Nvidia control panelinde ekran bölümü yok

Bu konuyu okuyanlar

deliiiiiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar lütfen yardım edin masaüstü sağtık nvidia denetim masasında sadece video ve 3D ayarlı olmak üzere iki bölüm var normalde orda ekran bölümü felanda olması lazımmış. ekrandan HDMI konnektör ayarlarını felan yapacağım ama ekran bölümü görünmüyor :( nolur yardım edin ne yapmam lazım. bakın bu aşağıdaki linkde benim nvidia denetim masasının printi var. işaretlemiş olduğum yerde dediğim gibi 4 bölme olması lazım bana o ekran bölmesi lazım nasıl getirebilirim?

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/27/6681.jpg

lütfen yardım edin bana ekran bölümü lazım nasıl getiririm?

Not:nvidianın güncelleştirmeleri tamamdır. ekran kartı son sürüm. ekran kartı bu arada Nvidia geforce 310 M OS:win7 32 Bit

miyawc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

kardeş bendede ayni sorun vardi internetten araştiriyorum bir türlü bulamadım herkes ekran sekmesine gir diyordu ekran yok diyordum çözümü bilmiyorlardı.şimdi bende gt540 ve intel hd grafik olayi var işte hd grafik olayi engelliyormus. bende çözümü ararken senin yazına rasgelmistim sen çözemediysen yardımcı olayim.
ilk önce 1024x768 e al daha sonra masaüstünde sağ tikla ekran çözünürlüğüne gir nvidia denetim masasına değil orda gelişmiş ayarlar yazıyo küçükçe dikkatli bakarsan bulursun.ona gir bi pencere açiliyor orda intel hd medya denetim paneli var ona bas ve karşina gelen şiklarda en altta ekran ölçeklendirmesi var onu tam ekrana genişlet mi ne yazıyodu 3 şik var zaten dene birinde ekran tam oluyor sonra 1366x768 e tekrar çevirebilirsin ekranini.Ekran 1366x768 iken orda şık
gelmiyor ekranini 1024x768 yap.hadi bi dene bakalim

pcnet.com
syuusuke
alıntıdır............

S

SDN Okuru

SDN Okuru

kardeş bendede ayni sorun vardi internetten araştiriyorum bir türlü bulamadım herkes ekran sekmesine gir diyordu ekran yok diyordum çözümü bilmiyorlardı.şimdi bende gt540 ve intel hd grafik olayi var işte hd grafik olayi engelliyormus. Bende çözümü ararken senin yazına rasgelmistim sen çözemediysen yardımcı olayim.
Ilk önce 1024x768 e al daha sonra masaüstünde sağ tikla ekran çözünürlüğüne gir nvidia denetim masasına değil orda gelişmiş ayarlar yazıyo küçükçe dikkatli bakarsan bulursun.ona gir bi pencere açiliyor orda intel hd medya denetim paneli var ona bas ve karşina gelen şiklarda en altta ekran ölçeklendirmesi var onu tam ekrana genişlet mi ne yazıyodu 3 şik var zaten dene birinde ekran tam oluyor sonra 1366x768 e tekrar çevirebilirsin ekranini.ekran 1366x768 iken orda şık
gelmiyor ekranini 1024x768 yap.hadi bi dene bakalim

pcnet.com
syuusuke
alıntıdır............

heryere baktim bitek bu oldu helal olsun

the_avengers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba hocam bende de aynı sorun var sizin dediklerinizi yaptım ama bir değişiklik olmadı hala ekran sekmesi çıkmıyor laptop un ekran kartı gt540m

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah bin kere razı olsun arkadaşım senin sayende bende nfs carbonu tam ekran oynayabiliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de saatlerdir araştırıyorum, önerdiğiniz çözüm oldu. İlk defa bu tür durumlar için birine yorum yapıyorum. Çok çok teşekkürler. Bilgi paylaşıldıkça değerli. Gönülden tebrik ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cok saol dostum işime yaradı umarım mutlu olursun hayatında :D:D:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş senden Allah razı olsun bendede aynı sorun vardı dediğini yaptım oldu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar olmadı yaw denedim denedim olmuyor ! geforce gt540m var bende !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben deniyorum olmuyo arkadaşım başka çözümü yokmu bunun. ekran kartı GT 635M

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende intel hd medya denetim paneli falan yazmıyor sokcam laptobuna bıktım artık küçük ekranda oynamaktan biri şunu düzgünce anlatsın çıldıram azımın orucunla :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
asıl sorun o değil nvideanın neden ekran çözünmürlük ayarı yok yani intelden yönetmek istemiyorum çünkü intel yüksek çözünürlük desteklemiyor 4k çözünürlük istiyorum intel önüme cıkıyor her seferinde bu sorunun çözümü var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow::mellow:başkan bende nvidia 750M var dediğini yaptım ama olmadı gelmedi ve önceden kucuk ekranda oynadığım counter a girmiyo suan

A

Athskskd

SDN Okuru
Bunu yazan kardeş seni bulsam ellerinden öpücem yıllar önce yazmışsın kafayı yicektim oyunlar kucuk ekran oynamaktan gozum pörtledi Allah senden razi olsun

Yaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimki Laptop Nasıl yapcam lütfen sorun çok kasıyor bilgisayar ordan yapıcam

Yaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimki Laptop Nasıl yapcam lütfen sorun çok kasıyor bilgisayar ordan yapıcam

amazoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
herkes boş boş konuşmuş adam ne soruyor verilen cevaplara bak yahu kişi nvidia ekran kartı kullanıyor ve daha önce nviidia denetim masasında var olan renk ayarları yok diyor sizler yok intelden ayarla diyorsunuz oysa belki bendeki gibi tek ekran kartı var nasıl dönecek intel e oradanda nvidia ayarlardan renk ayarları bölümünü aktif hale getirecek aynen sorun bendede yok oldu renk ayarları şimdi ben nasıl döneceğim olmayan intel ekran kartına ve oradan ayarlayacağım.