Onursal Üyelerimiz ve Yeni Rütbe

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

OnLT

Dekan
Onursal Üye
Çok hızlı ilerliyor ve değişimlere gidiyoruz... SDN piknik buluşması yapıp 500 kişi toplanmayı düşünüyoruz :D Abarttım tamam :D
SDN yöneticileri olarak bir futbol sahasını kiralayıp maç yapın. Tribünler üyelerle dolsun. :D

Fantoma

Profesör
Oldukça değerli ve seçkin bir davranış, emeği geçenleri unutmamak.
Bravo.
Ben çok zekiyim yaa.
Onca forumdan bunu seçmişim.
Yazılanlar dışında, kişilere bu tür değerler atanması inanılmaz düşünceli kişiler arasında olduğumun güvencesi.
:)

surmelim37

Profesör
Çok yerinde bir karar olmuş. listedeki isimlerde unutulmadıklarını bir kez daha anlamış olurlar :)

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
bende buralardayım mesaj yazmasamda

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

bu arada amesfa arkadaşımız unutulmuş. onunda emekleri çoktur onuda ekleyelim lütfen

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Siyah çok şık ve asil durdu :)

Çok hızlı ilerliyor ve değişimlere gidiyoruz... SDN piknik buluşması yapıp 500 kişi toplanmayı düşünüyoruz :D Abarttım tamam :D
Aynen pesi sonra 250ye 250 ayrılıp tek kale maça yapacağız :D

0ReiS0

Dekan
Onursal Üye
Mrb arkadaşlar bu siteye üye olduğum günden bu yana herzaman en iyi şeyler yapmaya çalışmışımdır yaptığım paylaşımlar herzaman gerçekten yararlı ve gerekli paylaşımlar yapmışımdır elimden geldiği kadar her zaman her yerde daima SDN yi Örnek göstermekteyim ve göstermeye devam edcem çünkü bizim asıl bir tşk borcluyuz Sayın SDN Ailesine bizleri böyle bir site ile buluşturdukları için Ayrıca Bizleri Böyle bir bir Rütbeye Layik Gördükleri için Tşk Ederim Saygıyla Selamlıyorum Herşey için tşk ederim en güzel paylaşımlarla buluşmak dileğiyle Sevgiler Saygılar.

Silence

Dekan
Onursal Üye
Dem yine saçmaladın farkındamısın ? biz kimseye bir şey ıspatlamak için değil minnetimizin nişanesi olarak uygun bulduk o rütbeyi ince eledik çok düşündük öyle hee tamam olsun deyipte yaptığımız birşey değil daha dikkat et uslübuna lütfen saygısızlaşmanın gereği yok . . .

stat counter