Bu konuyu okuyanlar

İchbinisakupeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle herkese selamünaleyküm

asıl konuya değinmek istiyorum sürekli taşınıyoruz babamın ve annemin mesleğinden dolayı bıktım artık sürekli taşınmaktan. son 2-3 yıldır mutlu olamıyorum gittiğim yerde bi kıza aşık oluyorum sonra taşınma gibi bir durumumuz oluyor sürekli sevdiğim insanları bırakıp gidiyorum dostlarımı bırakıp gidiyorum kendimi hiç iyi hissetmiyorum yaşadığım ilde bi kıza aşık oldum yazın 1.5 yıl rahat konuştuk ve 1 ay önce babamın tayini çıktı ve yine taşınmak zorunda kalıyoruz ya bu aşık oluşum öyle böyle değil çok seviyorum eskisi gibi hayattan zevk alamıyorum bizden durumu kat ve kat kötü olanlara bakıyorum halimize şükretmeye çalışıyorum her ne kadar şükredemesemde kendimi kötü hissediyorum. sigara içen birisi değilim ama arada alkol alan birisiyim alkol mü böyle yapıyor aklım mı duygularım mı kafam çok karışık gelin konuşup dertleşelim çok kötü durumdayın

---- Mesajlar birleştirildi ----

up

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Farklı yerler görmek, farklı insanlar tanımak güzeldir.

İchbinisakupeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farklı yerler görmek, farklı insanlar tanımak güzeldir.

haklısın dostum da kazandığın şeyleri alışık olduğun şeyleri bırakıp gitmek çok kötü koyuyor insana emin ol her şey alt üst oluyor düzen vs

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ama her şey istediğimiz gibi gidemez ki. Belki de biraz daha sabretmen lazım.

İchbinisakupeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ama her şey istediğimiz gibi gidemez ki. Belki de biraz daha sabretmen lazım.

ya sabretmekten de usandım artık ne zaman adam akıllı sevicem çıkıcam diye düşünüyorum hayatım çok karışık gülüyorum insanlara karşı ama sahte gülücükler onlar be...

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Üniversiteye başlayınca yerleşik bir hayat olmayacak mı sonuçta? Ki zaten onun öncesinde ilişki gereksiz... bence

İchbinisakupeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya sonuçta öyle de insan ister istemez aşık oluyor ya özlüyor bazı şeyleri üniversiyete daha 2yılım var hayatım alt üst oldu onu demek istiyorum sıkıldım,yoruldum,bittim..

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Anlıyorum... Dostum hem bak yaşıt sayılırız. Haline şükretmelisin. Şuanki imkanlarına sahip olmayabilirdin de. Buna ayak uydurmalısın. Tadını çıkarmalısın yeni insanlar tanımanın.
Aşık olma konusuna gelirsek hep hormon. 2 gün sonra unutulacak gereksiz hoşlantılar.
Alkol konusına gelirsek, çok yanlış. Onun yerine bir hobi edin. Enstrüman çal, resim çiz... ne biliyim hoşlandığın şeyleri yap. Vakit geçir.

İchbinisakupeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
el becerim falan da yok maalesef o konuda kötüyüm :( ne biliyim o kızı gördükçe mutlu oluyorum konuşunca ekstra mutlu oluyorum hayatıma mutluluk veriyordu şimdi asıl şeyi söyleyim babam emniyet müdürü sevdiğim kızda polisin kızı ve benden 1 2 yaş büyük sıkıntı burda da var aslında

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
O bunu biliyor mu?

İchbinisakupeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hiç bir fikrim yok dostum gideceğimizi biliyor ama

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Konuş. Kaybedecek bir şeyin yok. Belki bir süre de telefondan konuşmaya devam edersiniz.

İchbinisakupeli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zannetmem biraz egosu var kızın Bir şey dedimmi ters bir şey bititir ya öyle düşünüyorum

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
O zaman yapacak bir şey yok. Müslüm Baba'dan başla, Orhan Baba, Ferdi Baba, Yıldız Tilbe, Aleyna Reis... gibisinden devam et.:)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012