Odunluk Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Sünnetsiz Sinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi böyle bir odunluk yok durun anlatayım :

Bizim sitede oturan bir kız vardı.Güzel kızdı aşık falan değildim ama çıkardım yani iyi kızdı güzeldi de neyse gözlük takıyordu.Bir gözünde hafif şaşılık vardı belli falan olmuyodu yani sorsalar normal derdim neyse.Ama biz biliyoruz bunu tabi.Top oynadıydık dışarda. 5-6 kişi kzı da izliyodu orda neyse oturduk yorulmuştuk su falan içtik biz arkadaşlarla kız da yanımızda oturdu.Ben demirlerde oturuyordum yer yok diye ayaktaydım da yüksek bir yerde oturuyordum yani kız bana baktı böyle güldü o an napıcamı şaşırdımböyle mal gibi kaldım mal mal kızın yüzüne baktım 1-2 sn falan.Sonra ne düşündüysem birden ağzımdan bir söz çıktı ama öyle böyle değil : "Bana mı bakıyosun yan tarafa mı?" abi bu nedir ya.Allah rızası için bu nedir yani.Dalga geçtiğimi falan zannedicek kız anasını satayım.Bozuntuya vermedi tabii ama ne diyo lan bu falan demiştir herhalde ne bileyim ya ben bunu nasıl telafi edicem bu nasıl bir durumdur ya.:blink:

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Hic bisey olmaz. Lise 1 de benim serviste bi kiz vardi benden bir yas buyuk onun gozude sasiydi. Ama baya ileri duzeydi bu. Sol normalmis sag şaşı. İste arada bana dogru konusuyor ulan diyorum acaba kimle konusuyor. Bi gozune bakiyorum arkama bakiyor biri kafama bakiyor. Bi gun dedim benle konustugunu anlamiyorum senin diye güldü "senle konustugumu sol gozume bakarak anla" dedi. Guzelce anlastik. Ayrica son senesinde bi sevgili bulmus okuldan kacip duruyordu babasi okuldan almisti kizcagizi.

Sünnetsiz Sinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hic bisey olmaz. Lise 1 de benim serviste bi kiz vardi benden bir yas buyuk onun gozude sasiydi. Ama baya ileri duzeydi bu. Sol normalmis sag şaşı. İste arada bana dogru konusuyor ulan diyorum acaba kimle konusuyor. Bi gozune bakiyorum arkama bakiyor biri kafama bakiyor. Bi gun dedim benle konustugunu anlamiyorum senin diye güldü "senle konustugumu sol gozume bakarak anla" dedi. Guzelce anlastik. Ayrica son senesinde bi sevgili bulmus okuldan kacip duruyordu babasi okuldan almisti kizcagizi.

Hahahaha sizinki de iyiymiş hocam :D