Note3 te geliştirici moduna 1 adım kaldı yazdı

Bu konuyu okuyanlar

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar note 3 animasyon ayarlarında bır sey olmustu kapandı heralde uygulama geçişlerinde hiç animasyon yok yani direk açılıyor uygulama bunun için biri dediki ayarlar dan cihaz hakkındaya gir ordan yapım numarasına 10 kere ne bas dedi bende yapıyorum ama geliştirici seceneklri açmak istemiyorum geliştirici seçeneklerine 1 adım kaldı dedi peki bunu artıra bilir miyim yani geliştirici seçeneklerine 2 adım 3 adıma cıkarabilir miyim ? Birde su animasyon ayarlarına nerden ulaşacağı yardım ederseniz sevinirim herkese simdiden hayırlı Ramazanlar

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
kardeşim zaten animasyon ayarları geliştirici seçeneklerinde sen geliştirici seçeneklerini aç aşagıya in animasyonlar var sende 0 dadır onları 1 yap 3 tane animasyon ayarı var 3ü nüde 1 var düzelir geliştirici seçenekleri açık kalsın önemi yok...

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kafayı taktığın şeye bak yahu.açık olsa ne olur orda zaten karışık birşey yok orda .tekrar açıp kapatabilirsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben dedim onu geliştirici seçeneklerini açmanda hiç sıkıntı olmaz tekrar kapatabilirsin.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Böyle ufak tefek şeylere takılmayın. Geliştirici olsanız veya olmasanız bir zararı yok, isterse 1 isterse 10 adım kalsın.

Nasıl ayarlar kısmında ses ekran vs tarzında seçenekler varsa Geliştirici olunca '' Geliştirici Seçenekleri '' diye seçenek eklenicek ordan istediğinizi yapıyorsunuz.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Böyle ufak tefek şeylere takılmayın. Geliştirici olsanız veya olmasanız bir zararı yok, isterse 1 isterse 10 adım kalsın.

Nasıl ayarlar kısmında ses ekran vs tarzında seçenekler varsa Geliştirici olunca '' Geliştirici Seçenekleri '' diye seçenek eklenicek ordan istediğinizi yapıyorsunuz.

teşekkür ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yok canim ne alaka.

teşekkürler