OnePlus 5 teki ekranın ters olması sıkıntı çıkartırmı

Bu konuyu okuyanlar

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
one plus 5 teki ekranın ters olması sıkıntı çıkartırmı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Jelly efektinin bundan dolayı olduğu fakat jelly efektinin iddia edildiği kadar rahatsız edici olmadığını duydum.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Jelly efektinin bu sorun yüzünden oluştuğunu biliyorum, fakat rahatsız ediyor mu, bilemiyeceğim... Pek sorun olacağını sanmıyorum...

İyi Forumlar...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
@ozgun7 kullanıyordu cihazı en son diye hatırlıyorum (şimdi çoktan 3-4 cihaz değiştirmiştir:D) jelly efektinin rahatsız bir yanının olmadığını söylemişti.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
9GAG de sıkıntı çıkarabilir :D ya da Facebook. Onun dışında pek çıkmaz ya.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Bir sorun olmadığını söylüyorlar.

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
@ozgun7 kullanıyordu cihazı en son diye hatırlıyorum (şimdi çoktan 3-4 cihaz değiştirmiştir:D) jelly efektinin rahatsız bir yanının olmadığını söylemişti.
Yok bu telefon hala duruyor. Sevdim bunu. Jelly melly de hikaye yani millet bunu sorun olarak ortalıkta konuşmasa ben özel bir efekt olduğunu bile düşünürdüm. :)

tuuruls

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ekranın ters olması nedir hocam, One Plus almayı planlıyorum ben şimdi bunu görünce merak ettim :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Abartılıyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Abartılıyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Ben de 5T almayı planlıyorum, One Plus ya da Xiaomi arasında kalmıştım aylardır One Plus'da karar kıldım gibi şimdi 5'de böyle bir şey görünce merak ettim açıkçası :)

canburger

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Bende daha hiç bir problem olmadı, 2 aydır kullanıyorum yaklaşık.

Enes patur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ekranın ters olmasından kasıt şu cihazı üretirken ekranı ters üretmişler yer kalsın diye felan ve sonra yazılım ile düzeltmişler yani ekranı döndürmüşler bildiğiniz telefonu ters döndürünce döndüğü gibi burdada her amoled telefonda ekranı ters döndürünce ortaya çıkan jelly efekti denilen sorun oluşmuş (bu benim bildiğim tam teknik konusunu bilmiyorum bu tarz birşey görmüştüm sadece jelly efektinin sebebi olarak)