Öğretmen Büyüklerim & Öğrenci Kardeşlerim Bakar Mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar merhaba

Ben karar verdim, üniversite sınavına gireceğim. Önceden girmeyi düşünmüyordum. Şimdi şöyle bir durum var, ben 2,5 senedir okuldan ayrıyım açık öğretim okuyorum. Matematiğim sıfır. Okuldaykende böyleydi. Ben açık lise devam edeceğimi bildiğim için hiç hazırlanmadım OKS'ye ve 310 küsür puan aldım.

Üniversitede de seçeceğim bölüm belli ancak insanlar açık öğretim devam ettiğim için yüksek puan alacağıma inanmıyorlar. Ben insanları şaşırtmayı severim. ÖSS'ye (yeni adını söyleyemiyorum) hazırlanarak insanları yine şaşırtmak istiyorum. Ancak uzun zamandır bu alandan ayrı kaldığım için kitaplar hakkında bilgim yok. Bana sözel ağırlıklı olacak bir kitap önerir misiniz? Dediğim gibi, matematik ve sayısalı yaparken çok zorlanıyorum..

Eveeet, top artık sizde, bana kitap önerin, 2,5 3 sene sonra medya ve iletişim bölümü mezunu olayım :D.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Allah yolunu açık etsin ne diyim :)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Niyetin elinden hiç bir şey kurtulmazmış, Arkadaşın da dediği gibi Allah yolunu açık etsin yardımcın olsun...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
bu kararı alarak yolu yarılamış bulunmaktasın. yani pek bişey kalmamış :D

şaka bir yana Allah zihin açıklığı versin, bahtın açık olsun.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Kitap öneremeyeceğim, sadece Allah kolaylık versin demek için yazıyorum :D

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Fem veya Maltepe dersanelerine uğra. :D

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Sınav dergisinin setini alırsan yararlı olacaktır <:)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Bi rakip daha çıktı ha. :p Ama sayısalız biz dostum. :D Zafer - Güvender - Sınav'ın konu anlatımlı kitaplarını falan almalısın, önce konu anlatımlılar bitecek sonra da bol bol soru bankası.Zaten sözel zor bir bölüm değil halledersin hadi bakıyım görüyüm seni dostum. :D Dedim ki furkanın bana ihtiyacı var 5 10 dk mola verip bi bakayım sdnye. :p :D

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bi rakip daha çıktı ha. :p Ama sayısalız biz dostum. :D Zafer - Güvender - Sınav'ın konu anlatımlı kitaplarını falan almalısın, önce konu anlatımlılar bitecek sonra da bol bol soru bankası.Zaten sözel zor bir bölüm değil halledersin hadi bakıyım görüyüm seni dostum. :D Dedim ki furkanın bana ihtiyacı var 5 10 dk mola verip bi bakayım sdnye. :p :D

Yok ustam ben sana rakip olamam :p Sen & Shadow :D Abi bana 170 puan yetiyo zaten de, işte insanları hayal kırıklığına uğratmak, şaşırtmak :p :D Bana tam kitap adı - Linki versen daha iyi :D

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Yok ustam ben sana rakip olamam :p Sen & Shadow :D Abi bana 170 puan yetiyo zaten de, işte insanları hayal kırıklığına uğratmak, şaşırtmak :p :D Bana tam kitap adı - Linki versen daha iyi :D

Ayıp ediyon hallediyoz işte faceden. :p :D

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
170'i çok rahatlıkla geçersin, takma. :D

S_T_A_L_K_E_R

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Benim önerim olabildiğince farklı kaynaklardan soru çöz. Tek bir kitabı çözüp, bitirmektense farklı farklı kaynakların testlerini çözmek çok daha faydalı oluyor. Tabi önce konu anlatımı için FEM olabilir. En azından ben o şekilde kazandım. :)