Okul çıkışında kavga ettim.

Bu konuyu okuyanlar

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Kavgada kaburganı kırdırlar? Nasıl yani?
Sokaktaydık 6'ya gidiyordum bi fesat arkadaşım beni ona düşürmek için anasına babasına küfür ettiğimi söylemiş.
Babasını da çocuk yeni kaybetmişti.
Sinirle beni 5 kişi yere düşürdüler çocuk tepik attı o ara kaburgalar gitti.
(Çocuk kankamdı)
Sonra işte baya ağrıyordu.
Aileme bahsetmedim.
Üstüm başım tozdu
Düştüm dedim.
Sonra akşam hastaneye götürdüler.
Röntgen+Tomografi çektiler. Bir kaç kırık varmıştı.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Sokaktaydık 6'ya gidiyordum bi fesat arkadaşım beni ona düşürmek için anasına babasına küfür ettiğimi söylemiş.
Babasını da çocuk yeni kaybetmişti.
Sinirle beni 5 kişi yere düşürdüler çocuk tepik attı o ara kaburgalar gitti.
(Çocuk kankamdı)
Sonra işte baya ağrıyordu.
Aileme bahsetmedim.
Üstüm başım tozdu
Düştüm dedim.
Sonra akşam hastaneye götürdüler.
Röntgen+Tomografi çektiler. Bir kaç kırık varmıştı.
hocam nediyim bilemedim müdüre söyleseniz disipline vermezler çocuklar senlede dalga geçer kaburgası kırılmış ama atılmadık okuldan diye, işte yeni eğitim sistemi

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Okulun bahçesinden köfteciye giden yolda 4 arkadaş yürüyorduk. ( Not kolkola sıkışık yüyümeyi sevmem aslında yanımdaki arkadaş ne olcak amaan boşver demişti) Herneyse karşıdan çocuğun teki baktım bisikletle geliyo ama biz bu arada şarkı söylediğimiz için diğerleri farkında değil . Ben çocuğa yol vermek için kenara çekilcekdim yanımdaki arkadaş kolumu bırakmadı. Bisikletli çocukta yavaşlamadı bana çarpıp düştü. Sonra döndü "olm sen bittin" felan dedi. Bu arada ben o yıllarda karate kursuna gidiyordum. Arkadaşın teki dedi ki bu karate kursu hocasının oğlu. Çocuk bana meydan okudu bende deliyim ya tamam lan yer söyle dedim. Sonra benim eski arkadaşlarımdan birisi geldi dedi ki olm neden çocuğa yol vermedin? Bende olayı anlattım. Ertesi gün çocuğu kavga edeceğimiz yerde bekledim gelmedi. Meğer o eski arkadaş aynı zamanda o çocuğunda arkadaşıymış ona olayı anlatmış. Benim istemeden yaptığımı duyunca kavgadan vazgeçmiş. Sonra okul bitti yaz dönemi yine tesadüftür yazın harçlık kazanmak için o çocukla ve diğer arkadaşla çay ocağında beraber çalıştık. Kavga en son çare olmalı. Benim bu anlattığım olaylar 1992-1993 dönemi yani lise yıllarımda geçmişti.