Yardım Ön siparişte alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Oyun için bi şey demiyorum ama üniversite için yeterlidir. Yalnız 8 gb rem yetersiz bu bilgisayara, en az 16 gb olmalı. Ssd de 512 oyun kapasitesi bakımından yetersiz kalır. Yani fiyatı biraz daha tuzlanmak zorunda. Ama biraz daha araştırmanı öneririm. Bir cihaza takılıp kalma, burdakiler gibi araştır, en iyi alternatifleri bulmaya çalış. Mesela pil konusunda ve dokunmatik ekran konusunda düşüncelerin nedir? Havalı bi şey mi istiyorsun yoksa daha çok işlevsel mi olsun istersin. Fiyat bakımından bütçen nedir mesela?

sahin792

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat bakımından bütçem 16k ya kadar onun haricinde bir süredir bakıyorum bu PC ye alternatif olarak bulduğum Lenovo var

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ki bu da aynı fiyatlarda ve Msi daha çok güven veriyo bu PC ye göre daha sonradan 8gb ram ekletmek nasıl olur mantıklı mı sizce

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
msi daha ucuz ama kısıtlamaları var mı? rem takiviyesi için max değerler nedir, ikinci bir ssd yuvası var mıdır? genişletme ve nvme yuvaları filan fişman... resmi sitesinden bütün özelliklerine bakabilirsek msi daha cazip gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi resmi sitesinde bunlar var yani özelliklerinde bazı değişiklikler yapmışlar :) Güzel gibi duruyor ama rem mutlak şart. Oyun için ise 512 büyük olasılıkla yetersiz kalacaktır ve tek kombo slotu varmış bir de sata. pil konusunu bilemiyorum ama çünkü kullanıma bağlıdır, tecrübe etmek gerekir.

Son düzenleme: