Oneplus 6T Almak Mantikli mi? (Icime pek sinmiyor)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ertan2002

Asistan
Selamlar

Bir ara onepluslar baya hosuma gitmisti ama simdi nedense sogudum. Annem icin telefon bakiyorum. Huawei p20 pro'yu cok begendim ancak imei yazacak arkadas bunun suan mümkün olmadigini (telefonun icini acip bi seyler deneme riski almak istemedigini) söyledi. O yüzden oneplus 6t'ye geri dönüyorum..

Sizce almali miyim 6t? ya da onun ayarinda var mi bir öneriniz?

PS: Imei attirmak istememin sebebi, telefonu yurtdisindan alacagim. Iki kat fark var fiyatlar arasinda.

ertan2002

Asistan
OnePlus 6T'nin devri bitti. Alabiliyorsanız OnePlus 7/7 Pro alın ama tabi fiyatları biraz daha yüksek.
oneplus 6t ile 7 arasinda pek fiyat farki yok. 7pro daha pahali.. Ben de devri bitti düsüncesindeyim.. Yaklasik 1000 tl fark var.. Gerci deger gibi geliyor. Bi de sormam lazim 7 kirilabilir mi diye

OnePlus 7’ye bakmanızı öneririm. Garantili olarak da Mi 9T Pro’yu tavsiye ederim.
mi pt yi inceleme sansim olmustu. Onlarin yazilimlardan olsa gerek, iconlari vs oyuncak telefon gibi görünüyordu hic icime sinmedi.. Neden "garantili" dediniz? Cünkü alacagim telefonun türkiye'de garantisinin olacagini sanmiyorum ki imei yi degistirdikten sonra hic olmayacaktir
Mesaj otomatik birleştirildi:

6T'nin anneniz için yinede yeterli olacağını düşünüyorum imkan varsa OP 7 alın tabi.
daha önce burdaki tavsiyelerden gm 9 almistim ama hic memnun kalmadi.. O yüzden bu sefer düzgün bir sey alma niyetindeyim ve p20 harika bir telefon gibi görünüyor. suan iphone kullaniyorum, telefonu degistirdigimde kesinlikle huawei almayi düsünüyorum.

OP 7 mi OP 7 pro mu? Aralarinda 1000 tl gibi bir fark var.. Deger mi ?

oneplus 6t ile 7 arasinda pek fiyat farki yok. 7pro daha pahali.. Ben de devri bitti düsüncesindeyim.. Yaklasik 1000 tl fark var.. Gerci deger gibi geliyor. Bi de sormam lazim 7 kirilabilir mi diye

mi pt yi inceleme sansim olmustu. Onlarin yazilimlardan olsa gerek, iconlari vs oyuncak telefon gibi görünüyordu hic icime sinmedi.. Neden "garantili" dediniz? Cünkü alacagim telefonun türkiye'de garantisinin olacagini sanmiyorum ki imei yi degistirdikten sonra hic olmayacaktir
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha önce burdaki tavsiyelerden gm 9 almistim ama hic memnun kalmadi.. O yüzden bu sefer düzgün bir sey alma niyetindeyim ve p20 harika bir telefon gibi görünüyor. suan iphone kullaniyorum, telefonu degistirdigimde kesinlikle huawei almayi düsünüyorum.

OP 7 mi OP 7 pro mu? Aralarinda 1000 tl gibi bir fark var.. Deger mi ?
Arkadaşımda 7 Pro var. Ekran 90 Hz, 60 hz ile akıcılık o kadar bariz bir şekilde belliki anlatamam. Bende 5T var. Uygulama çekmecesinde aşaüı yukarı kaydırırken bile 5T kasarmış gibi dururken 7 Pro yağ gibi kayıyor. Bebek gibi cihaz ekrana hayran kaldım. TAsarım muazzam para varsa 1000 TL kesinlikle verilir.

astegon

Profesör
Valideniz için telefon bakıyorsanız Samsung alın derim. Yaşı kaç bilmiyorum ama akranları arasında birbirlerine samsung yardımı daha fazla olur.

Pubg felan oynamıyordur herhalde :)

ertan2002

Asistan
Arkadaşımda 7 Pro var. Ekran 90 Hz, 60 hz ile akıcılık o kadar bariz bir şekilde belliki anlatamam. Bende 5T var. Uygulama çekmecesinde aşaüı yukarı kaydırırken bile 5T kasarmış gibi dururken 7 Pro yağ gibi kayıyor. Bebek gibi cihaz ekrana hayran kaldım. TAsarım muazzam para varsa 1000 TL kesinlikle verilir.
tamam hocam sagolasin bakayim bi o zaman pro'ya ve kirilacagindan emin olayim madem.. :) bakalim standlarda bulabilecek miyim.. Zaten alirsam da black friday de almayi düsünüyorum. Indirime girer umarim

Valideniz için telefon bakıyorsanız Samsung alın derim. Yaşı kaç bilmiyorum ama akranları arasında birbirlerine samsung yardımı daha fazla olur.

Pubg felan oynamıyordur herhalde :)
hocam samsunglar kirilmiyor dedi arkadas android 8.0 den sonra

tamam hocam sagolasin bakayim bi o zaman pro'ya ve kirilacagindan emin olayim madem.. :) bakalim standlarda bulabilecek miyim.. Zaten alirsam da black friday de almayi düsünüyorum. Indirime girer umarim

Arkadaşım imei çakılı kullanıyor OnePlus imei atmak kadar kolay birşey yok.

astegon

Profesör

Neden IMEI atıyorsunuz ki?

Sardaukar

Doçent
çinli markalar arasında en beğendim oneplus sonrada xiaomidir

oneplus 7 pro harbiden hayalimdeki telefon bu kaliteden umarım şaşmaz bende kendi paramı kazandığım zaman alırım

ertan2002

Asistan
Neden IMEI atıyorsunuz ki?
8.0 dan sonra olmuyor demisti arkadas, simdi tekrar sordum samsun s10 icin bakalim ne diyecek var mi bi gelisme..

Oneplus 7'den şaşma.
tamam hocam suan bakiyorum zaten :) blackfriday'de insallah uygun fiyata düsürürüm

xiaomi pek hosuma gitmiyor hocam, hele mi 9t yi gördüm iyice sogudum. Ama gidip rahatca tekrar inceleyecegim tüm modelleri

Sardaukar

Doçent
8.0 dan sonra olmuyor demisti arkadas, simdi tekrar sordum samsun s10 icin bakalim ne diyecek var mi bi gelisme..

tamam hocam suan bakiyorum zaten :) blackfriday'de insallah uygun fiyata düsürürüm

xiaomi pek hosuma gitmiyor hocam, hele mi 9t yi gördüm iyice sogudum. Ama gidip rahatca tekrar inceleyecegim tüm modelleri
mi9t nin nesinden soğudun ?

<<Dkn nyz>>

Yalnız değiliiiz dünyada deli çok
Yönetici
Mod. Adayı
Bütçeniz çoksa tr den alın

Webhead

Profesör

oneplus 7 pro harbiden hayalimdeki telefon bu kaliteden umarım şaşmaz bende kendi paramı kazandığım zaman alırım
Benim içimde bir OnePlus sevgisi yanıp tutuşuyor artık yurt dışına yerleşirsem inşallah o zaman alırım

stat counter