Nusret şöhreti için 2 milyon dolar harcamış

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Nusret'in, ünlü tuzlama hareketini dünya çapında bir şöhrete kavuşturmak için 2 milyon dolar harcadığı iddia edildi.

upload_2017-4-26_14-22-54.png

Tuzlama (saltbea) hareketiyle fenomen olan Nusret'in tuz dökme hareketinin dünya kamuoyunda gündeme gelmesi için ABD'li bir ajansla anlaştığı öğrenildi.

Nusret, ilginç tuzlama hareketi sayesinde dünya çapında tanındı. Ancak Nusret'in bu tanınırlığının ardında sadece hareketinin olmadığı, bunun için yüklü miktarda PR harcaması yaptığı ortaya çıktı.

PR ÇALIŞMALARI İÇİN 2 MİLYON DOLAR

Uçankuş'un haberine göre dünyaca ünlü isimlere bile tuzlama hareketini yaptıran Nusret'in PR çalışmaları için 2 milyon dolar harcadığı, bu yüzden de iş ortaklarının tepkisini çektiği söyleniyor. Şirket içinde bu PR çalışmasının markaya zarar verildiği konuşulsa da Nusret bildiğinden vazgeçmiyor.

CİDDİ ÖDEMELER YAPIYOR

Nusret, oyuncu Leonardo DiCaprio'nun Dubai'de Nusret'e gitmesi ve kendisinin Narcos dizisinde gözükmesi için ciddi ödemeler yaptı.

3b90721871267d0acbe8498f4ed23b98_leonardo-dicaprio-dan-nusret-e-iltifat-2674994gif.gif

Yine tuzlama hareketi yapan İtalyan oyuncu Marco Borriello, ünlü şarkıcı Bruno Mars, Golden State Warriors, Galatasaraylı Lukas Podolski, Bayer Leverkusen'de oynayan mili oyuncular Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak, Arsenal'de forma giyen Welbeck, Lyon takımında oynayan Doria ve daha birçok kişi de hareketi yapma karşılığında Nusret'ten ücret aldı.

Reaksiyon puanı
16,118
yazık olmuş o kadar paraya ben hala onu tanımıyorum...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Yaptıysa da tebrik ederim. Başarılı. Ancak o parayı nereden bulmuş?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
e yani belliydi, öyle reklam ajansları var ki püfff, siz gördüğünüzde reklam olduğunu anlamazsınız o derece yani. Yavaş yavaş reklamı hayatınıza sokup herkesin bildiği dilden dile dolaşan bir hal aldırırlar.
--- Gönderi Güncellendi ---
Yaptıysa da tebrik ederim. Başarılı. Ancak o parayı nereden bulmuş?
Daha önceden gelirleri vardı demek ki. Ne de olsa para parayı çeker.

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
1 sene sonra hiç kimse hatırlamıcak. İsterse 10 milyon dolar harcasın

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Maharet yok, yetenek yok, sadece para ve reklam. Vay anasını satim. 3 liraya çiğ köfte ayran'ı tercih ederim.

Uniqueness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kim bilir nasıl bir hakaret attın da yönetici düzenledi. Asıl senin gibi adamdan bu beklenirdi.
Neden zan yapıyorsun ? Zan yapmak bir müslümana yakışır mı ? Ortalığı karıştırmaktan başka işiniz yok. Daha bu forumda yeniyim. ConfickerBelasi'ni diğer forumlardan tanıyorum. Beni ne kadar tanıyorsunda "senin gibi bir adam" diyorsun ?

"Senin gibi boş bir adamdan ancak böyle boş bir yorum beklenebilirdi" yazdım. Bir daha zan yapma kardeşim.

ATSIZ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış dedikleri bu heralde baya bi yorum var :)

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Neden zan yapıyorsun ? Zan yapmak bir müslümana yakışır mı ? Ortalığı karıştırmaktan başka işiniz yok. Daha bu forumda yeniyim. ConfickerBelasi'ni diğer forumlardan tanıyorum. Beni ne kadar tanıyorsunda "senin gibi bir adam" diyorsun ?

"Senin gibi boş bir adamdan ancak böyle boş bir yorum beklenebilirdi" yazdım. Bir daha zan yapma kardeşim.

Ağız çok tanıdık geliyor ama hayırlısı, zanlının beyanı aksi delil olmadığı sürece esastır :)

Seni tanımıyoruz hoş geldin o zaman fakat conficker'i tanıyoruz. Madem yenisin o zaman belirtelim, Burada durup dururken hakaret edemezsin kardeş.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
""yüklü miktarda PR harcaması yaptığı ortaya çıktı."""

para harcaması diye okudum. neyse, nasılsa gidip kuzu parasına kilo et yiyenler var.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Fedakarlık olmadan zafer gelmez.:)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Ağız çok tanıdık geliyor ama hayırlısı, zanlının beyanı aksi delil olmadığı sürece esastır :)
Hele böyle bir dönemde, daha yeni kaydolmuş ve ilk mesajında hakaret ediyorsa. Gerisi malum.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180

Ortalığı karıştırmaktan başka işim yok dimi. Doğru ya ben kimimki. Herkes bana emir verebilir zaten. Şu son cümlene kadar gayet güzeldi yazın. O emir kipi oraya uymamış

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
başarılı helal olsun adama.
bunun neresi yadırganıyor anlamıyorum