Nvidia'dan Mobil Sürücüler

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Nvidia, dizüstü bilgisayarlardaki grafik yongaları için sürücüler yayınlamaya başladı. Nvidia'nın sürücüleri nerede?

Nvidia, uzun süredir yapmadığı bir şeyi gerçekleştiriyor ve dizüstü bilgisayarlar için ekran kartı sürücülerini internetten, kendi sitesinden yayınlıyor. AMD tarafından uzunca bir süredir yayınlanan dizüstü bilgisayar sürücülerinin Nvidia tarafında bulunmaması ve kullanıcıların üreticilere yönlendirilmesindeki sebep tam olarak neydi bilemiyoruz; ama görünüşe göre yine bu sürücüler her ekran kartında çalışmıyor. Nvidia'nın sürücü bilgileri kısmında belirttiği üzere, sürücüler, Hybrid SLI teknolojisini destekleyen dizüstü bilgisayarlarda, Sony VAIO, Dell Vostro ve Lenovo Thinkpad ürünlerinde çalışmıyor.

:: Sürücülere erişmek için tıklayın.

Bilgi için: Nvidia
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Acer'in sitesinden güncel sürücüler bulunmuyordu. Bu iyi oldu. Teşekkürler...

90alper90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dizüstüne format attıktan sonra en çok aklımdan geçirdiğim(!) firmadır.

seboist_man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nvidia ge force go 7600 ekran kartım var.
Toshiba marka laptop.
fakat desteklemiyor.
zaten driver sayfasındada bu model yok nasıl nvidia mıs anlamadım...

credo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi ve geç bir gelişme olmuş. Daha geçen hafta yana yana 8600M GS'nin güncel sürücüsünü arıyodum. Deneme yanılma yoluyla (bu da bana 300-400 MB kotaya mahal oldu tabi) nihayet güncel ve uyumlu bir sürücü bulmuştum. 179 küsürlü bişeydi. :turned: Artık bundan sonra arama derdi ortadan kalkmış durumda görünüyor:icon_: