Note II ekran koruyucu ve kılıf tavsiye

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Aslında kılıf almak istemiyorum fakat iphonumu düşürmüştüm kılıf sağolsun sıfır çizikle kurtardık.
max bütce 100 tl.
önerilerinizi bekliyorum.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
Aslında kılıf almak istemiyorum fakat iphonumu düşürmüştüm kılıf sağolsun sıfır çizikle kurtardık.
max bütce 100 tl.

tavsiyede bulunayım bende dericilerden kendi sevdiğin renkde deri al ve diktir daha ucuza ve kalıtelı malzeme ıle daha ıyı olur ıstersen kemerine takabilirsin istediğin gibi dizaynı yaptırırsı enlfazla 50 tl tutar

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kılıf tavsiyesi verimiyeceğim ama fikir vericem . Sakın Türkiye' den alma Ebay gir ordan ver siparişini 15-20 gün bekle deyicektir

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kılıf tavsiyesi verimiyeceğim ama fikir vericem . Sakın Türkiye' den alma Ebay gir ordan ver siparişini 15-20 gün bekle deyicektir
Şu ebaydan bi alışveriş yapmayı bilsem michael jackson kıyafetleri alıcağım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

max bütce 100 tl.
flip cover almada ne alırsan al

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
hocam ebaydan alrmda kredi kartım yok. paypalda param var fakat tr içinde kullanabiliyorm :'(

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende flip cover var fakat bilmiyorum genede içim rahat değil sırf görsellik için aldım desem yeridir görsel için flip cover kılıfı süper fakat telefonun önünü flip cover kılıfıyla koruyamazsınız arkası ise flip cover da korumalı arka olayı güzelde ön kötü.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bu Tür Telefonların Ekranı Kırılma Riskleri Yüksek Olduğundan Bence Değer Adam 500 600 tl Ekranı Yaptırıcağına 40 50 tl Verip Kılıf Alır Daha İyi

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu Tür Telefonların Ekranı Kırılma Riskleri Yüksek Olduğundan Bence Değer Adam 500 600 tl Ekranı Yaptırıcağına 40 50 tl Verip Kılıf Alır Daha İyi

iphone gibi kap modelleri yok s3 ün. o kötü ya olsa var ya. uğraşmazsın kılıf falan aramaya :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
note2mi kırdım, tamir ettirdim simdi ceepkask yaptırabilirmiyim???

Son mesajlar