OG Youtube

Bu konuyu okuyanlar

Farukkkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Og youtube indirme yapamıyorum(an error occurred) hatası veriyor. Telefonum rootlu. Uygulamanın rootlu versiyonu varmış. Fakat bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Farukkkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İndirdim fakat aynı hatayı alıyorum.

Farukkkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hala aynı hocam

Farukkkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim bütün dnsleri. Veri bağlantısı ile kullanıyorum bu arada

clyb4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sevgili admin sırf bu sorun için buraya üye oldum og youtube sanırım kapandı 1 aydır devre dışı hep error hatası sorun tam olarak neden kayanaklanıyor bir cewap yazın lütfen hiç bu konu ile ilgili hic bir forumda anlatım yok kaç tane telefonda denedim malesef eger bir cözümü var ise videolu anlatım yaparsanız sevinicez biz magdurlar olarak yardım da bulunun lütfen cünki hiç bir prgram og youtube mp3 ü yerini turamaz saygılarımla

DeaDZooM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla dostum bende üyelik aldım sırf Benden önce sen yazdın diye. yalnız üye olurken kaşıkçı elması nerede saklanır sorusunu googleden bakmak zorunda kaldım. artık nerde oldugunu biliyor olsamda insan doğrulaması bakımından bi garip yani :D

dostum aynı sorun bendede var şuanda araştırıyorum eğer buradaki yetkili arkadaşlar yardımcı olursa da daha cok sevinirim

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
sevgili admin sırf bu sorun için buraya üye oldum og youtube sanırım kapandı 1 aydır devre dışı hep error hatası sorun tam olarak neden kayanaklanıyor bir cewap yazın lütfen hiç bu konu ile ilgili hic bir forumda anlatım yok kaç tane telefonda denedim malesef eger bir cözümü var ise videolu anlatım yaparsanız sevinicez biz magdurlar olarak yardım da bulunun lütfen cünki hiç bir prgram og youtube mp3 ü yerini turamaz saygılarımla
valla dostum bende üyelik aldım sırf Benden önce sen yazdın diye. yalnız üye olurken kaşıkçı elması nerede saklanır sorusunu googleden bakmak zorunda kaldım. artık nerde oldugunu biliyor olsamda insan doğrulaması bakımından bi garip yani :D

dostum aynı sorun bendede var şuanda araştırıyorum eğer buradaki yetkili arkadaşlar yardımcı olursa da daha cok sevinirim
Öncelikle SDN Ailesine Hoş Geldiniz...
OG Youtube'yi kullanmak için MicroG isimli programı da yüklemeniz gerekiyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

208.67.222.222
208.67.222.220
Bağlı olduğunuz ağın DNS'ini şu şekilde değiştirip tekrar deneyin.

Son düzenleme:

clyb4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

hiç boşuna ugrasma dostum yabancı sitelerden arastırdıgım bilgiye göre kapatılmış yani youtube kapattırmış malesef önümüzdeki maçlara bakıcaz artık bol şans hiç kendini boşuna yorma dns felan hikaye microg yide yüklesen aynı bir türkiyelik sorun deil malesef:) tüm dünyadan iptal

efsanevii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet beyler sırf size derman olayım diye siteye üye oldum ilacınız geldi :D umutsuzluk iyi bişey değildir her zaman bir umudunuz olsun yıllardır kullanıyorum bende bu ogyoutubeyi buyrun çalışan versiyon idare edin diğerini kaldırıp yükleyin dns felan uğraşmanıza gerek yok :)

link:
OG+Youtube+black+12.10.60.apk

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Farkını bilmiyorum ama OG YT yerine TubeMate denen şeysi çok daha güzel çalışıyor sanki