Nvidia Hatası

Bu konuyu okuyanlar

SADIK38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar;
Benim pc de bazı oyunları açarken önceden çıkmayıp sonradan çıkan aşağıdaki sorunla karşılaştım. Konu ile ilgili bilgi verebilecek var mı.

The NVIDIA OpenGL driver lost connection with the display driver due to exceeding the Windows Time-Out limit and is unable to continue.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Merhaba arkadaşlar;
Benim pc de bazı oyunları açarken önceden çıkmayıp sonradan çıkan aşağıdaki sorunla karşılaştım. Konu ile ilgili bilgi verebilecek var mı.

The NVIDIA OpenGL driver lost connection with the display driver due to exceeding the Windows Time-Out limit and is unable to continue.
Geforce sürücünüzü kaldırıp bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra şu siteden tekrar indirin.
Sorun ilk başta sürücünün kendisinde mi onu öğrenelim.

SADIK38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samet kardeşim ben dün pc ye format artırmıştım. Ekran kartının en güncel versiyonunu ve oyunlar için gerekli yüklemeleri yaptık diye söylediler fakat aynı sorunun devam ettiğini gördüm.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Merhaba aynı hata ile karşılaşsaydım "driver booster" uygulamasını google üzerinden arattırıp, indirdikten sonra tarama yapar ve eksik, güncel olmayan sürücüleri indirirdim. Yaptığım araştırmada genellikle sürücü problemi olarak geçiyor.