Ön Ödemeli Kart Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Önceden Ininal'ım vardı ve açık nedeniyle param çalındı. Ininala bir daha yanaşmam. Paypal da kapandı. Bu tarz kart önerebilir misiniz?

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Ben K.Kartı almadan önce sürekli kullandığım kart ininal dı.Deneyebilirsin müşteri hizmetleri de ilgili internet arayüzü de kolay kullanışlı bir kart.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Keşke bir yazıyı okusaydınız konuyu okuyup cumburlop atlamayın :D O lanet şirkete yanaşmam. 100TL param durduk yere gitti. Destek ile iletişime geçtim 170 gün sonra iade ettiler. Ama 170 günüm çalındı faizli verselerdi düşnebilirdim :D

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Keşke bir yazıyı okusaydınız konuyu okuyup cumburlop atlamayın :D O lanet şirkete yanaşmam. 100TL param durduk yere gitti. Destek ile iletişime geçtim 170 gün sonra iade ettiler. Ama 170 günüm çalındı faizli verselerdi düşnebilirdim :D
Daha yeni fark ettim kusura bakmayın:D
Başka bildiğim yok:D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ininal kartta asla para birakmayacaksiniz aylik islem parasi keser zaten yazarda ne kadar ihtiyac var o kadar yukle ve gun icinde kullan yapacaksiniz kk var ise sanal kartlari mevcut butun bankalarin

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Encard, nuvo, cepteteb. Bunların hepsi ücretsiz ön ödemeli kartlar, kullanabilirsin.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ulan tongaya düştük başlıktan gittim.Troy yok mu onu dene bi ama denildiği gibi ben hayatta ininal hesapda para bırakmadım.
Yahu parayı yükledim hesaba eve gidince baktım para harcanmış :D Troy yurtdışında geçmiyor deniyor.
Encard, nuvo, cepteteb. Bunların hepsi ücretsiz ön ödemeli kartlar, kullanabilirsin.
Hocam encard'ı kullanmayı istiyorum fakat aklımda sorular var; ininal kadar özgür bir kart mı? Yani direk internetten kart oluşturup içine para atıp harcayabiliyor muyuz? Yoksa banka kartı gibi mi?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Daha da iyidir internette istediğin gibi kullanırsın. Yükleme parası falan yok, aidat yok, eft ücreti yok. Bankamatikten yükle kullan istediğin gibi. Ya da eft ile encardına başka hesaptan para at. İnternet üzerinden herşey zaten şube yok.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Daha da iyidir internette istediğin gibi kullanırsın. Yükleme parası falan yok, aidat yok, eft ücreti yok. Bankamatikten yükle kullan istediğin gibi. Ya da eft ile encardına başka hesaptan para at. İnternet üzerinden herşey zaten şube yok.
O iyiymiş teşekkürler hocam.
--- Gönderi Güncellendi ---
Peki hocam şimdi siteden başvursam direk açılır mı kart? Yoksa 1 hafta falan açılmasını bekleyecekmiyim?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Başvur kartı kapına getiriyorlar fiziksel bi kart var ortada, getirdikten sonra kullanıyorsun.

gollik29

Asistan
Reaksiyon puanı
152
Önceden Ininal'ım vardı ve açık nedeniyle param çalındı. Ininala bir daha yanaşmam. Paypal da kapandı. Bu tarz kart önerebilir misiniz?
reis papara kullanabilirsin. Başvuru yapıyosun 10 tl lik kart ücreti var. Başvuru yapıyosun kart kapına geliyor. Kartı sadece kullandığın aylar ücret alır oda 1 tl. Kullanmadığın aylarda para olsa bile ücret almaz. para yatırma ve çekme var. paranı durduk yere asla çalmaz. çipli bir kart. çipsiz de D&R mağazasında veya gittigidiyor n11.com gibi sitelerde bulabilirsin. ama o kartta sadece para çekme yok. aklına takılan soru için buradayım.

taha king

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
papara kart param kart param bynogame kart bunları deneyebikirsin ben kulanıyorum menunum. ve vergi falan almıyolar ayrıca para çekebiliyorsun bankaya takabiliyorsun felan çok iyi i kart. onerirm bu üçünü

Khapox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Papara var para yükle çek ama isimli kartla paraçekilir normal alışveriş de yapa bilirsiniz

Khapox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ininala bende yanaşmam 3 tane vardı hepsini kapattırdım papara kullanıyorum çok memnunum

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Ben paycell kart kullanıyorum visa kartın geçtiği her yerde geçiyor Türkcell li iseniz her 1 tl harcamaya 10 mb veriyor.Türkcell kartı çıkartıyor ama her operatör abonesi kullanabilir.Para türkcell bayilerinden yükleniyor.Benim ininal kartımda var ama paycell çıkınca fazla kullanmamaya başladım.Eğer aylık kullanım ücreti ödemek istemiyorsanız bynogame kart var.Ama troy logolu yani sadece türkiyede geçiyor yani google play veya netflix gibi popüler yerlerde de geçmiyor. Bende üçünden de var ama bynogame ve ininali nadir kullanıyorum.Hep paycell kullanıyorum

Reaksiyon puanı
2
Encard alın yaşınız yetmiyorsa bile aileniz üstüne yaptırın Finansbank'ı kullanırsanız para çekme ve yükleme beleş aylık ücreti de yok daha ne olsun ;D .

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
güvenilir ön ödemeli kart için paykasaode.com u ziyaret edebilirsiniz arkadaşlar bütün kartlar var ve 3. kişilerle bilgileriniz kesinlikle paylaşılmıyor bi deneyin derim
Gazimağusa/KKTC menşeili bir karta ASLA güvenmem. NOKTA!

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Paycell.Her harcamaya puan veriyor o puanlarda internet ya da hediye çeki olarak alınabiliyor.Sadece türkcelle değil Vodafone a da veriyor interneti ama Türk telekoma veriyor mu bilmiyorum.Kampanyaları gerçekten de çok iyi.Epey para kazandım.Salla topla ile her hafta harcama olmadan da puan kazanabilirsin.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
kesinlikle papara öneririm cashback sistemi dahi var yıllardır kullanıyorum memnuniyetle :)