Oneplus 7 mi Xiaomi mi 9 mu? İki telefon arasında kaldım.

Oneplus 7 mi Xiaomi Mi 9 mu?

• Oneplus 7

• Xiaomi Mİ9

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

murat85988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uzun araştırmalarım sonucunda iki telefon arasında kaldım. Oneplus ın çift kamera , xiaomi de ise batarya konusunda kafamda soru işaretleri var.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Fotoğraf çekmeyi sevmiyor iseniz Xiaomi alın. Fotoğraf meraklısı iseniz oneplus alın.

murat85988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuandada zaten oneplus önde gidiyor. Anketten önce xiaomi diyordum. Galiba oneplus alıcak gibiyim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Xiaomi miui arayüzü her ne kadar özellik olarak daha iyi olsada ortada saf arayüzün modifiyeli hali ile ve arka kamerada ois + batarya avantajı ile op 7 var o daha avantajlı.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Xiaomi miui arayüzü her ne kadar özellik olarak daha iyi olsada ortada saf arayüzün modifiyeli hali ile ve arka kamerada ois + batarya avantajı ile op 7 var o daha avantajlı.
sag taraftaki sessize alma anahtarı da bir artı bence

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
sag taraftaki sessize alma anahtarı da bir artı bence

Bilmiyorum onu bilmemede gerek yok bilmem ne yaptığımın hükümeti sağolsun artık oneplus bile göklerde yıldız oldu. Bir sene önce millet samsung iphone alamadım bari oneplus alayım bari o da güzel diyordu şimdi ortada oneplus yok herifler orta sınıfa hitap ediyordu şimdi artık telefona sağlam para veren ancak yurtdışından yada kayıt yöntemi ile alabiliyorlar. Akebe icraatleri işte b.k kek yesin millet, millet bahçesinde manda gibi yuvarlanarak.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bilmiyorum onu bilmemede gerek yok bilmem ne yaptığımın hükümeti sağolsun artık oneplus bile göklerde yıldız oldu. Bir sene önce millet samsung iphone alamadım bari oneplus alayım bari o da güzel diyordu şimdi ortada oneplus yok herifler orta sınıfa hitap ediyordu şimdi artık telefona sağlam para veren ancak yurtdışından yada kayıt yöntemi ile alabiliyorlar. Akebe icraatleri işte b.k kek yesin millet, millet bahçesinde manda gibi yuvarlanarak.
oneplus kullanmak için illa yurtdışına mı kaçmak lazım yav o tuşu bilirsin telefonu tamamen sessize alıyor İPhone'larda ses kademe tuşlarının üstünde yer alırken oneplus'ta güç tuşunun üstünde yer alıyor

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İPhone'da sessize alma

oneplus kullanmak için illa yurtdışına mı kaçmak lazım yav o tuşu bilirsin telefonu tamamen sessize alıyor İPhone'larda ses kademe tuşlarının üstünde yer alırken oneplus'ta güç tuşunun üstünde yer alıyor

Bbk grubu hacı adamların dandik telefon yapma alışkanlığı yok oppo, oneplus, vivo, realme düşün yani en dandiği realme o da uygun fiyatlı grubu olduğu için realme bile xiaomiden aynı fiyat aralığındaki ürünlerde daha başarılı aslında türkiye'ye oppo yerine vivo gelmeliydi oppo avrupaya gider. Adamlar türkiye'yi maddi olarak batı avrupadan biraz daha az gelişmiş doğu avrupa ülkesi zannediyor bilmiyorlarki fukaralar arada dağlar, taşlar, denizler, ovalar var.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bbk grubu hacı adamların dandik telefon yapma alışkanlığı yok oppo, oneplus, vivo, realme düşün yani en dandiği realme o da uygun fiyatlı grubu olduğu için realme bile xiaomiden aynı fiyat aralığındaki ürünlerde daha başarılı aslında türkiye'ye oppo yerine vivo gelmeliydi oppo avrupaya gider. Adamlar türkiye'yi maddi olarak batı avrupadan biraz daha az gelişmiş doğu avrupa ülkesi zannediyor bilmiyorlarki fukaralar arada dağlar, taşlar, denizler, ovalar var.
vivo gelseydi keke oppo sd710'lu telefonu 5000 tl'den satıyor sacma sapan bir fiyat politikası var küfür etmek istiyorum forumda olduğum için edemiyorum

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
vivo gelseydi keke oppo sd710'lu telefonu 5000 tl'den satıyor sacma sapan bir fiyat politikası var küfür etmek istiyorum forumda olduğum için edemiyorum

Oppo araplara gider hem ne güzel arkası parlıyor mücevher gibi. :p

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
kuzenime redmi note 8'in tasarımını gösterdim rengi yeşildi bu arada kuzenim bu bildiğin oppo yeşili dedi :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

Mint yeşili oppo yeşili oldu ne güzel ayrıca benim bildiğim oppo'nun kullandığıda benetton yeşili diye geçiyor. Kuzende cahil sektörden anlıyormuş gibi yapmak için markalarla renkleri iliştiriyor. :D

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mint yeşili oppo yeşili oldu ne güzel ayrıca benim bildiğim oppo'nun kullandığıda benetton yeşili diye geçiyor. Kuzende cahil sektörden anlıyormuş gibi yapmak için markalarla renkleri iliştiriyor. :D
kuzenim yeşil rengi oppolarda sık gördüğü için öyle dedi telefonlardan anlıyor özellikle Xiaomi'ye bayılıyor
Xiaomi markasını bana sevdiren kişi kuzenim diyebilirim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
kuzenim yeşil rengi oppolarda sık gördüğü için öyle dedi telefonlardan anlıyor özellikle Xiaomi'ye bayılıyor
Xiaomi markasını bana sevdiren kişi kuzenim diyebilirim

Cahil derken zaten renkleri kast ettim her şey telefon değil.

murat85988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aralarında yaklaşık 500 tl fiyat farkı var. Değer mi one plus 7 almaya?

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
OnePlus 7 niye mi?
+ Stereo Hoparlör
+ 3.1 Gen USB Type C
+ Kamera
+ Batarya
+ Biraz daha büyük ekran ve optic AMOLED

* Arayüz noktası kişiye göre değişkenlik gösterir.

yasarrr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Valla ben Xiaomi Mi 9 diyecektim ama yorumlardan sonra ben bile Oneplus 7 almak istedim :D

murat85988

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gelen yorumlar üzerine oneplus 7 aldım. Gayet memnunum bir telefondan istediğiniz herşeyi sunuyor. Herkese öneriyorum.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Gelen yorumlar üzerine oneplus 7 aldım. Gayet memnunum bir telefondan istediğiniz herşeyi sunuyor. Herkese öneriyorum.
hayırlı olsun güle güle kullan yerinde olup OnePlus almak isteyen o kadar çok insan var ki ? örn.ben
almak istediğim ama bütçem yüzünden alamadığım telefon
ne kadara ve nerden aldınız imei'yi kac tl'ye attırdınız ?

Son düzenleme: