Ofice Word yardımı

Bu konuyu okuyanlar

oksijudan

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ofis 2003 kullanıyorum.Sorun şu word'de hazırladığım belgeyi kaydediyorum.Bilgisayar belgeyi not defteri belgesi olarak kaydediyor.Aynı belgeyi word değilde not defteri alarak açabiliyorum.Yardım istiyorum, acaba sebebini bilen var mı?

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Dosyayı kaydet dediğinde dosya adı yazdığın yerin altındaki açılır menüden office 2003(ya da word2003) dosyası seçeneğini seçip kaydet

faleziki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oksijudan dedi ki:
Ofis 2003 kullanıyorum.Sorun şu word'de hazırladığım belgeyi kaydediyorum.Bilgisayar belgeyi not defteri belgesi olarak kaydediyor.Aynı belgeyi word değilde not defteri alarak açabiliyorum.Yardım istiyorum, acaba sebebini bilen var mı?
OFİS VARSAYILAN AYARLARINI BİR KONTROL ETMENDE FAYDA VAR MUHTEMELEN KAYIT VARSAYILANINDA DOSYA UZANTISI TXT OLARAK BELİRTİLMİŞ BUNU DOC OLARAK DEĞİŞTİRİRSEN SORUNUN ÇÖZÜLÜR ARAÇLAR >SEÇENEKLER> KAYDET> ALTKISIMDA WORD DOSYALARI KAYIT TÜRÜ KISMINDA DOC UZANTILI OLANI SEÇ KAYDETME SORUNUN ÇÖZÜLECEKTİR. ÖNCEDEN KAYDETTİĞİN DOSYALARI WORD OLARAK AÇMAN İÇİN İÇİN HEPSİNİ TEK TEK AÇIP KOPYALAYIP YENİDEN WORD BELGESİ OLARAK KAYDETMEN GEREKİR

oksijudan

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sağolun arkadaşlar şimdi word olarak açıyor ama simge değişmedi yani word simgesi yok kaydetiğim belgede wordpad belgesinin simgesi var.
______________________________________________________________________________________

Ofice onararak sorunu çözdüm.ilgilenenler teşekkürler._

dreamps

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ofıse 203 kulanıyorum ama bılgısayarımda yuklu oldugunu bıldıgım halde bulamıyorumm ofıs belgelerımı baslat menusundede yok denetım masasındada bırı bana acılen yardım etsın