarını duyurdu. Güvenli ve kararlı bir işletim sistemi olan openSUSE; gerek masaüstü gerek server versiyonuyla kullanımı kolay ve ihtiyaç duyulan her şeyi içeren sistem özellikleri sunuyor. En son sürüm 2.6.31 Linux çekirdeği üzerine yapılandırılan openSUSE 11.2'de KDE 4.3 ve GNOME 2.28 masaüstü ortamları sunuluyor. Mozilla Firefox 3.5, kullanıcılara daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. OpenOffice.org 3.1, her türlü ofis işleriniz için her zaman yardıma hazır. Varsayılan dosya sistemi olarak Ext4 tercih edilen openSUSE 11.2'de, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için masaüstüne eklenmiş bir dizi yeni uygulama da bulunuyor. openSUSE 11.2 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için basın duyurusunu ve openSUSE 11.2 sayfasını inceleyebilirsiniz. openSUSE 11.2 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

Kaynak: http://www.2dbilgisayar.com.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=769&Itemid=1

realmanager

Müdavim
Reaksiyon puanı
99
aralarında dağlar kadar fark var
gözünü kırpmadan çöpe at eski versiyonu

karcx

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
sanırım ben 11.1'i yeni indirdim diye çıkardılar:)

:lol::lol::lol::lol:(Dostum mesajın çok iyi geldi bozuk moralimi düzeltti..Sağolasın...)
Demek ki seni düşünüp kendilerini geliştirmişler....