Nvidia GTS 450 Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
your unistaller tarzı programlar ile sistemde nvidia driveri yüklü mü ona bir bak.
Ayrıca registery clean tarzı bir programla nvidia girdilerini sil diyeceğimde bunu birine anlatmak riskli iş.

Sana önerebileceğim en garanti yok, PC ni yedekle ve format at.

bobo 75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O dediğini yaptım ben sildim hepsini ama değişen birşey olmadı :S

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Resimleri göremiyorum fakat win7 için;

Masaüstüne sağ tıkla-> ekran çözünürlüğü-> gelişmiş-> bağdaştırıcı-> özellikler->driver ı buradan manuel olarak yükleyebilirsin.

bobo 75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.resimde dxdiag yazdığımız kısım var ordaki ekran bölümünü çektim ekran kartı bilgilerinde hep yok yazıyor 2.resimde denetim masasındaki nvidia denetim masasını açmaya çalıştım nvidia ekran ayarları kullanılamaz yazıyor
3.resimde aygıt yöneticisi var güncelleştirme gerektiği falan gözüküyor ve 4 tane nvidia high defination audio var onlarda güncelleştirme gerekiyor ama ben son versiyonu yükledim.1-2 kez herşeyi sildim nvidia ile ama çözünürlük düşmedi düşmesi gerekmezmiydi neyse sonra tekrar yükledim hep aynı şimdi tekrar herşeyi sildim yinede çözünürlük aynı bu olay şöyle başladı guild wars 2 yükledim frp 20 den yukarı çıkmıyordu internete yazdım çoğu kişide varmış aynı sorun biri driverı yenileme önermişti gittim indirdim yükledim bilgisayar yeniden başladı sonra çözünürlük 800x640 falan gibi birşey olmuştu özelliklerden arttırdım 1280x1024 sonra herhalde silindi dedim tekrar setupı actım falan birşey değişmedi off

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Bir önceki msjımda dediğimi yaptın mı?

tambjk

Müdavim
Reaksiyon puanı
16

:) peki sonuç, driver'ı yükleyebildin mi?

Ayrıca laptopunda dahili bir ekran kartı daha olabilir ve bu laptop oyunlar haricinde default olarak bu ekran kartını görüyordur. Sen eğer bu ekran kartının driverını silmişsen bu soruna sebep olmuş olabilir.

bobo 75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi benimki masaüstü bilgisayar onun dışında driverı yükleyebilsem söylerim merak etme :D