Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
13
Merhaba. 2 gün önce, tatilden döndüm ve AĞIR trojen yemiş olan bilgisayarımı 8.1 yapma kararı aldım. Neyse 8.1 formatı attım, snraki gün sürücüleri ve gerekli programları yükledim. Bugün de kalan son 2 programı kurcaktım, Kaspersky total security ve office. Elimde ikisinin de ORJİNAL kutulu diski vardı. Kasperskydan başlıycaktım. CD yi taktım veeeeee dönmüyodu. Hiç uğraşmadım dirket olarak interaktif yükleyiciyi internetde indirip kurdum. Fakat office 2007ye geldiğimde "Microsoft desteği sona erdirdi." yazısını gördüm. Bilen biri bana yükleyici linki verebilir mi. Crack olmasına gerek yok dediğim gibi elimde ORJİNAL PRODUCT KEY var. Şimdiden teşekkürler. BonziBuddy

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Şimdi kontrol sağladım ve Windows 8.1 üzerinde, Office 2007 desteğinin bulunmadığını gördüm. Bu duruma farklı şekilde çözümler getirilip Enterprise 2007 sürümünün sisteme kurulumu sağlanmış fakat bunun illegal yazılım yardımlarıyla yapıldığını düşünürsek, bu yöntemi ya da yöntemleri size öneremem maalesef ki. Bu durumda muhtemel olarak üst sürüm bir Office yazılımı tercih etmeniz gerekecektir.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Uyumluluk sorun giderme ile Office 2007 yazılımını kurmayı denediniz mi? Bkz.

Edit;
Office 2007 için geçerli olur mu bilmiyorum, ürün anahtarını Microsoft hesabın ile ilişkilendirerek indirebilirsin. Bkz.

Reaksiyon puanı
13
me kurulumu sağlanmış fakat bunun illegal yazılım yardımlarıyla yapıldığını düşünürsek, bu yöntemi ya da yöntemleri size öneremem maalesef ki. Bu durumda muhtemel olarak üst sürüm bir Office yazılımı t
Uyumluluk sorun giderme ile Office 2007 yazılımını kurmayı denediniz mi? Bkz.

Edit;
Office 2007 için geçerli olur mu bilmiyorum, ürün anahtarını Microsoft hesabın ile ilişkilendirerek indirebilirsin. Bkz.

İkinizi de anlıyorum. Ben Windows 8 i kullanmış insanım. (3. milenyum faciası :D) ve office 2007 yi kullandım tam performans aldım. Tatilden döndüğümde 8.1 e yükselttim. Ama bunu formatla yaptım. Windows 10 a geçince 1 yıllık office verdiler bedava ama ben geçmemk için direniyorum. Berbat buluylorum. Neyse konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. O zaman yeni bir bilgisayar alıp office üyeliği almaktan başka seçeneğim yok. Yinede sağolun.