Oneplus 6T Almak Mantikli mi? (Icime pek sinmiyor)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Rotaile B.

Hercules Jr
Onursal Üye
one plus güncellemeli sorunlu diye duymuştum bir araştır istersen
Google dan sonra güncelleme konusunda en iyi firma. 5T kullanıyorum, aldığım günden beri takır takır alıyorum güncellemeleri. Oneplus 7T çıktı ve hâlâ oneplus 3 bile android 9 alıyor.

Webhead

Profesör
Google dan sonra güncelleme konusunda en iyi firma. 5T kullanıyorum, aldığım günden beri takır takır alıyorum güncellemeleri. Oneplus 7T çıktı ve hâlâ oneplus 3 bile android 9 alıyor.
Bende bir gün OnePlus almak istiyorum Xiaomi'den sonra en sevdiğim marka diyebilirim

root61

Profesör
Eskiden 799-899 olan cihazlar 1000-1200 dolar seviyesine çıktı. Malum burada da fiyatlar hayli yüksek. İphone 8 bile 5800 civarı. İphone 7 4500 civarı. Samsunglar bile 5 bin üstü olunca ki yetkili servislerde kalite malum yerlerde.
Ben olsam delta hariç alabildigim en ucuz paralel ithalat çin menşeili (xiaomi,meizu,oppo,oneplus va)
Alıp konuyu kapatırdim. Xiaomi Mi8 in ekranı kırılsa 850 ₺ . Yeni cihazların ekranları bir hayli fazla.

Şu an 5t kullanıyorum. Tamir olmayacak durumu olsa , ağir olmasina rağmen mi 9t alırdım. Ama anneme alacak olsam samsung alırdım.( Arayüz kullanımı daha kolay )

Dur ablana diyeyim sana 1 adet redmi 7a alsın aahahaha
Yok hocam 5a olsun daha iyi olur :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam black friday aralıkta değil kasım'da sadece 1 ay dayanmam lazım ablamda gidip 1500 tl telefon almasın da en çok o koyar bana
Sizinkiler zaten size telefon alacak hocam. Böyle bi şey olmaz bence.
Ayrıca 1 ay varsa zaman daha çabuk geçer. Siz aldınız sayın bence :D

Vur dedik öldürdün Mİ9T alınacak başka bir şey istemiyorum yeterince açık değil mi ?
Arkadaş kendince şaka yapmış :D

Webhead

Profesör
Eskiden 799-899 olan cihazlar 1000-1200 dolar seviyesine çıktı. Malum burada da fiyatlar hayli yüksek. İphone 8 bile 5800 civarı. İphone 7 4500 civarı. Samsunglar bile 5 bin üstü olunca ki yetkili servislerde kalite malum yerlerde.
Ben olsam delta hariç alabildigim en ucuz paralel ithalat çin menşeili (xiaomi,meizu,oppo,oneplus va)
Alıp konuyu kapatırdim. Xiaomi Mi8 in ekranı kırılsa 850 ₺ . Yeni cihazların ekranları bir hayli fazla.

Şu an 5t kullanıyorum. Tamir olmayacak durumu olsa , ağir olmasina rağmen mi 9t alırdım. Ama anneme alacak olsam samsung alırdım.( Arayüz kullanımı daha kolay )
Bende OnePlus kullanmak isterdim de hem temin etmesi zor imei desen 1500 tl ülkemizde satılmamasını anlıyorum da bari ithalatçı garantili satılsa 7 serisi ona da razıyım

Şaka len. Mi9 Lite al 9T pahalı gelirse. :D
Reis ikisinin fiyatları hemen hemen aynı daha iyisi varken niye Lite'ı alayım hem ben Mİ9 Lite'ı ablam için düşünüyorum bakalım Xperia XA'dan Mİ9 Lite'a geçince mini cooper'dan inip Lamborghini'ye binmiş gibi olacak diye tahmin ediyorum

Hocam Mİ9T daha iyidir. Çerçevesiz ekranı, pop up kamerası, işlemci gücü gibi özellikler zaten Mİ9T'yi almamız gerektiğini gösteriyor. Bi de arada çok az fiyat farkı var.
Bir de Mİ9 Lite'dan bahsedince üyelerden biri Mİ9T'den de mi vazgeçtiniz hocam dedi

astegon

Profesör
Bende OnePlus kullanmak isterdim de hem temin etmesi zor imei desen 1500 tl ülkemizde satılmamasını anlıyorum da bari ithalatçı garantili satılsa 7 serisi ona da razıyım

Reis ikisinin fiyatları hemen hemen aynı daha iyisi varken niye Lite'ı alayım hem ben Mİ9 Lite'ı ablam için düşünüyorum bakalım Xperia XA'dan Mİ9 Lite'a geçince mini cooper'dan inip Lamborghini'ye binmiş gibi olacak diye tahmin ediyorum

Bir de Mİ9 Lite'dan bahsedince üyelerden biri Mİ9T'den de mi vazgeçtiniz hocam dedi
Mini Cooper da güzel araçtır ha

:tearsofjoy:

Mini Cooper da güzel araçtır ha

:tearsofjoy:
Ben Maserati Mustang Lamborghini tarzı arabalar seviyorum yani spor araba seviyorum
Onlar da araba mı? En iyi araba Mclaren ve Bugatti. Gerisi fasa fiso :D

Aman hocam. Mİ9T vazgeçilmezdir :)

Son düzenleme:
McLaren demişken OnePlus'ın McLaren edition'ı da var
Mİ9T'den kolay kolay vazgeçmem hocam
Mclaren aldığım da bu telefonu da alacam:
https://cloud.video.taobao.com/play/u/17290050089/p/1/e/6/t/10301/217347161997.mp4
Mİ9T vazgeçilmezimiz zaten :D

Yeni model gelecek onda da mclaren versiyonu birşey yapacaklar galiba. Yani bu videodan öyle görünüyor gibi
O zaman Mclaren'i bu telefon çıktıktan sonra alırım. Sonrada arabam ile telefonu kombin yapmış olurum.

Webhead

Profesör
https://cloud.video.taobao.com/play/u/17290050089/p/1/e/6/t/10301/217347161997.mp4
Hocam yalnız siz McLaren aldığınız zaman 6T'nin modası geçer OnePlus 10-11 çıkar

O zaman Mclaren'i bu telefon çıktıktan sonra alırım. Sonrada arabam ile telefonu kombin yapmış olurum.
Ben Mİ9T'yi kendim için dedim aslında dediğim gibi Mİ9T'den başka telefon istemiyorum alacaklarsa onu alsınlar bu konuda da oldukça inatçıyım

Hocam yalnız siz McLaren aldığınız zaman 6T'nin modası geçer OnePlus 10-11 çıkar

Ben Mİ9T'yi kendim için dedim aslında dediğim gibi Mİ9T'den başka telefon istemiyorum alacaklarsa onu alsınlar bu konuda da oldukça inatçıyım
Hocam belki de piyangodan iyi para çıkacak. :D. O zaman erkenden Mclaren'ime kavuşmuş olurum.
O halde yumruğunuzu masaya vurun ya bu telefon ya bu telefon diyin : ))

stat counter