Okey Oyunu (Düz Okey)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


erkasn33

Üyecik
Katılım
13 Mar 2019
Mesajlar
1
Puanları
1
Son dönemde popüler hale gelen sanal oyunlardan bir tanesi olan okey, aynı zamanda katılımcıların keyifli vakit geçirmelerine ve zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olur. Okey oyna fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin öncelikle siteye giriş yaparak kuralları öğrenmeleri yeterlidir. Bu sayede daha çok puan kazanma imkanı ortaya çıkar.
Kurallar Ve Oyun Şartları İle İlgili Detaylı Bilgi
www.okeyy.net sayfası içerisinde belirtilen oyun ile ilgili kurallar ve şartlar detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Aynı zamanda birbirinden farklı okey odaları olduğu için katılımcıların isteklerine göre seçim yapmalarına izin verilir.
68587

  • Okey oyunu genellikle dört kişi oynanan bir sanal uygulama olmak ile birlikte rakiplerine karşı başarı sağlamak ve en yüksek puanı elde etmek önemlidir.
  • Bu noktada okey taşları ve değerleri hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir.
  • Okeyde başarı sağlayabilmek adına aynı zamanda rakiplerin hamlelerini de takip etmek gerekir.
  • Belirtilen sitede, okey kuralları, tarihi, avantajları ve nasıl kazanç elde edilebileceği detaylı olarak açıklandığı için acemi kullanıcılar açısından avantajlıdır.
Tüm arama motorlarından “okey oyna” yazılması durumunda siteye erişim sağlamak son derece kolaydır.
Okey Flood Programını İndirme Fırsatı
Canlı okey
imkanı sayesinde site içerisinde anlık oyunlara giriş yapma ve zamanı en iyi şekilde değerlendirme imkanı oluşur. Sitede okey flood programını indirme fırsatı sayesinde oyunlardan yararlanırken aynı zamanda sohbeti daha aktif bir şekilde kullanabilmek mümkündür.
  • Sitede okey severlerin konforları adına ana ekranda katılımcıların puan durumları açıklanmıştır.
  • Aynı zamanda çoklu giriş fırsatı sayesinde birden fazla oyunu değerlendirebilmek mümkündür.
  • Okey severler için site her geçen gün biraz daha gelişim gösterir.
  • Klasik Okey öğrenmek istiyorum diyen acemi kullanıcılar sitede yer alan açıklamaları inceleyerek kısa süre içerisinde bilgi sahibi olabilirler.
Her ne kadar basit gibi görünse de okeyde başarı sağlayabilmek adına kuralları hakkında bilgi edinmek gerekir. Bu aşamada ise sitede yer alan açıklamalar tüm acemi kullanıcılara oyunlara katılım sürecinde yardımcıdır.
 
Üst
stat counter