openbox pencere yöneticisi kullanan dağıtım ?

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
belki kullanan vardır bir aralar debian tabanlı openbox pencere yöneticisi kullanan chrunchbang isimli bir dağıtım vardı severek de kullanırdım amma velakim dağıtım geliştiricisi sonlanmasına karar verince hoşuma gittiği için yine openbox kullanan bir dağıtım aradım şu an için bulmuş değilim işin doğrusu chrunchbang tadını veren bir dağıtım önerisi veya tavsiyesi olan varmı yoksa mint üzerinde openbox kurarak kendim yapmaya çalışacağım

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
tavsiye çıkmamış pek bizde kafamızdakini işleme sokarız artık

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
OpenBox kullanan Manjaro komitesinin olusturdugu dağıtım var, önerebilirim.
Manjaro Linux - Browse /community at SourceForge.net
Bunun dısında xfce kullanan bir dağıtım yükleyip openbox pencere yöneticisine ayarlayabilirsiniz.
Aslında kde dahil her masaüstü için bunu yapabilirsiniz, kwin yerine openbox kullanabilirsiniz ama tema, tip olarak en uyumlusu xfce olur.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
makinam orta üstü bir cihaz ama openbox u donanımdan ziyade görsellik ve benim için kullanışlı olmasından dolayı tercih ediyorum xfce dağıtımlara bir türlü ısınamadım şu an aklımdaki mint üzerinde openbox kurarak çalışmak

ikia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
BunsenLabs Linux.Topluluk tarafından geliştirilmeye devam edilen, Crunchbang'ın devamı olan dağıtım.Bütün alışkanlıklarınızla, yabancılık çekmeden devam edebilirsiniz.

Son mesajlar