OnePlus 5 ve 5T kullanıcları kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Şikayet edilecek bir durumu yok arayüzün ama diğer markaların arayüzüne göre çok sade ve özelleştirme olayı kısıtlı.

Mesela benim Huawei cihazimdaki EMUI arayüzünde bir tuşla yüklediğim tema ile WhatsApp, Instagram gibi uygulamaların bile arayüzü değişiyor. Sistem arayüzünü katmıyorum bile. Ve bunun için root vs gerekmiyor. Ama bu Oxygen OS da mümkün değil. Belki ileride desteği gelir.

microsoft launcher vs. tarzı uygulamarla olur bence o çok sorun değil büyük ihtimal mi 6 ile karşılaştırıyorlardır eksi bulamadıkları için arayüz diyorlardır

---- Mesajlar birleştirildi ----

ben bir video izlemiştim videoda adam 3 günde 1 felan parmak izini tanımıyor şifre girin mi ne diyor demişti bunun güvenlik için olduğunu söylemişti sizde de oluyor mu ve rahatsız ediyor mu

Son düzenleme:
İlla görsellik ariyorlarsa Touchwiz dışındaki arayüzler yalan
EMUI arayüzü ile kesinlikle yarışır. Hani değişmeyen birşey yok. Bundan fazlası yok. Kafa kafaya olur ama touchwiz bunu geçemez. Ayrıca stabilite konusunda daha bir kere takılma ya da hata almadım ben. Bu konuda hiç konuşmayalım yani :)

EMUI arayüzü ile kesinlikle yarışır. Hani değişmeyen birşey yok. Bundan fazlası yok. Kafa kafaya olur ama touchwiz bunu geçemez. Ayrıca stabilite konusunda daha bir kere takılma ya da hata almadım ben. Bu konuda hiç konuşmayalım yani :)
Bende de vermedi onu ne yapacağız? Touchwiz dışındakiler balon diyorum ben hala

Peki Murat Burç bey. Yine sen haklısın :D
Hiç EMUİ arayüzü ile Touchwizin Note 5den Note 8e uzanan simge tasarımlarını kıyasladın mı? Aklıma gelen ilk örnek bu mesela.
Bu forumda emin olmadığım hiç bir şeyi bastıra bastıra söylemiyorum.
X en 5500 hatta 6000+ çıkacak dedim 6100den girdi
Foruma girdiğim günden 2 ay sonra ios çöp demeye başladım görüyoruz ios hep patlıyor.
P10 ailesi rekabetçi bir aile değil dediğimde mobil tarafta sözde moderatorümüz (ulan mobil tarafta beni şutladılar bari aktif birini alın bu nasıl bir rezillik adam raporluyorum süper mod bakıyor hayır arkadaş al adam gibi aktif mod o baksın süper modun işi rapor bakmak mı? Sen dediğimi anladın ) olan ama benim bu foruma girdigimin %5i kadar girmeyen bir arkadaş sen ne bilirsin diyordu geçenlerde murat haklısın P10 Plus da patlamaya başladı ama Mate 10 Pro süper diyor yav he dedim geçtim.
Sen de biliyorsun Huawei arayüzü Huawei cihazları fazlaca şişirioen cihazlar sen de gelip diyeceksin haklısın egoysa ego
Çok mütevazi insanım ama işte egolu dersin diye diyorum.
D

Hazırda bekleyen Oreo 8.0.0 ve Oxygen OS 5.0.3ü yükledim anormal olan hızı biraz daha arttı gibi pil durumunu test ediyorum.

Son düzenleme:
Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
S OnePlus 2
Murat Burç OnePlus 9
smnfrkn OnePlus 6
S OnePlus 0
E OnePlus 2