Okan Bayülgen tv8'den ayrıldı!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
okan-bay%25C3%25BClgen-tv8.jpg

Mesut Yar
‏@mesutyar

İlk benden duyun; Okan Bayulgen tv8'den ayrildi. On8 TV arafta kaldi. Peki, Okan nereye gidiyor? Yarin POSTA'da yazdim!

Mesut Yar ‏@mesutyar
Okan Bayulgen cok fena bir format atmaya hazirlaniyor.On8'i aratmayacak bir organizasyonla geliyor.Tv8 ayriligi ortak karar,ayrintilar azzzz

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Zaten bu sene hiç program felan yapmadı ki. Geçen sene ne güzel izliyorduk tv8 de

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
NTV'ye geçeceğini duydum.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Önümüzdeki sezon başlasın artık program yapmaya. Nerede yaparsa yapsın farketmez. Özledim programını.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ve Okan Bayülgen tv8 ile yollarını ayırdı. Bir süredir sadece bu köşede okuduğunuz Okan’ın arayışlarının notunu düşüyordum... Kulislerde konuşulanlar sisliydi. Geçtiğimiz yıl gece ekranında yeni kanalına alışmaya çalışan Okan Bayülgen bir yandan da gençlik kanalı (on8) çalışmalarını sürdürüyordu. Yani yoğun bir trafiği vardı... Bu sezonun başlangıcında haber önünde bir yarışma programı yapmayı tasarlayan Okan, yayınını sürekli ertelemiş sonunda sezon trenini de kaçırmıştı...

Ama asıl sorun yeni gençlik kanalının kuruluşu sırasında yaşandı. Okan Bayülgen’in iki yıldır neredeyse hayatını adadığı bu yeni çıkış planı yönetimle arasını açtı... İki taraf da beklentilerine uygun bir çizgide anlaşamadı. Ve ipler koptu. Şimdi duyduğum kadarıyla Okan, Çalık ve Doğuş grubuyla flört halinde. Belki bir gece şovu, belki başka bir şey... Adres netleşirse ne olduğunu da yine benden duyarsınız!

Mesut Yar / Posta

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Medyaradar’dan haftasonu bombası...

Ünlü şovmen Okan Bayülgen yeni kanalında programa başlıyor.

TV 8 ile yollarını ayıran Okan Bayülgen’in yeni adresi Beyaz TV oldu.

Beyaz TV Genel Müdürü Osman Gökçek ile dün öğleden sonra bir araya gelen Bayülgen anlaşmaya vardı.

Ünlü şovmen Beyaz TV’de haftada bir gün program yapacak.

Taraflar önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelerek anlaşmaya imza atacakları Medyaradar’a gelen bilgiler arasında.

MEDYARADAR/ÖZEL

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O adamdan tiksiniyorum. Çok acayip bir tipi var

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Okan'ı severim ben. Ve özledim programını...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Medyaradar gibi üfürükten tayyare haber yapan başka bi haber magazin portalı yok.. Haa pardon bide mynetle habertürk var.. Bu üçünü al birbirine çarp başka değil..

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
hangi kanalda yayin yapacagi bi kesinlesse de bende o kanali listeden silsem. zaplarken gorurum filan. ALLAH muhafaza.

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hiç sevmiyorum o adamı. Yüzsüz pas pıyıklı meymenetsiz. Iyy. Bıyıklarını görünce tiksiniyorum.

Adama karşı garezim yok. Sadece tipi hoşuma gitmiyor :S

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ulusal Kanala gitsin.Flash'da olur.:D
Artiz müsveddesi.:p

Umutcann

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçen Sene Bir Programını Bile Kaçırmadım. Başlasa Artık. Özledim!

ayeda

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi iyi hiç program yapmasın reklamlardada sesini duymasak kulaklarıma yazık

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
OKAN Bayülgen’in başına geçeceği ve ’resmi ortak’ statüsüyle patronluk yapacağı TV 8’in kardeş gençlik kanalı On8 TV projesi şimdilik durdu.

Okan Bayülgen bir gençlik kanalı kurma fikrini önce kanalın genel müdürü Abiş Hopikoğlu’na açmış, proje olumlu bulunmuş ve kanalın sahibi Mehmet Nazif Günal’ın da onayıyla hazırlıklar başlatılmıştı.

Ancak zaman geçtikçe, Günal ile Bayülgen arasındaki ilişki bozuldu ve nihayet kopma noktasına geldi. Geride bıraktığımız günlerde ise diyalog tamamen kesildi.

Okan, ayrılma isteğini bildirince; kanal yönetimi de hazırlık aşamasında yapılan onca masrafı öne sürerek, Bayülgen’e ihtar çekti.

Aslında Okan Bayülgen’in On8 TV’ye ortaklığı tamamen ’şifahi’ bir anlaşmaydı ve herhangi bir yazılı sözleşmeye dayanmıyordu.

Ancak bir yıldır kanalla ilgili her türlü kararın alınmasında ’en yetkili ağız’ olan Bayülgen’in, ayrılma kararıyla proje belirsiz bir sürece girdi.

Özel kaynaklardan edindiğim bilgiye göre; Mehmet Nazif Günal, On8 TV projesini Okan’sız sürdürmek ve yeni bir ekip kurmak için çalışmalara başladı.

Ancak uğradığı maddi kayıptan sorumlu tuttuğu Okan Bayülgen’in peşini de kolay kolay bırakacak gibi değil.

TV 8 ile tüm ilişkisini kesen Okan Bayülgen ise yeni projelerini gerçekleştirmek için bazı kanallarla görüşmelerini sürdürüyor.

Yüksel Aytuğ

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Okan bir proje ile tekrar ekranlara dönsün. İzlenecek çok bir şey olmuyor Cumartesi akşamları...

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Mümkünse hiç bir kanala dönmesin. Yada gece 3 ile 5 arası yayına çıksın

neslatpahe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pislik biri, sevmem ama gayet başarılı bir eğlence sektörü çalışanı

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Okan Bayülgen, Sadettin Saran’ın sahibi olduğu Radyo Trafik ile anlaştı. Ünlü şovmen Radyo Trafik’te kitap okuyacak, şov yapacak.

Bayülgen’in kitap okumaları 104.2 Radyo Trafik İstanbul ile birlikte aynı anda Radyo Trafik Ankara’da 100.7 frekansından dinlenebilecek.

Okan Bayülgen ilk yayını 29 Nisan’da saat 23.00’da yapacak.Program tanıtımları radyolarda dönmeye başladı.

RADYO TRAFİK’İ NEDEN SEÇTİ?

Okan Bayülgen, Habertürk’ten Esin Övet’e verdiği röportajda Radyo Trafik’i neden seçtiğini ve neler yapacağını açıkladı;

“Amacım internet üzerinden ve Türkiye’de sadece lokal bir radyoda yayın yapmak. Aynı internet, twitter, facebook gibi sıcak bir radyo seçtim. Radyo Trafik 104.2’de Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe kitap okuyacağım. 23-24 arası. Ondan sonra Cuma günü radyocu arkadaşlarımı toplayıp bir Cuma günü şovu yapıyorumı. Ankara, Konya, Eskişehir, İzmir gibi şehirlerde üniversitelerde radyo şovu gibi yapıp onları anlaştığım haber kanallarında da yayınlayacağım."

BEYAZ TV YATTI MI?

Okan Bayülgen geçtiğimiz günlerde Beyaz TV Genel Müdürü Osman Gökçek ile biraraya gelmiş, taraflar Bayülgen’in kanalda program yapmaya başlaması konusunda prensipte anlaşmışlardı. Ancak Medyaradar’a ulaşan bilgilere göre Bayülgen’in istediği rakam astronomik bulundu ve bu nedenle resmiyet kazanmadı.

MEDYARADAR/ÖZEL