Oneplus 6 mı Huawei P20 Pro mu?

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

coragem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu iki telefon arasında kaldım. Yurt dışından getirteceğim. Arada 800 TL fark var ama kamera ve batarya hariç Oneplus 6 daha iyi. Benim için performansı, kamerası, ekranı ve ses kalitesi önemli. Fiyat olarak 4000 TL'ye kadar çıkabilirim. Bir de Oneplus 6 hızlı şarj özelliği ile batarya açığını kapatabileceğini düşünüyorum. Başka Android telefon da önerebilirsiniz. Hardware Plus kanalında da kameralarda 1000 TL'lik bir fark olmadığını söylüyor. Bu yüzden oneplus 6 daha mantıklı gibi ama garanti yeri olarak ONEPLUS | Xiaomi Teknik Servisi Türkiye'de burası var ve nasıl bir hizmet sunduklarını bilmiyorum. Bilginiz var mı?
Not: Başka forumlarda da aynı şekilde sordum ama birkaç foruma daha sormak istedim.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben ikisinide almazdım p20 pro fiyatına note 8 yada s9 plus alırdım ikiside p20 proya toz yutturur.

mustafaylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
37
İkisi arasında seçim yapacak olsam P20 alırdım. Fakat bu bütçeye daha iyi modellerde bulunabilir. Arkadaşların verdiği örneklere bakmanızı öneririm.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bence de ama p20nin fotosuda iyi video kötü
Kamerayı Sadece fotoğrafla değerlendirmek doğru değil videoyla beraber değerlendirmek lazım bütün olarak bakarsak note 8 de s9 plusta çok iyi fotoğraflar çekiyo ama p20 pronun video Performansı ikisindende kötü sonuç olarak kamerada note 8 de s9 plusta p20 prodan iyi.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Kamerayı Sadece fotoğrafla değerlendirmek doğru değil videoyla beraber değerlendirmek lazım bütün olarak bakarsak note 8 de s9 plusta çok iyi fotoğraflar çekiyo ama p20 pronun video Performansı ikisindende kötü sonuç olarak kamerada note 8 de s9 plusta p20 prodan iyi.
Ben ona bişey demiyorum saten note 8 le s9 un kamerası iyi

Son mesajlar