Okan Bayülgen tv8'den ayrıldı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
okan bayulgen ‏@okanbayulgen
Medya da bugün yazıldığı gibi Kanal D ye dönmüyorum. Ben Kanal D den büyüğüm. Medya değişiyor! Peki siz? Büyüdünüz mü?

Adam uçtu iyice. :D

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Bu adamın karakterine net irite oluyorum...

Ama Tv8 deki programlarını çok büyük ilgiyle izlerdim.
Ele aldığı konularda çok iyiydi...
Gerçekten farklı bakış açısına sahip ilginç bir insan..

Umarım o tip programları ile tekrar geri döner.

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Gözümün önünden gitsinde,nereye giderse gitsin.
Kişilik sorunu var bunda.
Karşısındakini hep bir aşağılama havasında.
Mümkünse medyadan komple gitsin.

xanovera

Asistan
Reaksiyon puanı
1
flash tv yakışır veya mahmut tuncerle ortak bir show tasarayabilir bence !

Enisor

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ilginç bir insan ama programını rastladım mı sonuna kadar izliyorum nedense

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Okan'i çok severim ve akilli adamdir inşallah en kisa zamanda başlar programi onun çiktiği kanall benim favori kanalim olacaktir.

ayeda

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam degil sonucta zevzek zevzek konuşan bırı çıkmasada olur onu aratmayacak kısıler pıyasada var zaten

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
ironi ayağına nerede popüler kültürün atığı varsa programa çağırdı. sonuç olarak programının ciddiyeti kalmadı.
okan bayülgenin tek bir beğendiğim özelliğ var oda insan sarrafı olması. bir çok genç ve yetenekli oyuncuyu okan bayülgenin programlarında gördük. ironiyi abartmadan eski programlarındaki formatta devam ederse yeniden yükselebilir.

buna binayen lost çok bozdu, bayagı bozdu yani öyle böyle değil. inanılmaz bozdu. cok fazla bozdu yani. öyle b.. o kadar bozdu, önünü alamadık öyle kötü bozdu yani. bozdu, bozdu, bozdu, bir yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da bozdu. artık bozmasın dedik, iyice bozdu. artık inanamadık, bozdu, bozdu gitti yani. lost'u bıraktım ben de bu lost'u. "daha nasıl bozulur ya?" dedim, bu kadar daha fazla bozulmaz herhalde dedim ben. ben bi yerde duracak bunun bozulması diye bekledim ama gene bozdu.

ayeda

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Okan bir proje ile tekrar ekranlara dönsün. İzlenecek çok bir şey olmuyor Cumartesi akşamları...
cumartesı aksamları tarihin arka odası var bence okanın ınsanları asagılamasını ızlemek yerıne tarıh ızlemek daha ıyıdır kıtaplarda yazılmayan gercek tarıhı profesorlerden duyursınız

intricate

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Okan Bayülgen'i savunmak bana düşmez ama ilk zamanlarda bu dediğiniz hareketleri sıklıkla yapmıştı ancak daha sonralarında bundan vazgeçti. Ama buna rağmen üstüne yapışan bu imajı silemedi.
Sonuç olarak ben Okan'ı da izlerdim, "Tarihin Arka Odası"nı da... Ama Tarihin arka odası bir yerden sonra eski çizgisinden şaştı bıraktım. Bazen objektif olmayan yorumlara rastladım ve bütün bunların sonunda artık izlemiyorum.

YEMEKTEYİZHASAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Televizyon dene kutu boş artık, Okan Bayülgen varken biraz daha doluydu. Tipinden irite olanlar varmış. Burda sürekli din konuşuyorsunuz: Allah'ın yarattığı bir insandan tipinden dolayı nasıl irite oluyorsunuz? :)

Gelsin gelsin bekliyorum.