Ön Ödemeli Kart Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

cern99

Profesör
Önceden Ininal'ım vardı ve açık nedeniyle param çalındı. Ininala bir daha yanaşmam. Paypal da kapandı. Bu tarz kart önerebilir misiniz?

Snickers

Profesör
Ben K.Kartı almadan önce sürekli kullandığım kart ininal dı.Deneyebilirsin müşteri hizmetleri de ilgili internet arayüzü de kolay kullanışlı bir kart.

cern99

Profesör
Keşke bir yazıyı okusaydınız konuyu okuyup cumburlop atlamayın :D O lanet şirkete yanaşmam. 100TL param durduk yere gitti. Destek ile iletişime geçtim 170 gün sonra iade ettiler. Ama 170 günüm çalındı faizli verselerdi düşnebilirdim :D

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Yönetici
Moderatör
Keşke bir yazıyı okusaydınız konuyu okuyup cumburlop atlamayın :D O lanet şirkete yanaşmam. 100TL param durduk yere gitti. Destek ile iletişime geçtim 170 gün sonra iade ettiler. Ama 170 günüm çalındı faizli verselerdi düşnebilirdim :D
Daha yeni fark ettim kusura bakmayın:D
Başka bildiğim yok:D

Murat ALTUĞ

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Ininal kartta asla para birakmayacaksiniz aylik islem parasi keser zaten yazarda ne kadar ihtiyac var o kadar yukle ve gun icinde kullan yapacaksiniz kk var ise sanal kartlari mevcut butun bankalarin

cern99

Profesör
Ulan tongaya düştük başlıktan gittim.Troy yok mu onu dene bi ama denildiği gibi ben hayatta ininal hesapda para bırakmadım.
Yahu parayı yükledim hesaba eve gidince baktım para harcanmış :D Troy yurtdışında geçmiyor deniyor.
Encard, nuvo, cepteteb. Bunların hepsi ücretsiz ön ödemeli kartlar, kullanabilirsin.
Hocam encard'ı kullanmayı istiyorum fakat aklımda sorular var; ininal kadar özgür bir kart mı? Yani direk internetten kart oluşturup içine para atıp harcayabiliyor muyuz? Yoksa banka kartı gibi mi?

Daha da iyidir internette istediğin gibi kullanırsın. Yükleme parası falan yok, aidat yok, eft ücreti yok. Bankamatikten yükle kullan istediğin gibi. Ya da eft ile encardına başka hesaptan para at. İnternet üzerinden herşey zaten şube yok.

cern99

Profesör
Daha da iyidir internette istediğin gibi kullanırsın. Yükleme parası falan yok, aidat yok, eft ücreti yok. Bankamatikten yükle kullan istediğin gibi. Ya da eft ile encardına başka hesaptan para at. İnternet üzerinden herşey zaten şube yok.
O iyiymiş teşekkürler hocam.
--- Gönderi Güncellendi ---
Peki hocam şimdi siteden başvursam direk açılır mı kart? Yoksa 1 hafta falan açılmasını bekleyecekmiyim?

Başvur kartı kapına getiriyorlar fiziksel bi kart var ortada, getirdikten sonra kullanıyorsun.

Önceden Ininal'ım vardı ve açık nedeniyle param çalındı. Ininala bir daha yanaşmam. Paypal da kapandı. Bu tarz kart önerebilir misiniz?
reis papara kullanabilirsin. Başvuru yapıyosun 10 tl lik kart ücreti var. Başvuru yapıyosun kart kapına geliyor. Kartı sadece kullandığın aylar ücret alır oda 1 tl. Kullanmadığın aylarda para olsa bile ücret almaz. para yatırma ve çekme var. paranı durduk yere asla çalmaz. çipli bir kart. çipsiz de D&R mağazasında veya gittigidiyor n11.com gibi sitelerde bulabilirsin. ama o kartta sadece para çekme yok. aklına takılan soru için buradayım.

papara kart param kart param bynogame kart bunları deneyebikirsin ben kulanıyorum menunum. ve vergi falan almıyolar ayrıca para çekebiliyorsun bankaya takabiliyorsun felan çok iyi i kart. onerirm bu üçünü

Khapox

Üyecik
Yasaklı
Papara var para yükle çek ama isimli kartla paraçekilir normal alışveriş de yapa bilirsiniz