Okul Temsilcisi Adayı Nasıl Konuşmalı?

Konusu 'Eğitim' forumundadır ve Murderer tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ne var bende 6. sınıfım okul temsilcisi olmam %99 yani ne olucak ki illa büyük olması gerekmez

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynen otur ders çalış :D
    hele 7. sınıfsan fazla uğraşma :D

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende de adayım sade çevre önemli bu işte gerisi yalan

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhaba ben okul temsilciliğine adatım adım melike soyadım efe 6. sınıfa gidiyorum ve sorumuza bir cevap yazınız lütfen

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

gaz vermek için öğrencilere ne biliyim size yani erkek öğrencilere basketbol topu futbol taopu veya kız öğrencilere voleybol topu alacağım.türden diye bilirsin...

6. muratal

muratal Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Okadarda abartılacak bir iş değil zaten ayda yılda bir çağırıyorlar ondada birşeyler dersiniz oturursunuz hocanızın yardımıyla.

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bana da yardım edin 7. sınıfım iki senee önce de başkan yardımcılığına aday oldum ama ordaki konuşma çok basitti yaşıma göre bişeyler olsun

8. dadaist

dadaist Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    okul başkanı olman için ya yönetimden torpilin olacak, ya okula bağış yapan ailenin çocuğu olacaksın ya da ocak işleri falan olacak. öbür türlü sıradan birinin o tarz işlere seçilmesi zor.

9. kpln04

kpln04 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
  10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ya bende 7. sınıfım yarın konuşmam var bişeyler buldum ama .. Sizlerde örnekler verseniz :) Şimdide teşekkürler :)

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Kimse temsilci konuşmasi yapmamiş

12. ozgural

ozgural Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bizim okuldaki gibi salla :D.hepsi inanıyor :D.yok halı saha yaptırıcam.yok tuvaletler günde 5 kez temizlenecek ....

13. wolkhy1903

wolkhy1903 Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    hocam sıyaset yapma yemıyolar artık içinden gelenlerı soyle ...heyecanlanma ...gerısı gelır

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:lol::lol:öncelikle değerli öğretmenlermi ve sevgli arkadaşlarmı saygı ve sevgiyle selamlıyorum arkadşlar gördğnüz gibi bugn okul temsilsisi seçilecektr bana o verdendende vermeyendende alah razı olsun diyorm gerçekten beni seçersenz pişman olmazsnz sizle elmden geldği kadar yardım etmeye çalışacagm sonuşta hepmz burdsa arkadalşız ve kardeşz yinede siz bildğnz gibi yapın bazı arkadşlar diyorki bılmiyorm ben oklda sigarya srbest ecem bilmiyorm okul bahçesne havuz yaptcam ya kardeşim sen ali ağa oğlımısn plaj yapiyorsn sakın o arkadaşların laflarna kanmayın çık pişman olursuz arkadaşlae okl temsilcisi demek yerinde otrup saz çalmak değildr okul temsilcisi demek okldaki tüm arkadaşların eğitim hakındaki sorunmlarnı giderebilmek demektr şimdiden hepnzden çok çok tşkr ediyorum.( BEN BYLE KNIŞMA YAPTIM VE KAZANDIM HEMDE BÜYÜK BİR FARKLAN SİZDE BYLE KNUŞN EMEİN OLUNKİ KAZNRSNZ ) SAYGILARMLAN

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben okul temsilcisiyim ve o kadar da dikkat çekici bir konuşma yapmana gerek yok hem bende 7. sınıftayım :wink::biggrin:

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar 6. sınıf öğrencisiyim ama yarın seçim yapılıyo konuşmamı hazırladım inşallah kazanırım bana şans dileyin :)

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardaşım bol bol yalan sık inanıyorlar ve çok oy alıyorsun

ben geçen sene 23 daka konuştum 21 dakikası yalandı diger 2 dakikasınıda içten konuşmadım sana tavsiyem bol bol yalan sık :D

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar ben 8. sınıfa gidiyorum hem başkan hemde temsilci adayıyım ama kocaman okulda beni kaç kişi seçer bilemiyorum çünkü daha açıklanmadı lütfen beni tanıyan varsa bana oyunu verebilirmi bu arada ben (sevdenur öz) yardımlarınız için (TEŞEKKÜR EDERİM) teşekkürler hepinize

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar ben 4 yıldır başkanım. 3 yıldırda okul temsilcisiyim. insanları nasıl etkilemeliyimki diğer zamanda beni secsinler bizim okul çook kötüydü okulu cok güzel hale getir dim şimdi hekez benim kaç yaşımda olduğumu merak ediyodur ben 10 yaşındayım.. size inandırıcı olası gerekmiyo olabilir ama benim küçük olmam pilanlarımın da küçük olacağı anlamına gelmez..........:)))

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ayyyyyyy lütfennnnnnnnnnn 4. sınıfım bana bir konuşma yazın çok lazımmmm

Sayfayı Paylaş