Onur: Türkiye'de başka takımda oynamam!

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
tsn_haber_detay.asp

Trabzonspor'un başaralı kalecisi Onur Recep Kıvrak, Türkiye'de Trabzonspor'dan başka bir kulüpte oynamayı düşünmediğini belirtti.

TrabzonCell abonelerinin sorularını cevaplandıran Onur Kıvrak, bir kalecide olması gereken en önemli hususun, defans bloğu ile sağladı uyum olduğunu dile getirdi.

Kaleci defansla ne kadar iyi anlaşırsa rakibe pozisyon verme riskinin de o kadar azalacağına inandığını kaydeden tecrübeli file bekçisi, "İkincisi de sürekli oyunda kalabilmek, oyunu iyi okuyabilmek. Nereden şut gelir, nereden orta yapılır, bunları takip edebilmek önemli" dedi.

Trabzonspor formasını ilk giydiğinde kendisiyle gurur duyduğunu anlatan Onur, Trabzonspor'da olmasa İngiltere Premier Lig'in de üst düzey bir takımda giymeyi istediğini söyledi. Küçükken atlamayı, zıplamayı çok sevdiğini ifade eden Onur, kaleci olmasının da bunun bir neticesi olduğunu belirtti. Bütün maçlara elinden gelenin en iyisini yapmak için çıktığına vurgu yapan başarılı kaleci, başarı için çalışma ve sabrın da önemli olduğuna dikkat çekti. Onur, şöyle konuştu:

"Sabretmek gerçekten çok önemli bir erdem. Eğer ben sabırlı olmasaydım, oynamadığım dönemdeki devre arasında ya da sezon sonunda takımdan ayrılmak için bir çaba gösterseydim, belki de şimdi bulunduğum noktaya hiç gelemezdim. Daha çıkacak çok basamağın olduğunu biliyorum. Bu nedenle aceleci olmamalıydım. Bir kaleci antrenmanlarda ne kadar iyi olursa olsun, bu durumu maç oynamakla asla bir tutulamaz."

Başarılı eldiven, bir taraftarın 'futbol hayatını Trabzon'da noktalamanı temenni ediyoruz' sözlerine; "Trabzonspor'dan başka bir Türk kulübünde oynamayı düşünmüyorum. Bana 'Trabzonlu değilsin ama Trabzonlu gibisin' diyorlar. Gerçekten Trabzonspor'u çok seviyorum" diye karşılık verdi.

Kaynak

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
başlık tam olmamış. :)

Başarılı eldiven "Trabzonspor'dan başka bir Türk kulübünde oynamayı düşünmüyorum. Bana 'Trabzonlu değilsin ama Trabzonlu gibisin' diyorlar. Gerçekten Trabzonspor'u çok seviyorum" diye karşılık verdi.

Power Power

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onur güzel yorum yapmış, inşallah bir gün lafını yemez ;)

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
2 sene içinde Galatasaray'a gelir :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bazıları vardır dediğini yapar ,bazıları vardır dediğini yalar... :) zaman gösterir.ancak ben dediği gibi başka takıma gideceğini sanmıyorum.

tsezer

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Trabzonunda son zamanlarda öyle deyip giden çok oldu. Ama Onurun başka takımda oynayacağını düşünmüyorum.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir zamanlar Burak YILMAZ'da öyle diyordu.. :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[video=youtube;imJw7mU2LBs]http://www.youtube.com/watch?v=imJw7mU2LBs[/video]

:)

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
yapmaması gereken açıklamalar bunlar.yapma kardeşim istemiyoruz böyle açıklamalar.sen futbolcusun yarın ne olacaı belli değil ha bunları diyip boş kağıda imza atacaksan ozaman tamam.hiç pazarlık etmeden imzamı atarım diyorsan bu açıklamaları yapacaksın.
milyonliralar kazanıp efsane olunmuyor bu takımda eşinin bileziklerini satıp deplasman maçını finanse edenler oldu efsane...

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
profesyonel olmayı hiç beceremiyoruz. Kardeşim sen futbolcusun şu kulüpte oynamam bu kulüpte oynamam diye bi cümle kurmaya hakkın yok. Yarın bu lafları yersen kimsenin sana saygısı kalmaz. Burak yılmaza düşersin gözümüzde. Trabzonlu olmamama hatta trabzonsporu gram sevmeme rağmen onur kıvrak a büyük bi saygım var ama; işte o ama olursa burak yılmaz için dediğimiz herşeyi senin için de deriz.

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu açıklamayı mahalle takımında oynayan çocuk bile yapmaz ne demek oynamam oynarsın canım oynarsın gülüm oynarrsıınnn hiç merak etme yayaş yavaş ,sen profesyonel futbolcusun parayı bastıran alır seni çok konuşupta boş konuşma. o kadar .:D

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Profesyonel liğe yakışmamış seversin ayrı, takımda sana ihtiyaç olmadığı zaman ne yapacaksın avrupadan da olmazsa futbolu bırakacaksın o zaman

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Cimbomun bi gel gel demesine bakar... :)