Önerdiğiniz şarj uygulamalar var mı?

Bu konuyu okuyanlar

pikkup

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Şarj ömrünü az çok uzatacak uygulamalar var mı?

Altan Ertürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bugüne kadar birçok uygulama kullandım. Telefonun kendi orjinal güç modu uygulamalarından başka bir uygulama tamamen aldatmaca bence.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Hiçbiri doğru dürüst işe yaramıyor. Arkaplanda çalışan uygulamaları kendi elinle kapatırsan belki 5-10 dakika fazla ekran süresi alırsın.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Öyle bir şey yok o tür saçmalıklara kanmayın
Tek doğru düzgün bir program var o da Shutapp arkaplan uygulamaları tamamen kapatıyor buda telefonun şarj tasarruffu yapmasına neden oluyor bu görevi yapan başka programlar dışında şarj ömrünü uzatamazsın programlarla senin kullanım biçimine bağlı bir şey ekran parlaklığını kısabilirsin telefonu günde 3 kez yeniden başlatarak telefonun pil optimizasyonunu düzenli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsin

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Öyle bir şey yok o tür saçmalıklara kanmayın
Tek doğru düzgün bir program var o da Shutapp arkaplan uygulamaları tamamen kapatıyor buda telefonun şarj tasarruffu yapmasına neden oluyor bu görevi yapan başka programlar dışında şarj ömrünü uzatamazsın programlarla senin kullanım biçimine bağlı bir şey ekran parlaklığını kısabilirsin telefonu günde 3 kez yeniden başlatarak telefonun pil optimizasyonunu düzenli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsin
Peki hocam Greenify isimli uygulamayı biliyor musunuz? Sizce Greenify nasıldır? Greenify de arkaplanda çalışan uygulamaları durduruyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Peki hocam Greenify isimli uygulamayı biliyor musunuz? Sizce Greenify nasıldır? Greenify de arkaplanda çalışan uygulamaları durduruyor.
Daha önce hiç denemedim ama iyi bir programa benziyor tabi rootlu kullanmadığınız sürece sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum kullanıcı yorumlarında da kök izni verince cihazda olmadık sorunlar yaşayan kullanıcıların yorumlarını gördüm o kısmın güvenilir olmadığını düşünüyorum