Onursal Üyelerimiz ve Yeni Rütbe

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sword.q

Profesör
finix oyum sana :D seninde oyunu bekliyorum ona göre :D

korsan12

Doçent
Chimera
Emubaltacı
findukfaresi
Elmacik
Secil
bunları hatırladım... güzel düşünce

Berkin Bozdoğan

Profesör
Teşekkürler Arkadaşlar.

Yapımda ve yayında emeği geçmiş ve geçmekte olan kişiler adına yönetime teşekkür ederim. ;)

Muhteşem günler dilerim

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
Teşekkürler Arkadaşlar.

Yapımda ve yayında emeği geçmiş ve geçmekte olan kişiler adına yönetime teşekkür ederim. ;)

Muhteşem günler dilerim

Berkin bizi böyle ortada bırakıp gitmen derinden yaraladı bizi seni tekrar aramızda görmemiz dileğiyle hoşçakal:)

jungeman

Profesör
İnsanlar böyle şeyler için birbirini kıracaksa daha kötüleri için neler yapacaklar. Bu dünyada üzülecek kızılacak sayılıp sövülecek daha kötü şeyler var arkadaşlar.

Birbirinizi sevin. Biriniz tamam ben haksızım sen haklısın dese alçalmaz. Aksine yücelir. Hata sizde olmasa bile sizdeymiş gibi davranın :)

kowalskii

Profesör
İnsanlar böyle şeyler için birbirini kıracaksa daha kötüleri için neler yapacaklar. Bu dünyada üzülecek kızılacak sayılıp sövülecek daha kötü şeyler var arkadaşlar.

Birbirinizi sevin. Biriniz tamam ben haksızım sen haklısın dese alçalmaz. Aksine yücelir. Hata sizde olmasa bile sizdeymiş gibi davranın :)
Nereye kadar ? Ses çıkarmayınca süt içip gönderme teklifinde bulunuyo... Ses çıkarınca da ban ya da benzeri engelleri alıyoruz. ve işin üzücü yanı kendi yaptığım hata yüzünden değil başkasının saygısız davranışları yüzünden olması. Gerçekten bu onursal üye olayını tekrar irdeleyin. (bence) kimse için söylemiyorum sadece düşüncem.

jungeman

Profesör
Hiçkimse tartışmayı kaybettiğini kabullenmez. Tamam haklısın pardon dersin konu kapanır olur biter :)

Kestirme Yol

Üyecik
snd yönetimin uygulaması çok şık ve güzel bir vefa örneği diyebiliriz. hemen hemen hepsi de bu ünvanı hak ediyor.

ancak 0ReiS0 arkadaş çok agresif. moderatör ken de böyleydi. hatta bir üyeye " sizleri adam etmek için moderatör oldum " gibi çok aşağılayıcı bir ifadesi olmuştu. bunu iyi hatırlıyorum. büyük tepkiler sonunda moderatörlüktan ayrılmıştı.

0ReiS0 dışında herkes bu ünvanı fazlasıyla hak ediyor. zaten onursal üyeliğin 0ReiS0 ya verildiğini görünce eyvah dedim. bu adam onursal üyelik gibi güzel bir uygulamayı suistimal ederek sulandıracak. düşündüğüm de haklı çıktım.

buradan yönetime sesleniyorum bu arkadaşı lütfen onursal üyelikten çıkarın, yoksa tümden onursal üyelik rütbesini kaldırmak zorunda kalabilirsiniz. ben hatırlatması :)

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
snd yönetimin uygulaması çok şık ve güzel bir vefa örneği diyebiliriz. hemen hemen hepsi de bu ünvanı hak ediyor.

ancak 0ReiS0 arkadaş çok agresif. moderatör ken de böyleydi. hatta bir üyeye " sizleri adam etmek için moderatör oldum " gibi çok aşağılayıcı bir ifadesi olmuştu. bunu iyi hatırlıyorum. büyük tepkiler sonunda moderatörlüktan ayrılmıştı.

0ReiS0 dışında herkes bu ünvanı fazlasıyla hak ediyor. zaten onursal üyeliğin 0ReiS0 ya verildiğini görünce eyvah dedim. bu adam onursal üyelik gibi güzel bir uygulamayı suistimal ederek sulandıracak. düşündüğüm de haklı çıktım.

buradan yönetime sesleniyorum bu arkadaşı lütfen onursal üyelikten çıkarın, yoksa tümden onursal üyelik rütbesini kaldırmak zorunda kalabilirsiniz. ben hatırlatması :)
aynen öyle dediğin gibidir:)

by efsane

byefsane@shiftdelete.net
Yönetici
Admin
Arkadaşlar bu konuyu en kötü adama havale ederek kilitliyorum. Pesimist açıklamayı yapıp konuyu açacaktır..

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Efsane havalen elime ulaştı. Çok teşekkür ederim. Karşıdan ödemeli göndermişsin ama çok kırıldım :D

Güzelim konumuz var arkadaşlar. Lütfen kilitlemek zorunda bırakmayın bizleri. Herkesin eşref saati ve eşek saati var. Bu olaylar üyelerin Mars'ın etkisinde oldukları zaman yaşanmış sanırım :D

Güzel günler, mutlu yarınlar.

stat counter