OnePlus 5T incelemesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce incelenmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    16

OnePlus 5T bildiğiniz gibi 1-2 aydır ülkemizde ithalatçı garantisi ile satışta. Hepsi buradada satılıyor. Ayrıca cihazın 8/128 modeli Teknosa'da da 3000 TL'ye satılıyor ve duyduğuma göre Teknosa'nın konsept mağazalarında sanırım yerini almış. Cihaz bu senenin en önemli cihazlarından biri. Bu cihazı incelemek gibi bir düşünceniz var mı? Bana göre SDN mutlaka bu cihazı incelemeli. @KeremEnginar @KaanArli @tolgacem @daggerdale12 @Hakkı Alkan

SDN forum üyeleri bir anket ekledim. Sizce OnePlus 5T incelenmeli mi? Oylarınızı bekliyorum.

castlerock

Asistan
Kesinlikle incelenmeli, benim düşündüğüm fakat bugüne kadar elime alıp da inceleyemediğim bir cihaz...

Görkem Say

Suç, toplumun fazla anlayışından çoğalmıştır.
Yönetici
Super Moderator
Bence de incelenirse iyi olur.Yazın gelecek ürünler uçuk fiyattan çıkarsa bu modele yönelmeyi düşünüyorum.

TechnoYoung

Profesör
İncelenmesi gerek elbette . UKT filan da yapılmalı sağlam bir tane . Bu arada hepsiburada 2400' e düşmüş . Bir de çok özellikli bir arayüzü olsa düşünmeden gelecek telefonum olurdu .

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Tabikide incelenmeli UKT bile yapılmalı en olmadık cihazların bile incelemesi yapıldığına göre Bu cihazın da yapılması gerekiyor

BlondRookie

Asistan
kesinlikle incelenmeli.. lg k8 in bile incelemesi yapıldığı yerde oneplus 5t yapılmaz ise sdn için büyük bi eksik olur diğer kanallar hemen getirtti telefonu çnk.

İncelenmesi gerek elbette . UKT filan da yapılmalı sağlam bir tane . Bu arada hepsiburada 2400' e düşmüş . Bir de çok özellikli bir arayüzü olsa düşünmeden gelecek telefonum olurdu .
Al rom at diyeceğim de Oxygen os varken başka roma (touchwiz dışında) bakılır mı oras ıda ayrı bir mesele
O arayüz OnePlus'un anlam bulması gibi bir şey.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mİ6 geldi, Mi Mix 2 geldi de OnePlus 5T mi gelmedi hadi onu geç OnePlus 5 mi gelmedi ? Ben başka kanalalrda Zte Nubia Z17 Mini incelemesi görüyorum onlara bu cihazı bile gönderiyorlar. Donanım haber 5T'yi edindi 5'i edindi. Koskaca SDN'ye mi gelmiyor?

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Şimdi basit bir arayüzü var ileride dahada geliştireceklerine umuyorum başka firmalar gibi bir sürü özellikliği kapsayan arayüz yapsalar firma hem güncelleme vermekte hemde yeni model cihaz üretmekte zorlanıcak o şirket çok büyük değil

WellTime54

Profesör
Yıllardır Türkiye de resmi olarak satış yapan LG V30+ modelini bile incelemediler hala ancak instagramda v30+ ofisimize geldi diye hikayeye eklersiniz.içi boş konulardan yayın yapıyosunuz youtube da insanların beklentilerine cevap vermek yerine.

Yıllardır Türkiye de resmi olarak satış yapan LG V30+ modelini bile incelemediler hala ancak instagramda v30+ ofisimize geldi diye hikayeye eklersiniz.içi boş konulardan yayın yapıyosunuz youtube da insanların beklentilerine cevap vermek yerine.
Bırak da biraz kullansınlar. TR'de V30+ inceleyen var mı daha?

WellTime54

Profesör
Bırak da biraz kullansınlar. TR'de V30+ inceleyen var mı daha?
Var 24 Aralıkta detaylı incelemesi yapılmış buyrun.19 Bin tl e iphone x alıp TR de ilk yapabilen 519.844 bin youtube abonesi olan bi oluşum bu zamana kadar Lg V30+ incelemediyse ben farklı düşünürüm neyse bu inceleme de senin soruna cevap olur umarım

stat counter