ölmek istiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tuğ-han

Cyber Security
Yönetici
Mod. Adayı

seyhmus21

Profesör
Madem acısız sen yapsana? Neden başkasına yap diyorsun? Ayrıca bu söylediğini dinleyip intihar ederse sen de bundan mesul sayılırsın.
Bu troll çünkü başka forumlarda da konu açan bir troll intihar etmek isteyen nasıl ölmemi istersiniz diye sormaz çünkü

ilaç.içerek ölmek istiyorum çünkü korkağım diğer türlü yapamıyorum istesemde olmuyor lütfen yardım edin 3 kutu hap içersem ölürmüyüm
Bence ölümü biraz ertele!

Filmin en güzel yeri şimdi başlıyor: 3. Dünya Savaşı - Optimus Prime geri dönüyor.

Bence bir düşün!

Patlamış mısır, cips ve kolaları hazırla! Sonra da televizyonun başına geç!

Coming soon!..

yer6

Profesör
ilaç.içerek ölmek istiyorum çünkü korkağım diğer türlü yapamıyorum istesemde olmuyor lütfen yardım edin 3 kutu hap içersem ölürmüyüm
bence senin tekrar yaşama tutunman lazım. Bunun için öncelikle iyi bir lunaparka giderek en korkutucu aletlere bin. Sonrasında tekrar düşünürsün bu konuları :) .

bence senin tekrar yaşama tutunman lazım. Bunun için öncelikle iyi bir lunaparka giderek en korkutucu aletlere bin. Sonrasında tekrar düşünürsün bu konuları :) .
lunaparkla çözülüyormu iş 😞

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu çocuk dünden beri konusuna yorum yapmadığına göre, yoksa?
denedim olmadı abi hastanedeyim değmezmiş onuda anladım sağolun

Son düzenleme:
Eee ölen falan var mı? İsteyen çok kişi vardı bir ara buralarda ama.
Öldülerse cevap veremeyeceklerine göre sorunuz yaşayanlara mı oluyor. Gerçekten ölmeye cesaretin olan burda nasıl ölsem diye yazmaz bir anlık bir şey Allah korusun aklımıza mukayet olsun.

intihar sakın etme, ALLAH korusun ölüm isterken belki daha beteri olan sakat kalma ihtimali var, aklını başına al ve hayata dön, gerçeklerle arkadaş ol. Sorun nedir, (olayı dine bağlamadan yazdım yoksa daha yazacak çok şey var)...

stat counter