Önemli bir konu gelin konuşalım dertleşelim(kötü bir durumdayım)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Öncelikle herkese selamünaleyküm

asıl konuya değinmek istiyorum sürekli taşınıyoruz babamın ve annemin mesleğinden dolayı bıktım artık sürekli taşınmaktan. son 2-3 yıldır mutlu olamıyorum gittiğim yerde bi kıza aşık oluyorum sonra taşınma gibi bir durumumuz oluyor sürekli sevdiğim insanları bırakıp gidiyorum dostlarımı bırakıp gidiyorum kendimi hiç iyi hissetmiyorum yaşadığım ilde bi kıza aşık oldum yazın 1.5 yıl rahat konuştuk ve 1 ay önce babamın tayini çıktı ve yine taşınmak zorunda kalıyoruz ya bu aşık oluşum öyle böyle değil çok seviyorum eskisi gibi hayattan zevk alamıyorum bizden durumu kat ve kat kötü olanlara bakıyorum halimize şükretmeye çalışıyorum her ne kadar şükredemesemde kendimi kötü hissediyorum. sigara içen birisi değilim ama arada alkol alan birisiyim alkol mü böyle yapıyor aklım mı duygularım mı kafam çok karışık gelin konuşup dertleşelim çok kötü durumdayın

---- Mesajlar birleştirildi ----

up

Son düzenleme:
Üniversiteye başlayınca yerleşik bir hayat olmayacak mı sonuçta? Ki zaten onun öncesinde ilişki gereksiz... bence

ya sonuçta öyle de insan ister istemez aşık oluyor ya özlüyor bazı şeyleri üniversiyete daha 2yılım var hayatım alt üst oldu onu demek istiyorum sıkıldım,yoruldum,bittim..

Anlıyorum... Dostum hem bak yaşıt sayılırız. Haline şükretmelisin. Şuanki imkanlarına sahip olmayabilirdin de. Buna ayak uydurmalısın. Tadını çıkarmalısın yeni insanlar tanımanın.
Aşık olma konusuna gelirsek hep hormon. 2 gün sonra unutulacak gereksiz hoşlantılar.
Alkol konusına gelirsek, çok yanlış. Onun yerine bir hobi edin. Enstrüman çal, resim çiz... ne biliyim hoşlandığın şeyleri yap. Vakit geçir.

el becerim falan da yok maalesef o konuda kötüyüm :( ne biliyim o kızı gördükçe mutlu oluyorum konuşunca ekstra mutlu oluyorum hayatıma mutluluk veriyordu şimdi asıl şeyi söyleyim babam emniyet müdürü sevdiğim kızda polisin kızı ve benden 1 2 yaş büyük sıkıntı burda da var aslında

stat counter