Online Oyun Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Sevemedim.Bir türlü nedenle.
Bende sevmedim berbat bir oyun kota yemeden başka bir özel yani yok ne Türk oyuncu bulabildin nede oyun içinde bir yardımlaşma bir görevde takıldım kaldım bende sinir oldum bıraktım oynancaksa runes of magic veya wow başka tanimam

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Valla uzun zamandan beri oynadığım oyunu tavsiye ederim bende Steam den hicbir ucret ödemeden ne oyun içi nede oyun dışı hiçbir ücret yok tamamen ücretsiz bir oyun
Buda oyunun steamden indirme adresi

Son düzenleme:

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
-Zula (türk yapımı oyun
-Point Blank
-Phantomers
-wolfteam
-League of legends
-Counter Strike Global Offensive
-Transformice (web tabanlı oyun indirmeden oynabilirsiniz)

Aklıma gelenler bunlar inceleyip bakarsın gayet güzel oyunlardır
Diğer oyunlara lafım yok ama zulayi eklemeseydin iyiydi bir sefer oyniyayim dedim 1 el attım hemen oyundan çıktım ya arkadaş bu kadar mı berbat bir oyun olur tamam güzel bir iş yapıp yerli FPS çıkarmışlardı abi kurtlar vadisi atmosferi ne ayak Wolfteam a eyvallah derim ama zula gorsellikle boyanmış saçmalık bence crrosfire adlı oyun bile zulayi sollar

07XXXM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyisi Paladins Lex Renegade Skinli Şampiyonu çift tabancalı bir karakter ve hızlı bir aksiyonun içine girip öldürdükce zevk alıyorsunuz, herkese tavsiye ediyorum bu oyunu.

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
hicbirinize katılmıyoru en iyi oyun hilesis oyun bir oyunda hile yoksa o oyundan zevk alıyor insan

07XXXM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hicbirinize katılmıyoru en iyi oyun hilesis oyun bir oyunda hile yoksa o oyundan zevk alıyor insan
sen Paladins te lex karakterini hiç oynadınmı oynamadıysan bilemezsin eskiden 2008 de Exteel diye bir oyun vardı hızlı aksiyonlu bir robot tps oyunuydu orda çift tabancayla oynuyordum v aşırı derecede zevkliydi ama oyun kandı o zevki bi tek bu oyundan alabildim.

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
sen Paladins te lex karakterini hiç oynadınmı oynamadıysan bilemezsin eskiden 2008 de Exteel diye bir oyun vardı hızlı aksiyonlu bir robot tps oyunuydu orda çift tabancayla oynuyordum v aşırı derecede zevkliydi ama oyun kandı o zevki bi tek bu oyundan alabildim.
O bahsettiğiniz oyunun en iyi karakterini alsan hile yapanda en berbat karakterini alsan adam sana oyunu zehir eder seni yerlerde paspas yapar

Mortus

Asistan
Reaksiyon puanı
95
An itibariyle tüm online oyunları bi kenara atıp Guild Wars 2'nin gelmiş geçmiş en iyi MMORPG oyunu olduğunu iddia ederek, herkese tavsiye ediyorum.

07XXXM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O bahsettiğiniz oyunun en iyi karakterini alsan hile yapanda en berbat karakterini alsan adam sana oyunu zehir eder seni yerlerde paspas yapar
gamepad ile oynuyorum gamepadle oynadığımda hiç hileye rastlamadım, hile yok yani insanları yanlış bilgilendirmeyelim.

sadece yorumcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel öneriler gelmiş :) Ben de kendi kafamda bir cevap vermek isterim.

MMORPG tarzı - Warframe
OverWatch/Team Fortress 2 Alternatifi - Paladins
Gerçek MOBA - DOTA2
Sıra dışı aksiyon - Ghost in Shell: First Assault, Planetside 2
Tanklar - World of Tanks
Uçaklar - War Thunder
Hack 'n Slash - Path of Exile
Yüzüklerin efendisi fanları için - Lord of The Rings Online
Bilim kurgu fanları için - EVE online
Takım oyunu, bloklarla kurma, eğlence - Robocraft
Kart oyunu - Hearthstone, Faeria, Elder Scrolls: Legends
Strateji fanlarına - Art of War: Red Tides

Gördüğün gibi çok fazla seçeneğin var. Sevdiğiniz tarzı seçin. Bu arada Steam'in beleş oyunlar listesine bakmayı da unutmayın :)
sırf sana teşekkür edebilmek için gittim kayıt oldum geldim krdşm teşekkür ederim hiç aklıma gelmezdi eyw :D

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Başka tanımam arkadaş Steam de 1209 saatimi yedi bu oyun hiçbir şekilde parada vermiyorsun ağalara beleş

Reaksiyon puanı
227
Bırak "LoL'" oynama. Gel sana Dota 2 öğretelim. Gözün grafik görsün. :D

Ritimsiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Şuan oynadığım en güzel oyun olarak grafik olarak ta beğendiğim ZULA hem Türk Yapımı tavsiye ederim dostum

batuhanceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Black Desert online arkadaşlarınla beraber oynayabilirsin. Zor gelirse PVP serverı var onuda deniyebilirsiniz.

Stazou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Black Desert Online oynayabilirsiniz bence. Hem 2.Yıldönümü Kutlama Etkinliği de var. Giriş başına hediye veriyor 1 ay boyunca haftasonu da bonus exp. Başlamak için iyi bir zaman :)