Ödeme yönteminiz reddedildi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet5942

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2-3 gün önce Appstore’dan bir uygulama almak istedim. Banka kartı bilgilerimi girdim ve ödeme yönteminiz reddedildi diye bir sorun çıktı. Banka kartım internet alışverişine kapalıydı ziraat bankasının uygulamasından giriş yapıp internet alışverişine açtım. Ama hâla aynı sorunu yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• A9BC831F-35DD-430B-87A9-0CE9A1E53F08.jpeg
    A9BC831F-35DD-430B-87A9-0CE9A1E53F08.jpeg
    62.2 KB · Görüntüleme: 1,106

yeahbuddy00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
3 gün önce Appstore’dan bir uygulama almak istedim. Banka kartı bilgilerimi girdim ve ödeme yönteminiz reddedildi diye bir sorun çıktı. Banka kartım internet alışverişine kapalıydı ziraat bankasının uygulamasından giriş yapıp internet alışverişine açtım. Ama hâla aynı sorunu yaşıyorum. Yardımcı
Bazı kartlar olmuyo apple teknik servisi arayın.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
2-3 gün önce Appstore’dan bir uygulama almak istedim. Banka kartı bilgilerimi girdim ve ödeme yönteminiz reddedildi diye bir sorun çıktı. Banka kartım internet alışverişine kapalıydı ziraat bankasının uygulamasından giriş yapıp internet alışverişine açtım. Ama hâla aynı sorunu yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi forumlar.
Mobil ödeme ile yapın olmaZsa hem daha güvenilir

Dogii07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba az önce oyun içi harcama yaptım kartımda para vardı ve parayı çekti ve işlem tamamlandı yazdı bende gidip ödeme bilgilerimi değiştirdim yanlışıkla alım olmazsın diye ödeme yöntemini değiştirdim ama karttan parayı çekmemiş ve ödeme yöntemim hiç biri olarak görünüyor ama borc görünüyor hala ne yapabilirim kredi kart bilgilerini tekrar girmeye çalışıyorum ama hata veriyor kart uyuşmuyor yazıyor

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
içerisinde bakiye yoktur belki de, bende de aynı sorun vardı ama çözdüm içerisine para yükleyerek.