Olağanüstü Olaylar !!! +16

Konusu 'İtiraflar' forumundadır ve El Padrino tarafından 28 Eylül 2007 başlatılmıştır.

1. BthnYlmz09

BthnYlmz09 Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Ben ruyalarimda olacak olan depremleri gormustum. 5-6 kere olmustu sanirim..

2. YeniJenerasyon

YeniJenerasyon Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Harbi ya. Hiç tarihlere bakmadım valla. Neyse bunlar geçer zamanla. Acemilik işte :D

3. BthnYlmz09

BthnYlmz09 Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Kucukken 15-20 kere ayni ruyayi gordum.. Binalarin en ust katindan kendimi yere atiyorum ve yere yapisinca uyaniyorum. Binalar cok degisiyor ama atlama ve uyanma ayni.. Cok zevkliydi bagimlilik yapmisti artik :

4. El Padrino

El Padrino Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    38
    6 yıllık konumu hortlatmışsınız.Bende duydum uykumdan hortladım :D

Dediğin olay rüya değil.Uykuya dalma esnasında bütün insanlara oluyor bu durum.Binanın tepesinden düşme, kuyuya düşme, boşluğa düşme vb.

5. cheleby

cheleby Profesör

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    48
    Karabasan bir kerede bana gelmişti.Hatta birkaç kez.Yurtta arkadaşım sabah uyandırmaya çalıştı.Bende sevmem erken uyanmayı.Uyandım elimi sıktım vuracam ama hareket edemiyorum.Gözlerimi açamıyordum.Düşünüyom ama hareket edemiyordum.Artık karabasan mı geldi,arkadaşa vuracam diye Allah mı korudu bilmiyorum.

6. bewko

bewko Dekan

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    48
    madem seni uykundan uyandırdık uyutmayalım ben hiç öyle hislere kapılmadım uyurken sorun bende mi sizde mi :D

7. BthnYlmz09

BthnYlmz09 Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Yok yok dediginizi de cok yasadim da yazdigim bildiginiz misil misil uyurken gece 3-4 ve uyanmaya yakin saatlerde oldu :)

8. zeroaxa

zeroaxa Profesör

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    asla düşmem, korkmam ve tehlikeli bir olayla karşı karşıya kalmam rüyalarımda ve bir gecede çok çok fazla rüya görürüm, yüksek bir yerde ve tahlikedeysem yada sıkıcı bi rüya görüyorsam kendi kendime uyan derim ve uyanırım diğer trafıma döner ve o saniye tekrar uyurum :) 18-20 li yaşlardayken uyumadan önce görmek istediğim rüyaların konusunu bile seçebiliyordum zaman zaman, indiana jones hastalığı vardı ozamanlarda :) kayıp şehirler bulur içlerinde gezinirdim

ama hiç değer vermedim ve bir sebep aramadım rüyalardan,astral seyahata merak sarmıştım yöntem olarak uğraştığım zaman olmuyor ama bazen ansızın yakalıyabiliyorum o anı ama bilinç devreye girince kayboluyor ama çok zevkli

9. djvietnam

djvietnam Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    akıllı telefon tenik servis elemanı
    Yer:
    aksaray
    madem konu hortlamışken benim şu sorunumun cevabı sizce nedir

bazen rüyamda uzun yürüyüşler yaparım rüyamda yürüken ayağım bir yere takılır yada burkulur ve birden sıçrayarak uyanırım sanki gerçekte bir boşluğa basmış gibi bir his duyarım ayağımın burkulduğunu ayağımda hafif bir acı olur böyle bir şey sizede oldumu hiç ???

10. Nemre

Nemre Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Yemeği yer yemez yatmayın, Ayetel Kursi'yi de okuyup yattı mı elveda karabasanlar :)

11. ReDo

ReDo Rektör

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Orta okula gittiğim zamanlarda,
    Bi gece oturma odasında koltukta,
    Arkam dönük sola doğru kıvrılarak yatIyordum,
    Sağıma doğru döndüm ve gözlerimi açtığımda,
    Baş ucumda duran siyah giysili kapşonlu,
    Ama yüzüde gözükmüyor simsiyah bi boşluk gibi duruyor, Yüzüklerin efendisinde olan siyah atlılar vardı ya onlar gibi birşey.

Tekrar soluma hızla döndüm yorgana sımsıkı sarıldım,kalbim patlayacak gibi çarpıyordu.

................

Bir de hiç unutmam halen acısı halen bedenim de sanki.

Daha bebeyim ilk okullu falan sayılırIm,
    Babamla uyuyorum koltukta,
    Rüyamda bir şey hızla geliyor bana doğru,
    Arkasından biri kovalıyor sanki,
    Benim arkam dönük yatıyorum,
    Çünkü kendimi de görüyorum yatarken,
    O hızla yaklaşan şey beni sırtımdan delip geçiyor,
    O sırada ben sıçrayarak uyanmıştım.

İşte o acıyı halen sırtımda hissediyorum nedense.

12. Cxoo

Cxoo Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Oha! o_O
    Bana da bi 5 kere filan karabasan gelmişti. İlk önce bi soğukluk gelir. Sanki ölcek gibi olursun. Sonra bedenin uyuşur. Kesinlikle hareket edemezsin. O an, sanki biri üstüne oturmuş gibi, göğüsünde bir basınç hissedersin. Bağırmak istersin bağıramazsın. Bazı konuşmalar ve kahkahalar duyarsın. Yapabileceğin bişey yoktur. Gözleri zaten açamazsın. Dişini sıkıp beklemekten, o korkuyu yaşamaktan başka bişi yapamazsın...

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Yatarken 3 ihlas 1felak 1 nas ve 1 fatiha sonrada 21 besmele çekip yatın ALLAHIN izni ile bişeyccikler olmaz :)

14. IuTKuI

IuTKuI Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Neden 21 ? :)

15. Ahmethz

Ahmethz Rektör

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    Yer:
    Istanbul
    ya okumiyim okumiyim diyorum hep gecenin köründe karşıma çıkıyor bu konu arkadaş! bu bir işaret mi? :blink:

16. -Hewal-

-Hewal- Dekan

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bende daha on yaşlarında falan iken ;amcamın kirada oturdukları evin bahçesi var içinde incir ağaçları erik falan vb. Bahçeye girdim erik ağacına bakıyorum varmı falan diye hemen üç metre ilerisinde bahçenin köşesin de bahçe içinde çakıl taşları toplandığı alanda bir anda yerden alev çıktı yandaki bir katlı evin tepesine kadar yükseldi tabi bende üçbuçuk koşa koşa amca çocuklarını çağırdım geldiler üzerine isediler, arkasından yengem geldi çocukları kovalayıp üzerine şu döktü .Işin garibi yanıcı hiçbir madde yoktu etrafta benden başka kimsede yoktu yandaki evde yangın falan gibi bir olay olmadı o taşların arasından nasil öyle ateş çıktı hala hayret ediyorum.

17. El Padrino

El Padrino Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    38
    Amcanın bahçesinde doğalgaz yatağı varmış haberiniz yok.Bide üzerine işemişler :D

Yarım litre çişe kurban gitti doğalgaz yatağı.Amcan görseydi belki trilyonerdiniz şuan :D

18. muratteas

muratteas Dekan

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    48
    Yemekle ne alaka ? :)

19. Nemre

Nemre Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Karabasanlar genelde yemek yedıkten hemen sonra uyuduğunuzda görülür.Bilimsel olarak ta kanıtlanmıştır.

20. İhtiyar

İhtiyar Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah kahretmesin seni rüyaya bak :D

Bende rüyamı anlatayım.
    Okuldayım şeytan okula geliyor beni arıyor tabi biz hepimiz evlerimize kaçıyoruz bende bir ara göz göze geliyorum hemen bizim markete koşuyorum eşyaları içeri alıp camiye gidiyoruz ama bizi takip ediyor.
    Merkez camii si diye büyük bir Cami'miz var oraya gidiyoruz caminin üst katına çıkana kadar bizi takip ediyor sonra bir adamın yanına gittik konuşmaya şeytan bu adamı gördü kaçtı gitti.

Babam dedi ki "Benim oğlum böyle bir rüya görmüş ne yapması lazım?" adam da dediki Bismillah desin hiçbirşeyden korkmasın sonra elinde siyah bir poşeti camiye doğru açtı ve herkesin önüne yemek geldi.

O zamanlar küçüğüm tabi ben bu rüyayı belli aralıklarla 2-3 defa gördüm halada unutamam :)

Bir diğer rüyada şeytanı vurmuşluğum vardır böyle evire çevire oda ayrı :)

Merdivenden düşermiş gibi beya boşluğa düşermiş gibi olmak hepimizin yaptığı şeylerdir ani bir hareket yani onda sıkıntı yok :)

senin için yürüş yapmak tabirine baktım bir siteden hedefinde emin adımlarla gitmen gerektiğini söylüyor.

http://www.ruyabul.com/ruyada-yuruyus-gormek.html/

Sayfayı Paylaş