OnePlus 5T fiyatı sizce nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Oneplus5 bir çok kişiye tavsiye ettiğimiz bir telefon 5t de aynı şekilde bu fiyata alına bilir gibi tabi kesin cevabı çevremde denk gelip inceledikten sonra vermem daha doğru olur ama oneplus5 modelini incelediğim kadarıyla çok memnun kalmıştım fiyatı olarak çok iyi telefondu performans arayanlar için güzel seçenekdi

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
2800TL harika bir fiyatta bu sar baş değeri neden bu kadar yüksekki (1.680 W/kg )diğer cihazlara göre oldukça fazla olması beni meraklandırdı

akifsekers8+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Fiyatı da telefon da harika ama işte garantisi yok ülkemizde

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
bu sar baş değeri neden bu kadar yüksekki (1.680 W/kg )diğer cihazlara göre oldukça fazla olması beni meraklandırdı

Ben de tam bunu söylemek istiyordum, bu SAR değerleri neden dikkate alınmaz diye. Mesela başka bir konuda Kaan ARLI ve Kerem ENGİNAR S8 ve Mate10 pro karşılaştırması yapmışlar, bütün özelliklerini mercek altına alıp anlatmışlar; Lakin bu SAR konusu hiç akıllarına gelmemiş. Bu sade onların suçu değil elbet, bu husus incelemelerini takip ettiğim diğer sitelerdeki editörlerin hemen hepsinde aynı... Halbuki bu konunun çok önemli olması gerek diye düşünüyorum. Sonuçta bu bizim sağlığımız, bizim geleceğimiz ve firmalar bu konuya hassasiyet göstermeleri beklenir. Ama biz önemsemeyince, onlardan bunu talep etme lüzumu hissetmeyince onlar da ehemmiyet vermiyorlar.

Bu arada telefon özelliklerine nazaran çok iyi bir fiyatta diyebiliriz. Yalnız anlamadığım bu T modeli normal modelinin düşük fiyatlı olanı mıdır acaba?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben de tam bunu söylemek istiyordum, bu SAR değerleri neden dikkate alınmaz diye. Mesela başka bir konuda Kaan ARLI ve Kerem ENGİNAR S8 ve Mate10 pro karşılaştırması yapmışlar, bütün özelliklerini mercek altına alıp anlatmışlar; Lakin bu SAR konusu hiç akıllarına gelmemiş. Bu sade onların suçu değil elbet, bu husus incelemelerini takip ettiğim diğer sitelerdeki editörlerin hemen hepsinde aynı... Halbuki bu konunun çok önemli olması gerek diye düşünüyorum. Sonuçta bu bizim sağlığımız, bizim geleceğimiz ve firmalar bu konuya hassasiyet göstermeleri beklenir. Ama biz önemsemeyince, onlardan bunu talep etme lüzumu hissetmeyince onlar da ehemmiyet vermiyorlar.

Bu arada telefon özelliklerine nazaran çok iyi bir fiyatta diyebiliriz. Yalnız anlamadığım bu T modeli normal modelinin düşük fiyatlı olanı mıdır acaba?

zaten o videoda s8 plus ile mate 10 pro nun karşılaştırılması mantıksızdı fiyatına göre karşılaştırılmıştır diye düşünüyorum herneyse işte o video umrumda değilde Sar konusunda işte Telefonun fiyatından dolayı söylemiyorlar yada gerek duymuyorlar bence çok gereği var sağlığa zararlı bir cihaz olmadığının kanıtını sunmaları lazım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok fazla
5 ile 5T arasimda 20 euro falan var yurtdisinda TR'de nasil 600 TL fark oluyor? 3400e note 8 varken bu fiyat çok çok fazla

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
OnePlus 5T 5'e göre daha üst model olduğu için pahalı yani OnePlus 5 daha ucuz 2200TL civarı bulunabiliyor 5T ise 2800TL civarı

E bu durumda Murat isyanında haklıdır o zaman. Dışarıda 20 Avroluk bir fark buraya 600 lira olarak yansıyorsa burada hakkaten büyük bir anormallik var demektir. İyi de bu T modelin normal modelden farkı neymiş?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
E bu durumda Murat isyanında haklıdır o zaman. Dışarıda 20 Avroluk bir fark buraya 600 lira olarak yansıyorsa burada hakkaten büyük bir anormallik var demektir. İyi de bu T modelin normal modelden farkı neymiş?

Zaten Ekonomi olarak yerlerdeyiz markalar bizi 3. dünya ülkesi olarak görüyor 5T modelinde Ekran kasa oranı artıyor parmak izi arka kameraların aşağısına alınıyor 2k ekranı var diğerinde fhd boyut farkı var bu 6 inc daha büyük arayüz versiyonu sürümü daha üstün Android 7.1.1 ile geliyor ve performans bakımından da daha verimli çalışıyor OnePlus 5T

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İyi de başkasını niye koyarsınız ki?
Eminim sen o resimdekinden çok daha yakışıklısındır. :)
Tipe bakarak değilde oynadığı bir dizideki beğendiğim karakteristik kişiliği anımsatan oyuncu olduğu için seviyorum :)
Bu arada OnePlus 5 dende sar değeri hakkında şikayet eden olmadı ama alıp görüp denemek lazım

M

Murat Burç

SDN Okuru
5T'nin ekranı daha iyi, ekran kasa oranı daha yüksek, ekranı daha büyük, arkadaki ikinci kamerası daha iyi