Notebook İçin Tavsiyeleriniz

Bu konuyu okuyanlar

deniz7883

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo Thinkpad alıcam bakarmısınız ?

--- Mesaj Güncellendi ---

Özellikleri şöyle (1000 TL civarı)

-14 TFT 16:9 HD (1366x768)LED
Intel Core i3-2350M 2,30 GHz işlemci
1x4096 MB (8GB max)
500-GB S-ATA (7200U/min) sabit disk
kamera 720p HD
Intel HD grafiks 3000

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Hayırlı olsun, nereye bakalım; sağa, sola, aşağıya...?

deniz7883

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıl anlamadım..özellikleri yukarıda yazdım.

link olmadığı için koymadım..almanyadayım ben, PC yi 1 hafta içinde falan alıp dönücem, o yüzden tavsiyelere acilen ihtiyacım var..

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
nasıl anlamadım..özellikleri yukarıda yazdım.

link olmadığı için koymadım..almanyadayım ben, PC yi 1 hafta içinde falan alıp dönücem, o yüzden tavsiyelere acilen ihtiyacım var..

Neyine bakalım yani, bizden nasıl bir yorum yapmamızı bekliyorsun? "Bu notebook iyi midir?" diye mi soruyorsun, fiyat olarak mı yorum yapmamızı istiyorsun vs. Hangi açıdan yardımcı olmamızı istyorsun?

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33

İlk mesajınızı espri olarak kabul ettim ama ikinci mesajınızda abartmışsınız bence, iyi ya da kötü deyip bir yorum yapabilirsiniz en azından.

Thinkpadler sağlamlığıyla bilinir, özellikler çok üst düzey değil belki ama uzun yıllar kullanırsın. Oyun oynamak istiyorsan 1300 lira civarında olan MSI modeli var, i5 işlemci, gt540 ekran kartı.

http://www.pcdepo.com/msi-cx640dx-658xtr-notebook-urun7185.html

deniz7883

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bir bayan olarak pek anlamıyorum pc den..işlemcisi ve ekran kartı önemliymiş sanırım..grafik programları ve office işlemleri kullanıcam oyun çok oynamam. bir arkadaş i3 ler bilgisayarı zorlar şarjı çabuk biter demişti. o açıdan öğrenmek istedim işlemcisi iyi mi falan diye...

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
İlk mesajınızı espri olarak kabul ettim ama ikinci mesajınızda abartmışsınız bence, iyi ya da kötü deyip bir yorum yapabilirsiniz en azından.

Thinkpadler sağlamlığıyla bilinir, özellikler çok üst düzey değil belki ama uzun yıllar kullanırsın. Oyun oynamak istiyorsan 1300 lira civarında olan MSI modeli var, i5 işlemci, gt540 ekran kartı.

http://www.pcdepo.com/msi-cx640dx-658xtr-notebook-urun7185.html

Özür dilerim, tavsiyenizi dikkate alacağım ;)

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ben bir bayan olarak pek anlamıyorum pc den..işlemcisi ve ekran kartı önemliymiş sanırım..grafik programları ve office işlemleri kullanıcam oyun çok oynamam. bir arkadaş i3 ler bilgisayarı zorlar şarjı çabuk biter demişti. o açıdan öğrenmek istedim işlemcisi iyi mi falan diye...

Alacağınız dizüstü bilgisayarın işlemcisi iyi ama ekran kartı kötü diyeyim o zaman. Oyunla aranız yoksa alabilirsiniz ama yine de tek başınıza almaya kalkmayın, işi bilen biriyle almaya gidin :)

Özür dilerim, tavsiyenizi dikkate alacağım ;)

Estağfurullah özür dilenecek bir durum yok :)

deniz7883

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu işlemciye uygun önerebileceğiniz ekran kartı nedir peki..burda parçası opsiyonel değişiyor yani fiyat farkı verilince. olmadı onun farkını verip değişebilirim...

diğer arkadaşta 3 tane cevap yazdı birinde olsun pc hakkında yorum yapsaydı bari :)

ASLAN orda mısın?

KadirSenkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Notebook konusunda Electroworld'de süper bir kampanya var. Eğer çok oyun meraklısı değilseniz, 999 liraya 1 TB hard diskli bu Samsung'u kaçırmayın derim.

ankarali_gnc"

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lenovo Thinkpad alıcam bakarmısınız ?

Özellikleri şöyle (1000 TL civarı)

-14 TFT 16:9 HD (1366x768)LED
Intel Core i3-2350M 2,30 GHz işlemci
1x4096 MB (8GB max)
500-GB S-ATA (7200U/min) sabit disk
kamera 720p HD
Intel HD grafiks 3000

Arkadaşım bayan olarak pcden anlamıyor olabılırsın ama Türkiyede değilsin anladıgım kaadarı ile almanyada online satış yapan bir site adresi verirsen ordaki fiyata göre sana bir makine önerebiliriz ancak çunki türkiye fiyatı ile yurtdışı fiyatı çok ama çok değişiyor burda i3 alacagın fiyata avrupada yada başka bir ülkede i7 2gb ekran kartılı felan alabılıyorsun onun için eş değerliligi yok malesef türkiyedeki fiyatlar malesef vergiler v.sden dolayı yüksek.. sen bize bir link verrsen ona göre ordan bakarız..

ALMANCAMIZ OLMAYABILIR AMA global rakamları ve sistem ozellıklerınıde herkez bilir :) sana yardımcı olabılırız ;) hayırlı olsun şimdiden alacağın makine..