Open office hakkında yardım

Bu konuyu okuyanlar

umudayolculuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben pek fazla ofis yazılımına ihtiyaç duymayan biriyim o nedenle biligisayarıma Open office yi kurdum; ve herşey mükemmel. Yanlız tarayıcıyı çalıştıramadım. ms ofice kurulu oldugu zaman tarayıcıyı calıştırırken openofficeyi kurunca çalıştıramadım, bunu düzeltmenin bir yolu varmı; yada ayrıyetten tarayıcı için bir yazılım varmı, yada open officede bu iş olmazmı? (A) yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. :)
birde ben acemi bir ofis programı kullanıcısı olarak openofficeyi cok begendim. benim gibi bir acemi için herşeyi mevcut. ayrıca gördügüm kadarıyla yaptıgımız işlemleri ms office formatında kayıt da edebiliyoruz. ms office formatınıda açtına göre bence ofis programları can damarı olmayanlar benim gibi üçret vermeye yada korsanla ugraşacaklarına open office kullansınlar çok daha iyi. B)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Tarayıcında bir sorun oluşmuş olabilir. Kabloları bi kontrol et istersen. Tarayıcı içi programlar var tabi ama sende cd varsa onun içinde mevcuttur zaten

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tarayıcının openoffice'le ilgisini anlamadım.
Tarayıcının kendi programından resmi(belgeyi) taratıp istediğin gibi kullanabilirsin.

umudayolculuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Diyorumya ben ofis programları hakkında pek bilgi sahibi deyilim. bende yazıcı ve de tarayıcı olarak kullandıgım bir makina var. bilgisayarımda ms office yazılımı yüklü iken tarayıcı olarak kullanabiliyodum. yazdırma işleminde hala hiç bir sorun yok. bende open officeden kaynaklanabilecegi aklıma geldi ondan bu konuyu actım.
Anladıgım kadarıyla makinanın cd si ni tekrar yükleme yaparsam yada cd nin içersinde gerekli olan kurulumu yaparsam sorun çözülecek sanırım. herkese teşekkürler.