Ödüllü Anket - Sapphire Radeon HD 4830 Kazanma Şansı!

Sapphire 'ın tüm dünyada 1 numaralı ATI Ekran Kartı markası olduğunu biliyor muydunuz

• Evet, biliyordum.

Kullanılan: 617 63.0%
  • Hayır, şimdi öğrendim.

Kullanılan: 362 37.0%

• Kullanılan toplam oy
    979

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Ürün incelemeleriyle sitemize sıkça konuk olan ATI yongalı ekran kartları üreticisi Sapphire Technology, bu defa ödüllü bir etkinlikle sitemizde. Sapphire, ekran kartı konusunda AMD-ATI ile ciddi bir iş birliğinde ve bu iş birliği sonucunda ürün kalitesine göre fiyat konumlandırmasıyla öne çıkan bir marka. Bunun sonucunda da Sapphire Technology, dünya çapında en çok ATI Radeon işlemcili ekran kartı satan marka olarak karşımıza çıkıyor.

ati_sapphire.jpg

Bunu Biliyor muydunuz?

Anketteki sorumuz basit ve katılan herkes kazanabilir! Sapphire'ın bütün dünyada ve Türkiye'de satış adetleri göz önüne alınarak yapılan değerlendirmede bir numaralı ATI yongalı ekran kartı markası olduğunu biliyor muydunuz? Sorumuzu cevaplayın ve Sapphire ile ilgili bir anınızı, deneyiminizi veya düşüncelerinizi forumlarımızda belirtin; Çekiliş sonucu iki tane Sapphire Radeon HD 4830 ekran kartından birisine sahip olun! Yeni yılda oyunlarınızı daha hızlı oynayın.

Nasıl Katılacaksınız?

Bütün adımların gerçekleştirilmesi, katılım için zorunludur:

:: Üye değilseniz ShiftDelete.Net'e üye olun.
:: Ankette oyunuzu kullanın.
:: Sapphire veya ürünleri hakkında yorumlarınızı burada herkesle paylaşın.
:: Profil bilgilerinizi ve e-posta adresinizi güncel tutun ki, kazanırsanız size ulaşabilelim.

Katılım Şartları

:: Ekran kartının ne olduğundan haberdar olan her T.C. vatandaşı etkinliğe katılabilir.
:: Ankette her iki seçenek de doğru olabileceği için katılan herkesin kazanma şansı var.
:: ShiftDelete.Net'te çalışıyorsanız, hem sizin hem de birinci dereceden akrabalarınızın ödül kazanma şansını yakmış bulunuyorsunuz.
:: Her kişi, bir hesapla bir kere oy kullanabilir. Mükerrer katılımlar sizi çekilişin dışında bırakacaktır.
:: Oy kullanma süresi 22 Aralık gece yarısında sona eriyor.
:: Eğer talihlilere üç gün içerisinde ulaşılamazsa, hediye yedek talihlilere gönderilecek.

Ödül Ne?

İki talihli Sapphire Türkiye'den Sapphire Radeon HD 4830 kazanacak. Ürünle ilgili ayrıntılı teknik bilgi ve performans değerlendirmesi için yayınladığımız incelemeye bakabilirsiniz.

ati_sapphire_hd4830.jpg

Herkese bol şans. :)

SDN - http://shiftdelete.net

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
yarışmanın yapılması oldukça ilgi çekici teknik servis arakdaşlarımzla bu konuyu konuşuyorduk10 kişiden 8 i ati ekran kartının çok satttığını belirtti kendi bilgisayarımda ati kullanıyorum.

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bende alırken. tavsiye ederken hep Ati ama 1 no olduğunu bilmiyordum..

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Hayır, şimdi öğrendim. :)

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hayır, şimdi öğrendiğim. bende sapphire kullanıyorum :D demekki ii bi ekran kartı seçmişim :) ekran kartını seçmemin nedeni anakartımın o/b ekran kartı ile birilikte çalışmasıydı. yani hybrid technology kullanarak crossfire gibi çalışıyor. fiyat performans açısından çok iyi bi seçim.

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
:: Ekran kartının ne olduğundan haberdar olan her T.C. vatandaşı etkinliğe katılabilir.

yani biz katılamıyoruz öle mi?

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sapphire'de parayı buldu galiba(ya da bulamadı reklam yapacak yeni yollar arıyorlar),birçok sitede aynı çekiliş var :)

Outlaws07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ßen hem biliyordum hem de bılmıyordum orda o secenek yoktu yanı ekran kartlarınla cok ugrastıgım ıcın her ekran kartlarının testlerıne bakarım oyunlar uzerındekı sapphire ustun cıkardı bazılarında asus GE-Force 8800GTX falan cıkardı her 2 sıde cok ıyı ekran kartı olmasına rağmen ßen sapphire almayı dusunuyordum ne yalan soylum suan asus- Ge-FOrce 8600gt ekran kartı war crysis falan full kalıtede oynamıyor yanı tum grafıklerını gorebılıyorum ama tam ıstedıghım gıbı dıgıyl neyse benden bukadar ßy

MSN= ServeTz-CheTin.07@Hotmail.com

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
şimdi öğrendik ailece şoktayız...
eheheueuhueueh :D :D :D

Ati kartları hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım driver larında problem olduğunu söylüyor.

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
tavsiye ederken ati yi öneriyorum ancak nvidia kullanıyorum bu ne tesat bende anlamış değilim :)

XCRYPT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ekran kartı tercihinde atiyi,marka olarak da sapphirei tercih ederim.

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sapphire in genelde overclocklu ekran kartı ürettiğini biliyorum. bu yüzden tercih ediyorum. uzman birinin overclocku bizim gibi acemilerden daha iyidir değilmi :)

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bende ati hd 2600xt kullanıorum üstelik hiç bir oyunda zorlanmadan maximim seviyede oynayabilirim
aynı özellikte nvidia gpu lar nerdeyse 2 kat pahalı
güncellemeri ile farkını zatne yasıoruz nedense içimden nvidia gpu alanlar bence kazıklanmıs demekj gelio.
yasasın amd-ati ve crossfire özgürlüğü :)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Evet, biliyordum. Ben genelde nvidia kullanıyorum ama son zamanlarda Ati ve Sapphire'in yeni çıkan kartları nvidia kullanma konusundaki kararımı değiştiriyor. :) Birkeresinde atix1650 pro almıştım. Ama ekran çözünürlüğünde sorun yaşıyordum,açılışta kitlenme ve takılmalar oluyordu. Ön yargımda vardı biraz ati ve sapphire kartların iyi olmaması konusunda o yüzden kartı geri götürüp üstüne para ekleyip fotoğraf makinası almıştım. O günden sonra ati ve sapphire benim için bitmişti. :) Ama dediğim gibi son çıkan kartlar fikrimi değiştiriyor..

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
benim pc pes 2009 u çalıştırıyor ama crysis te görüntü donarak ilerliyordu.Şimdi ekran kartınımı deiştiricem işlemciyimi:(

kenan_386

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet Biliyorum...
Donanım firmalarında genelde tek firma ile uğraşanlar genelde kazanıyor.(Zotac-Nvidia)ve(Sapphire-Ati) gibi...
Sapphire Ekran Kartlarında Dikkat Ederseniz 3D Mark Testlerinde Diğer Markalara göre daha performanslıdır.Bazı ekran kartlarında ısınma sorunlarını duymuşsunuzdur,ama Sapphire ekran kartlarında bu gününe kadar çok nadir bu olay yaşanmaktadır.
Bunun için Ati'yi Tercih Ediyorsanız Her Zaman Sapphire...

mgs240

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende hd 3650 vardı.değiştirme vakti geldi

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
benim pc pes 2009 u çalıştırıyor ama crysis te görüntü donarak ilerliyordu.Şimdi ekran kartınımı deiştiricem işlemciyimi:(

oyunun web sayfasından minimum ve ideal donanım gereksinimlerine bi göz at. sonrada kendi donanımınla karşılaştır. en basit yöntemi bu.

Cursed

Asistan
Reaksiyon puanı
1
uzun bir süredir ati radeon kullanıyorum.tercih ettiğim üretici de sapphire.işin açıkçası ilk tercihim şansaydı sapphire olması konusunda.ama daha sonraki ekran kartı tecihimide sapphire den yana kullanmam da bir önceki sapphire 9800pro ekran kartımdaki memnuniyetimden dolayı oldu.daha sonra yaklaşık 1 sene önce kadar sapphire hd 2600pro ekran kartı aldım.hala kullanıyorum ve çok memnunum.amacım iftira atmak veya markayı övmek değil ama arkadaşımla aynı anda aldığımız bu hd 2600 pro ekran kartlarından diğeri,arkadaşımın aldığı kart başka bir üreticinin gene 2600pro kartıydı.yaklaşık 7 ay sonra o fan ile ilgili sıkıntılarından dolayı geri göndermek zorunda kaldı.9800pro yu yaklaşık 2 sene kullandım ve çalıştırma süresi olarakta ayda bir kapattığım pc im de gayet iyi dayandı.daha sonrada hd 2600pro aldığım için onuda başkasına hediye ettim.umarım sapphire bu şekilde başarılı ürünler üretmeye devam eder.türkiye deki temsilcisiyle ilgili bir program izlemiştim 1.5 sene önce kadar teknoloji tv de.açıkçası ordaki samimi konuşmaları ve ürünlerini test etmeleride bende sempati sağladı bu markaya karşı.başarılarının devamını diliyorum.

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
duymuştum ama 1 numara olduğunu bilmiyodum valla :)

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben sapphire markasının ati ile bağlantısının olduğunu bile bilmiyordum :( Arada öylesine internetten fiyat araştırması yaptığımda hep intel-nvidia-ati ekran kartına bakarım sadace onlar var diye :)

dahaka77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ati ekran kartı şu anda piyasanın çok üstünde ekran kartlarına sahip bu teknolojiye daha yetişen bir firma yok sapphire in 1 numaralı marka olduğunu biliyorum bence bu anket çok güzel bir çalışma olmuş başarının devam etmesi dileğiyle.................:)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Şu aralar benim de ekran kartına ihtiyacım var :D

katılayım :)

dahaka77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kartın crysis gibi canavar oyunlarda üst seviye kartlara performans olarak yaklaşması da çok hoş bence bu oldukça iiiii sapphire a gelince ben uzun süredir üyeyim sitesine bence sapphire kartlar ati ile çok güzel bir ikili oluşturuyo amcamda sapphire HD3850 512mb var ve oldukça yüksek performans sergiliyo ve her atinin sitesinden dağıtılan güncellemeler ekran kartının performansını düzeyli bir şekilde arttırıyo bence bu iki marka 10 numara dünyanın 1 numarasılar..............

aquarist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben emindim zaten çünkü oldukça çok satılıyor ve ürün yelpazesi de oldukça geniş destek konusunda da oldukça iddalı bir firma. Adamlar türkiye ye özel indirim bile yapıyorlar baksanıza. :)

cdabis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ati vazgecemedigim ekran kartlarından bence ankette hediye ekran kartının sayısını artırması daha iyi olurdu

dahaka77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu ankete katılma amacım ekran kartına gereksinim duymam öğrenci olduğum için bu ekran kartlarına para bulamıyorum doğal olarak bende olan ekran kartıda ati 9550 bu kartlar artık işlev görmüyo eğer kazanırsam size binlerce kez teşekkür ederim shiftdelete ve sapphire ailesi....

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aldığım ilk ekran kartı sapphire'di ( Ati 9250 ) başka markalardanda doru düzgün haberim yoq zaten :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar