Oneplus 6T - Dual VoLTE + VoWiFi Nasıl Aktif Edilir Videolu

Bu konuyu okuyanlar

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Oneplus 6T VoLTE + VoWiFi aktif etmek mümkün videodaki yolları izleyerek kısa sürede aktif edebilirsiniz. Üstelik Root da gerektirmiyor. Umarım faydalı olur.Vodafone hat ile denenmiştir sonuç olumlu.

ÖNEMLİ UYARI
Bu tür ayarları yaparken çok dikkatli olmanızı ve sorumluluğun kullanıcıda olduğunu bir kez daha hatırlatmakta fayda var

gkhn_dgc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay gelsin konuyu hortlacağım ama şöyle bir sorunum var. Videodaki talimatları yerine getiriyorum. Usb ile pc ye bağlanıyorum. Daha sonrasında *#801# kodundaki iki seçeneği aktif ettiğimde. Pc usb bağlantısını kesiyor. Başka bir forum sitesinde bir arkadaş videodaki aynı talimatları resimli anlatırken cihazın rootlu olması gerektiğinden bahsetmiş , yalnız Jamal roota gerek yok demiş. İkisi de aynı şeyleri anlatmış. Buna nasıl çözüm bulabilirim.
Teşekkürler

acemimerakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay gelsin konuyu hortlacağım ama şöyle bir sorunum var. Videodaki talimatları yerine getiriyorum. Usb ile pc ye bağlanıyorum. Daha sonrasında *#801# kodundaki iki seçeneği aktif ettiğimde. Pc usb bağlantısını kesiyor. Başka bir forum sitesinde bir arkadaş videodaki aynı talimatları resimli anlatırken cihazın rootlu olması gerektiğinden bahsetmiş , yalnız Jamal roota gerek yok demiş. İkisi de aynı şeyleri anlatmış. Buna nasıl çözüm bulabilirim.
Teşekkürler
kablonuzda veya usb girişinde temassızlık olabilir mi? bu işlem için root şart değil. ben hem op5 hem de op6 da videoda belirtilen şekilde yaptım ve sonuç başarılı oldu. işlemi yaparken pc'de yönetici yetkisiyle işlem yapmalısınız, bundan da olabilir. tercihen 64 bit olmalıdır.

Son mesajlar