Nova bİlgİsayar

Bu konuyu okuyanlar

CODEX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar size bişey soracağım ya bu NOVA bilgisyar güvenilir bir firma değilmi şuana kadar toplayan herkes memnun ama bazıları toplama ordan falan dedi kafam karıştı bide sizlere sorayım dedim sizce nasıl bir firma güvenilirmi ?:confused1:

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
aydın taraflarındaysan gel yardımcı oluruz :)

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ben 280 tl değerinde bir şey almıştım 6 taksitle almamdan 6 dakika sonra vazgeçtim ve mail ve telefon ile derdimi bildirdim.Siparişi iptal ettiler fakat paranın hesaba dönmesi 2-3 gün olur dediler.Bende önemli değil tamam sağolun dedim kapattım.Faka para geri geliyor ama taksit taksit 6 taksit şeklinde böyle olunca çok zor durumda kaldım yani benim böyle bir sorunum olmuştu söyliyeyim dedim :)

cenk_kusje

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bilmiyorum benim bildigim nova bilgisayar mı ama ankarada ofisleri vardı.eski yerinden taşınmışlar galiba şuanda.ben elden gidip almıştım laptop'u ilgilenmişlerdi baya.ama internetten bilemicem

Chris Brown

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ben 280 tl değerinde bir şey almıştım 6 taksitle almamdan 6 dakika sonra vazgeçtim ve mail ve telefon ile derdimi bildirdim.Siparişi iptal ettiler fakat paranın hesaba dönmesi 2-3 gün olur dediler.Bende önemli değil tamam sağolun dedim kapattım.Faka para geri geliyor ama taksit taksit 6 taksit şeklinde böyle olunca çok zor durumda kaldım yani benim böyle bir sorunum olmuştu söyliyeyim dedim :)

Bu bir sorun değil her yerde bu böyle olur.Kart ile alışveriş yaptıysanız taksitleriniz dogrultusunda gelir , havale yaptıysanız havaleniz geri gelir.

Nova güvenilir bir firmadır,ama daha çok önerebilecegim bir yer var Ankaradan.
İnventus ve Fireball. Rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. İnternetten yada direk magazadan.