Offff, bu hayat neden sıkıcı ki?

Bu konuyu okuyanlar

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Soru basit, cevapları alalım lütfen. Hayatın iyi olması için ne yapılabilir? Okullar açılıyor, açılmadan eğleniyim istiyorum. Fakat para olmayınca huzur da olmuyor. Ne yapmalıyım?

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Kutu kutu pense oyna.

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Bir adet çanta, bir kaç kitap ve güzel de bir sandviç ile yapılacak, gezilip görülecek o kadar çok şey var ki.. Senin için bir değişiklik olabilir. Gezdiğin yerlerde turist kafilelere katılabilirsin ya da yeni insanlarla tanışabilirsin. Kim bilir; belki iyi bir şansın varsa hayatının aşkını bile bulabilirsin :)

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Bir adet çanta, bir kaç kitap ve güzel de bir sandviç ile yapılacak, gezilip görülecek o kadar çok şey var ki.. Senin için bir değişiklik olabilir. Gezdiğin yerlerde turist kafilelere katılabilirsin ya da yeni insanlarla tanışabilirsin. Kim bilir; belki iyi bir şansın varsa hayatının aşkını bile bulabilirsin :)

Kitap ön sözü gibi olmuş :) Tam hayalimde ki şey ama. Bolca para, gezecek bolca yer ve tanıyacak bolca insan....

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bak turist dediniz de aklıma geldi. Doğduğum yerden ötürü Rusça bilgim var benim, belki turistlerle iyi kaynaşabilirim. İyi ki de bana bunu söylediniz, diğer türlü aklıma gelmemişti. Şu an yaşadığım yer Antalya, burada birçok rus var. Onlarla sohbet edicem. İyi forumlar...

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Bak turist dediniz de aklıma geldi. Doğduğum yerden ötürü Rusça bilgim var benim, belki turistlerle iyi kaynaşabilirim. İyi ki de bana bunu söylediniz, diğer türlü aklıma gelmemişti. Şu an yaşadığım yer Antalya, burada birçok rus var. Onlarla sohbet edicem. İyi forumlar...

Tamda memleketindesin :D Daha ne duruyosun

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Vesile olabilmeme sevindim :)

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Eğlenmesini bilmiyoruz. Parsı olan silah ve araba alıp, magandalık yapıyor.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Gelmişiz bir kez ayıp olmasın diye yaşıyoruz işte.
Dünyanın en zengin adamı olsam da beni gerçekten mutlu edecek şeyleri yapmam olanaksız ne yazık ki.

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Gelmişiz bir kez ayıp olmasın diye yaşıyoruz işte.
Dünyanın en zengin adamı olsam da beni gerçekten mutlu edecek şeyleri yapmam olanaksız ne yazık ki.
En azından öleceğin güne kadar kendini tatmin edebilirdin. Haklısın bir kere geldik yaşıyoruz. Hayatın zorlu dallarına tutunabilenler yaşıyor. Tutunamayanlar ise erkenden son veriyor bu anlamsız hayata.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Jim Carrey der ki Umarım herkes bir gün ünlü ve zengin olur ki mutluluğun bunlar olmadığını anlar.

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Zaten kalıcı bir mutluluk yok dünyada. Parasızlık koyuyor ama, ne biliyim bilgisayarım bok gibi bir oyun alıp oynasam, bilgisayar çökecek. Çöktükten sonra yeni bir bilgisayar almak zor olacak. Yani kısacası para kalıcı bir mutluluk sağlamaz ama o an müthiş, eğlenceli bir vakit geçirmeni sağlar. Mutlulukta bir sıkıntım yok. Mutlu olmayı becerebiliyorum, sadece boş vaktimde daha fazla ne yapabilirim? sorusu kafama takıldı.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Git banka soy mutlu ol.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Üstte yazdığım mesajın aynısını yazarak bizi aydınlattığın için teşekkür ederim.
12 yaşında ki çocukların bazı şeyleri anlaması için büyüklerinin onların GÖZlerine sokmaları lazım. Sana da öyle yaptım abisi

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Halis yaş kaç merak ettim.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Soru basit, cevapları alalım lütfen. Hayatın iyi olması için ne yapılabilir? Okullar açılıyor, açılmadan eğleniyim istiyorum. Fakat para olmayınca huzur da olmuyor. Ne yapmalıyım?

Sorumluluk olmayınca, rahat batar canım kardeşim.

umutbitti

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Sıpaya bak :) Sen git velini yolla
Yav he he, 18 yaşımda olup senin benden büyük olman seni üstün kılmıyor, bunu o olmayan aklına sok bir kere. Cahil insanların ortak noktaları belli; asla cahil olduklarını kabul etmezler, her konuda fikirleri vardır ama beyinleri yoktur, cehaletlerinin kendileri de farkındadırlar bu yüzden de yaşdan dem vururlar. Hadi canım az ötede oyna, karşında çocuk yok.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Yav he he, 18 yaşımda olup senin benden büyük olman seni üstün kılmıyor, bunu o olmayan aklına sok bir kere. Cahil insanların ortak noktaları belli; asla cahil olduklarını kabul etmezler, her konuda fikirleri vardır ama beyinleri yoktur, cehaletlerinin kendileri de farkındadırlar bu yüzden de yaşdan dem vururlar. Hadi canım az ötede oyna, karşında çocuk yok.
Kelimelerden buram buram ergenlik kokuyor.. Evladım ailene söyle seninle biraz daha ilgilensinler en azından 15 yaşına kadar. Karşımda çocuk yok haklısın sen daha gelişimi tamamlanmamış tek hücreli canlısın. 18'ine kadar bir şey demem sana :)

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar, kavgaya gerek yok. Boş bir konu için kavga etmeye değmez. Adminlerden ricam, konuyu kilitlemesi yoksa daha da uzayabilir kavga.

ByMiraç10

Asistan
Reaksiyon puanı
29
kavga uzayacak gibi yetkisi olan biri kilitleyemiyormu ?

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Hayat hep sıkıcı hep iş güç geçim derdi var eylence yok

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Mutsuzluk olmadan mutluluk olmaz. Geceyi yaşamadan gündüzün gündüz olduğunu anlayamayız. Şımarık büyütülen çocuklarımız da aşırı mutluluktan mutsuzlar. Daha hayatın acımasız yüzü ile tanışmamışlar.

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Hayat çok eğlenceli, sadece sen yanlış yerden bakıyorsun ve sıkılıyorsun..