Ondesoft Spotify Converter Hediye Lisans Anahtarı

Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Herkese merhaba,

Ondesoft Spotify Converter, Spotify müziğini premium olmadan indirmenize izin veriyor. Tüm Spotify şarkılarını,% 100 orijinal kalitede MP3, M4A, WAV veya FLAC'a dönüştürür. Kullanıcı dostu arayüzü sürükle ve bırak ve kopyala ve yapıştır destekler. Herhangi bir sınırlama olmadan herhangi bir Mac, Windows, iOS, Android, TV, MP3 çalar, CD çalar vb.

DRM'yi Spotify müziğinden çıkarın.
Spotify müziğini ücretsiz veya premium abonelikle indirin.
Spotify şarkılarını, albümlerini veya çalma listelerini MP3, M4A, WAV, FLAC'ye dönüştürün.
Paly Herhangi bir mp3 çalarda Spotify.
DRM içermeyen şarkılar için ID etiketlerini ve meta veri bilgilerini saklayın.
Çıkış ses kalitesini gereksinimlerinize göre özelleştirin.
% 100 orijinal Spotify müzik kalitesini koruyun.

Ondesoft Spotify Music Converter Hediye Detayları
Lisans Sayısı:
15 PC + 15 MAC = 30 Lisans Anahtarı
Her Lisansın Geçerliliği: Ömür Boyu
Değeri:
$39.95
Hediye Yarısmasına Katılım için Son Gün:
9 Aralık 2019
Kazananlar: Random.org

Kurallar
1.) Kampanya sayfasını Facebook'ta veya Twitter'da paylaşın ve kampanya sayfasındaki yorumunuzla birlikte sosyal medyada paylastgınız paylaşım bağlantısını ekleyin.
2.) Facebook veya Twitter'da hesabınız yoksa, başka bir forumda paylaşabilir ve bağlantıları kampanya sayfasındaki yorumunuza ekleyebilirsiniz.
3.) Yorumunuz Ondesoft Spotify Music Converter için neden ücretsiz bir lisans anahtarı almak istediğinizi açıklamalıdır!
4.) Bu hediye 9 Aralık 2019'da sona erecek.
5.) Kazananlar Random.org üzerinden seçilecek ve kampanya sayfasında ilan edilecektir.

Lütfen hangi işletim sistemi için lisans anahtarını istediğinizi belirtin (Windows veya Mac)
Lütfen yorum yazarken geçerli bir e-posta adresi kullanın! (lisans anahtarınız e-posta adresinize gönderilecektir)
E-posta adresiniz kesinlikle yayınlanmayacak!

Kampanya Sayfası: Ondesoft Spotify Converter Giveaway

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Bu programı ilk defa duyuyorum; kampanya bildirimi için teşekkür ederiz. :)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Spotify müzik ile ugrasip bilmeyen cok nadirdir :) Herkesin yolu bu programdan gecmistir! Bende bilmem kullanmam spotify ile isimde olmaz ama ihtiyaci olana ilac gibi bir program. Firma piyasada her kapiyi tutmus sanirim diger spotify converter uygulamalarinin cogu baska isim altinda bunlarin. Siyaset güzel bu markaya gicik olan digerini alacam diyor yine ayni fimayi kazandiriyor :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Spotify müzik ile ugrasip bilmeyen cok nadirdir :) Herkesin yolu bu programdan gecmistir! Bende bilmem kullanmam spotify ile isimde olmaz ama ihtiyaci olana ilac gibi bir program. Firma piyasada her kapiyi tutmus sanirim diger spotify converter uygulamalarinin cogu baska isim altinda bunlarin. Siyaset güzel bu markaya gicik olan digerini alacam diyor yine ayni fimayi kazandiriyor :)
Spotify'dan kaybetmişiz demek ki. :)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Merhaba, bu yorumumun altina yorum yazan ilk 14 kisiye lifetime (ömür boyu) gecerli Ondesoft Spotify Music Converter yasal lisans anahtari forum üzerinden cekilissiz kurasiz PM ile gönderilecektir! 7 adet windows ve 7 adet mac icin lisans anahtari dagitilacaktir! Lütfen yorumunuzda hangi isletim sistemi icin lisans anahtari istediginizi belirtin. Örnegin windows icin 10 kisi istekte bulunduysa, sadece windows icin ilk yazan 7 kisiye verilecektir.

Not: Lisans anahtari 7+7 talep limitine ulasinca herkese gönderilecektir!

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Merhaba, bu yorumumun altina yorum yazan ilk 14 kisiye lifetime (ömür boyu) gecerli Ondesoft Spotify Music Converter yasal lisans anahtari forum üzerinden cekilissiz kurasiz PM ile gönderilecektir! 7 adet windows ve 7 adet mac icin lisans anahtari dagitilacaktir! Lütfen yorumunuzda hangi isletim sistemi icin lisans anahtari istediginizi belirtin. Örnegin windows icin 10 kisi istekte bulunduysa, sadece windows icin ilk yazan 7 kisiye verilecektir.

Not: Lisans anahtari 7+7 talep limitine ulasinca herkese gönderilecektir!
İlk mesaj benden olsun. Windows için geçerli olan Spotify Converter ürün anahtarının birine talibim. :)

Soru1: Ürünü etkinleştirmek için herhangi bir süre/zaman kısıtı var mı, yoksa istenen zamanda ürün anahtarı kullanılabilir mi?
Soru2: Diyelim bilgisayara format attık, daha sonra aynı anahtarı aynı bilgisayarda tekrardan kullanarak ürünü etkinleştirebilir miyiz?
SDN Forum ve müdavimleri için böyle bir jest yaptığınız için de teşekkür ederim.

Edit:
Spotify Converter kullanım rehberlerine şu linkten erişebilirsiniz.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu iş yasal mı arkadaşlar?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
İlk mesaj benden olsun. Windows için geçerli olan Spotify Converter ürün anahtarının birine talibim. :)

Soru1: Ürünü etkinleştirmek için herhangi bir süre/zaman kısıtı var mı, yoksa istenen zamanda ürün anahtarı kullanılabilir mi?
Soru2: Diyelim bilgisayara format attık, daha sonra aynı anahtarı aynı bilgisayarda tekrardan kullanarak ürünü etkinleştirebilir miyiz?
Teşekkürler.

Edit:
Spotify Converter kullanım rehberlerine şu linkten erişebilirsiniz.

Öncelikle ilginiz ve desteginiz icin ben tesekkür ederim hocam :)
Elimde kalan lisans anahtarlari ihtiyaci olanin isine yarasin :) yabancilara dagitmak istemedim.

Cevap 1: Dilediginiz zaman aktivasyon yapabilirsiniz zaman sinirlamasi yoktur!
Cevap2: Lisans anahtari ömür boyu gecerli oldugu icin ayni pc'de etkinlestirme islemini gerceklestirecektir! Firma bana hic bir sinirlama belirtmedi :)

Bu iş yasal mı arkadaşlar?

Evet, bu lisans anahtarlari 100% yasaldir ve hic bir sorun yoktur! Lisans anahtarlari yazilimci firma tarafindan bana gönderilmistir :) Bende warez vs isleri olmaz!

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Denemek için bende isterim o zaman bir tane. Spotify için bir sorun yoksa bizim içinde bir sorun yok.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Yasal mı derken ben de web üzerinden bu program ve Ondesoft hakkında bilgi toplamaya çalıştım. Bu yazılım geliştiricisi sanırım iki yıldır bu sektörde. Söz konusu ürününse çok bilinen bazı yazılım indirme sitelerinin Download/İndir kategorisine girmiş olduğu görülüyor; yalnız Ondesoft'un Spotify kullanım şartlarını ihlal edip etmediğini, firmalar arasında herhangi bir antlaşmanın olup olmadığını bilmiyorum. :)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Bizim icin yazilim kismi önemli :) Spotify ile ondesoft arasinda kiyamet kopsa bizi baglamaz. Ondesoft marka olarak yeni degil bildigim kadariyla minimum 10 senesi vardir :) ama bu spotify music converter isinde 2 yil olduysa onu bilmiyorum. Spotify bugüne kadar isteseydi tepesine cökerdi, demek ki herkes memnun :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Ondesoft marka olarak yeni degil bildigim kadariyla minimum 10 senesi vardir :) ama bu spotify music converter isinde 2 yil olduysa onu bilmiyorum.
Evet, Ondesoft'un özellikle Mac için olan yazılımları (Screen Capture, ClipBuddy gibi) daha eskilere gidiyormuş.

MIyad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle profesyonel bir Spotify Music Converter'ın Giveaway'ini kaçırmış olmam ne yazık. Ama neyse ki Spotify'dan premium olmadan yerel olarak müzik indirmek için başka bir güçlü ve uygun maliyetli müzik dönüştürücü buldum.