Numara taşıma mesajı hala gelmedi.

Bu konuyu okuyanlar

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi günler sdn ailesi. 3 gün önce saat 16.00 gibi bir avea bayiine gittim ve numaramı turkcellden avea ya geçirmek istediğimi söyledim. evrakları falan doldurduk. numara taşımanın onaylanıp onaylanmadığı mesajının 24 ile 48 saat için geleceğini, numara taşımanın ise 2 ile 6 gün arasında tamamlanacağını söylediler. Bugün 3. gün olmasına karşın hala bir mesaj gelmedi. Müşteri hizmetlerini aramama gerek var mıdır sizce?

ha bir de aklıma gelmişken, aveaya geçtikten sonra numaramı değiştirebiliyor muyum? faturasız hatta geçtim.

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Müşteri hizmetlerini aramana gerek yok.Bakarsın birazdan değişir.En geç yarın gelir mesaj,gelmezse şayet evrakların yollanmamıştır henüz :)

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Müşteri hizmetlerini aramana gerek yok.Bakarsın birazdan değişir.En geç yarın gelir mesaj,gelmezse şayet evrakların yollanmamıştır henüz :)

teşekkürler hocam :) eğer yarın da gelmezse mesaj arayıp fırça atacağım :)

tdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne cok firca atma heveslisiniz. 6 gun demislerse 6 gundede tasinabilir. heyecan yapmayin

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Verdiğin bilgilerde bi çakışma varsa geçiş onaylanmaz örnek kimlik fotokopisi hat sahibine ait değilse

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
avea beceremiyor bu işi eline yüzüne bulaştırıyor benim numarayı sözde 4 günde taşıdı ama hattı kullanamadım bir türlü en son döğüş çekiş yaptılar

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Turkcell 1 günde Vodafone 3 günde Avea 4 günde ilginç :D

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Benim vodafonu turkcelle 10 günde taşıdılar.6. gün maillerime istinaden aradılar evraklarınız bize ulaşmadığı için numaranızı taşıyamıyoruz dediler,tekrar kayıt olmam gerekiyomuş.Bende dedim ki , size güvenip nüfus fotokopisi verdim sözleşme imzaladım nerde bu evraklar tekrar neden imzalıyım çok saçma dedim.eveledi geveledi müşteri hizmetlerinden arayan bayan durum anlattığım gibi beyefendi dedi pişkince.Bende vodafoneda kalmaya karar verdim 20 lira yükledim aylık net pakete abone oldum, 3. gün mesaj geldi turkcell den numaranız saat 24 den sonra taşınacaktır.Taşındı.:huh:

cm0091

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
avea yı aradım 'taşıma sürecinin bizimle bir ilişkisi yok' dedi tamamen BTK ile ilgili bir durummuş
Bence BTK turkcell ve vodafone için torpil yapıyor..TURKCELL e iki günde geçmiştim AVEA ya 4 gün oldu hala tık yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benım 1 haftayı geçti allahını seven bişey yazsın ne yapabilrim

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Benım 1 haftayı geçti allahını seven bişey yazsın ne yapabilrim
Ne yapacaksınız bana da vodafone yaptı. Hesap kesim tarihine 1 gün kala evraklarınız geri geldi diye numaramı 8 gün sürmesine rağmen taşımamışlar.şimdi turkcell bana bir aylık bir fatura daha gönderdi.bunların hepsi aynı.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
1 haftaya kadar gelmesi lazım ben bütün hatları kullandım hat değiştirerek 1 haftada olmadıysa değiştirmek için gittin telefoncuya git oda sana ya bi hata olduğunu söyler yada evraklar işlenmemiş biraz daha bekle der bir süre verir o süre içinde geçer.

yasaklı

Asistan
Reaksiyon puanı
14
1 haftaya kadar gelmesi lazım ben bütün hatları kullandım hat değiştirerek 1 haftada olmadıysa değiştirmek için gittin telefoncuya git oda sana ya bi hata olduğunu söyler yada evraklar işlenmemiş biraz daha bekle der bir süre verir o süre içinde geçer.
O süre içerisnde geçmesi önemli değil ki.Ben onlara hesap kesim tarihinden önce geçmem lazım yoksa bir fatura daha ödemek zorunda kalıyorum diye özellikle söyledim.Adamların işi gücü yalan dolan.belkide evrakları göndermediler.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Genelde 6 -7 gün içerisinde kesin geçiş oluyor. 2 kere operatör değiştirdim ikisinde de 6 günden önce olmadı.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
En erken 4 günde en geç 6 günde hat taşınır bu kadar kasma hocam :D Eğer 6 gün geçti de taşınmadıysa ya hat sizin üzerinize değil yada taşıma yaparken bilgilerinizi alan ark tc bir rakamını yanlış yazdı yada dolandırıldınız :D Tmm kısaca 6 gün bekle olmazsa bir daha dene!

PatavatsiZ

Doçent
Reaksiyon puanı
0
2-3 Sene öncesine ait bir konu hortlamış yine iyimi :)

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
O süre içerisnde geçmesi önemli değil ki.Ben onlara hesap kesim tarihinden önce geçmem lazım yoksa bir fatura daha ödemek zorunda kalıyorum diye özellikle söyledim.Adamların işi gücü yalan dolan.belkide evrakları göndermediler.

Genellikle evraklarda sıkıntı çıkmış derler işlerini biliolar .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana hat şu gün şu saat taşınacak diye mesaj geldi ama o saat geçti hala taşınmadıı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben perşembe günü avea yatkili bayisine gittim türkcellden aveaya geçmek için evraklarımı herşeyimi halletim lakin bugün perşembe hala mesaj gelmedi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
geçtiğimiz cumartesi hattımı aveadan vodafona taşıdım bugün 5.gün fakat hala nebi mesaj geldi nede bişe askerim ve yarın birliğime teslim olcam 6 günü bulabilir dediler fakat mesajın engeç 3güne gelmesi gerekirdi onaylandığına dair hala bişe yok çok sorumsuzca ....:unsure:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aveadan vodofona geciiş yaptım evrakları doldurdum 9 gün oldu ne mesaj geldi ne bişey ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
awedan vodafone gectim 4 gün oldu ama msj gelmedii ya neden ki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink:yaaa ben vodafonedan aveaya numaramı taşımak istiyorum ama numaramı da değiştirmek istiyorum değiştirme işini ne zaman yapmalıyım daha doğrusu böyle bir şey oluyordur demi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
turkcell den avea ya geçecem ama 7. gün oldu hala geçmedi ....:biggrin:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4 günle 1 hafta arasında nakil ya da hat açılışı gerçekleşir diyorlar zaten
ayrıca da, şu telefona internete ne kadar çok alıştık ve bel bağladık.
çok değil, bundan 20-25 yıl önce ödemeli arama yaparken ömrümüz postanelerde geçiyordu.
4 günde bağlanmazsa fırça atacaklarmış.
erken açılırsa telefonla dünyayı mı kurtaracağız?