note fe

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
hocam,bunu almak isteyenler çok, onlara bilgi olsun diye açıyorum.
sizce alınır mı ve kaç yıl gider
bence alınır zaten note serisini seviyorum note 8 hariç tasarımının sevmiyorum
yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Fiyatına göre alınır ama limitini arttıra bilene çok daha güzel cihazlar var. Tabi note serisine benim de saygım sonsuz tasarım göreceli tabi bende note 8 tasarımına hayran olan biriyim şahsen s9+ daha başarılı buluyorum. Kısacası o fiyata gerçekten alınacak bir telefon ama fiyatına göre

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
hocam,bunu almak isteyenler çok, onlara bilgi olsun diye açıyorum.
sizce alınır mı
bence alınır zaten note serisini seviyorum note 8 hariç tasarımının sevmiyorum
yorumlarınızı bekliyorum
Samsung u normalde pek beğenmem ama bence en hoş tasarımı note fe çok asil duruyor patlama sıkıntısı çozülmüş ithalat garantiye güvenen ve samsung ekosistemini seven biri tercih edebilir

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Fiyat performans ürünlerinden biridir. Galaxy Note FE.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Samsung u normalde pek beğenmem ama bence en hoş tasarımı note fe çok asil duruyor patlama sıkıntısı çozülmüş ithalat garantiye güvenen ve samsung ekosistemini seven biri tercih edebilir
sence xz1 mi note fe mi doğukan

---- Mesajlar birleştirildi ----

note fe kaç yıl kullanılır

Son düzenleme:

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Şahsen tasarım noktasında Note 8'den daha iyi olduğunu düşünüyorum ve beğeniyorum. Cihaz tam anlamıyla bir fiyat/performans cihazı. 2000TL'ye alınabilecek en iyi cihazlardan biri.

note fe kaç yıl kullanılır
Şahsen ben Note FE derim.

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Telefon alırken hangi özellikleri istediğimiz önemlidir mesela bu iki modelden ilerleyelim kameraya önem veren note fe almalı performans a önem veren xz1 almalı benim için işlemci önemli kamerayla fazla işim yok tasarımıda hoşuma gidiyor benim için önemli olan ip68 sertifikasıda var fiyatları aynı saten note de kalemde var

Kamera+spen isteyen note fe

Performans ve stabilite isteyen xz1

Fiyatlar aynı saten

Benim tercihim xz1

Şahsen tasarım noktasında Note 8'den daha iyi olduğunu düşünüyorum ve beğeniyorum. Cihaz tam anlamıyla bir fiyat/performans cihazı. 2000TL'ye alınabilecek en iyi cihazlardan biri.

Şahsen ben Note FE derim.
Aynen samsung u seven bir kişinin uygun bütçeyle alabileceği en iyi tercih olur a7 2017 e 2000tl vermektense fe alınabilir

Son düzenleme:

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Fiyatına göre alınır ama limitini arttıra bilene çok daha güzel cihazlar var. Tabi note serisine benim de saygım sonsuz tasarım göreceli tabi bende note 8 tasarımına hayran olan biriyim şahsen s9+ daha başarılı buluyorum. Kısacası o fiyata gerçekten alınacak bir telefon ama fiyatına göre
Hocam limiti arttırmaktan kastınız kaç para ? Yani ben 2600 TL'ye Mate 10 almayı düşünüyorum sence alınır mı?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
kaç sene kullanırlar note feyi

bence alınır huawei iyi bir marka
Note fe yi normal bir kullanıcı 3 sene rahat kullanır mehmet

Mesela ben telefonu çok seri ve hızlı kullanırım bu yüzden çabuk bozuluyor aşırı ısınıyor kullandığım teller. Ama dışına temiz en uzun kullandığım tel 10ayı geçmedi bu yüzden quacom işlemcili cihaz arıyorum

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Hocam limiti arttırmaktan kastınız kaç para ? Yani ben 2600 TL'ye Mate 10 almayı düşünüyorum sence alınır mı?
İşte limiti arttırma dan kastım tam da bu tabi ki de mate 10 derim iki cihaz arasında one plus 5t bunlar o limitte alına bilir telefon ama oluyor 100 tl yi küçümsemiyorum ama 100 tl bile arttıramayan kendisini ona göre ayarlayan kullanıcılar oluyor. Onlara saygım sonsuz iyi para arada ki fark

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
İşte limiti arttırma dan kastım tam da bu tabi ki de mate 10 derim iki cihaz arasında one plus 5t bunlar o limitte alına bilir telefon ama oluyor 100 tl yi küçümsemiyorum ama 100 tl bile arttıramayan kendisini ona göre ayarlayan kullanıcılar oluyor. Onlara saygım sonsuz iyi para arada ki fark
Aynen katılıyorum

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Aynen katılıyorum
Sağol başkan şimdi forum da olmuyor ama çevrem de note fe güzel telefon alınır dediğim zaman tepki alıyorum eski cihaz alınır mı diye. Bence alınır güzel cihaz ama neye göre alınır o fiyata göre alınır bir cihaz fiyat kıyaslaması da yapmak lazım.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Sağol başkan şimdi forum da olmuyor ama çevrem de note fe güzel telefon alınır dediğim zaman tepki alıyorum eski cihaz alınır mı diye. Bence alınır güzel cihaz ama neye göre alınır o fiyata göre alınır bir cihaz fiyat kıyaslaması da yapmak lazım.
İphone 6 daha eski ama alıyorlar note 7 2016 nın 8. Ayında çıktı note fe ise 2017 7. Ayında çıktı eski değilki iphone 6 2014 çıktı fe yeni sayılır

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İphone 6 daha eski ama alıyorlar note 7 2016 nın 8. Ayında çıktı note fe ise 2017 7. Ayında çıktı eski değilki iphone 6 2014 çıktı fe yeni sayılır
Yani neden alınmasın biz eskitiyoruz bu kadar eskiyen cihazlar değil aslında

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Note fe yi normal bir kullanıcı 3 sene rahat kullanır mehmet

Mesela ben telefonu çok seri ve hızlı kullanırım bu yüzden çabuk bozuluyor aşırı ısınıyor kullandığım teller. Ama dışına temiz en uzun kullandığım tel 10ayı geçmedi bu yüzden quacom işlemcili cihaz arıyorum

Eyvallah kardeşim :)

Note FE sonuçta Note 7'ydi. Yani bir amiral gemisiydi. Rahat 3, zorlarsan 4 sene kullanılır.
Sağol

Hepinize teşekkür ederim

@Death Mark hocam sen ne diyorsun bu konuda

Son düzenleme:

cacar54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bence bu telefon alınır.bende note 5 almayı düşünüyorum delta garantili olarak.ama note fe farklı ve güzel bir tasarımı var.kafamdaki tek şüphe yaratan durum kavisli ekran olması.ekran koruyucuların tam oturmadığı vb.sorunlar olduğu yazılıyor.1 ay vaktim var.o zaman kara verecem.hb fix paket ile satılıyor.bakalım hayırlısı

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O fiyat aralığındaki en iyi cihaz ayrıca o bir note bunuda unutmamak lazım :D

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
bence bu telefon alınır.bende note 5 almayı düşünüyorum delta garantili olarak.ama note fe farklı ve güzel bir tasarımı var.kafamdaki tek şüphe yaratan durum kavisli ekran olması.ekran koruyucuların tam oturmadığı vb.sorunlar olduğu yazılıyor.1 ay vaktim var.o zaman kara verecem.hb fix paket ile satılıyor.bakalım hayırlısı
Ben S7 Edge kullanıcısıyım. Edge dememden anlaşılacağı gibi S7 ailesinin kavisli modeli var. Ekran koruyucu noktasında sıkıntı yaşandığı doğru. Yani hiçbir ekran koruyucudan düz modellere nazaran tam sonuç beklemeyin. Bende mesela şuan da takılı olan köşelerden attı. Zaten her zaman söylüyorum. Samsung yaptığı son 3-4 nesil amiral gemisi cihazların tasarımlarını çok iyi yapıyor. Ama bunun yanında çok hassas ve narin tasarımlar yapıyor. Yani çok iyi korumak gerekiyor. Tasarım çok hoşuna gidiyor, alıyorsun. Ama çok narin, kullanırken dikkat gerektiren, en ufak sakarlığı affetmeyecek cihazlar üretiyor. İyi bir ekran koruyucu bulsanız bile çok yüksek fiyatlara satılıyor. Mesela benim aldığım ekran koruyucu, jelatin tarzı bir şey yani öyle kırılmalara, çatlamalara karşı koruyacak türden değil. Sadece çiziklere karşı biraz olsun koruyor. Ben mesela bir ürün aldığım zaman çok temiz kullanmaya özen gösteren, malına önem veren, takıntılı bir insanımdır. En ufak bir şey gördüğüm zaman kafama takarım, moralim bozulur. Mesela kılcal bir çizik gördüğüm zaman. Eğer Samsung'dan bir cihaz alacaksanız hatta genele konuşuyorum bir cihaz satın alacaksanız Note FE alabileceğiniz en iyi F/P cihazıdır. Ama kullanırken dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Onun dışında Note FE, performansıyla, kamerasıyla, ekranıyla, iris tarayacısının olmasıyla beraber üstelik o okumazsa yine önden ulaşabileceğiniz bir home butonu var ve parmak izi okuyor. Yeni modellerde olduğu gibi ulaşımı zor, arka kısımda değil. Yani cihaz güzel, alırsanız hayırlı olsun.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ben S7 Edge kullanıcısıyım. Edge dememden anlaşılacağı gibi S7 ailesinin kavisli modeli var. Ekran koruyucu noktasında sıkıntı yaşandığı doğru. Yani hiçbir ekran koruyucudan düz modellere nazaran tam sonuç beklemeyin. Bende mesela şuan da takılı olan köşelerden attı. Zaten her zaman söylüyorum. Samsung yaptığı son 3-4 nesil amiral gemisi cihazların tasarımlarını çok iyi yapıyor. Ama bunun yanında çok hassas ve narin tasarımlar yapıyor. Yani çok iyi korumak gerekiyor. Tasarım çok hoşuna gidiyor, alıyorsun. Ama çok narin, kullanırken dikkat gerektiren, en ufak sakarlığı affetmeyecek cihazlar üretiyor. İyi bir ekran koruyucu bulsanız bile çok yüksek fiyatlara satılıyor. Mesela benim aldığım ekran koruyucu, jelatin tarzı bir şey yani öyle kırılmalara, çatlamalara karşı koruyacak türden değil. Sadece çiziklere karşı biraz olsun koruyor. Ben mesela bir ürün aldığım zaman çok temiz kullanmaya özen gösteren, malına önem veren, takıntılı bir insanımdır. En ufak bir şey gördüğüm zaman kafama takarım, moralim bozulur. Mesela kılcal bir çizik gördüğüm zaman. Eğer Samsung'dan bir cihaz alacaksanız hatta genele konuşuyorum bir cihaz satın alacaksanız Note FE alabileceğiniz en iyi F/P cihazıdır. Ama kullanırken dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Onun dışında Note FE, performansıyla, kamerasıyla, ekranıyla, iris tarayacısının olmasıyla beraber üstelik o okumazsa yine önden ulaşabileceğiniz bir home butonu var ve parmak izi okuyor. Yeni modellerde olduğu gibi ulaşımı zor, arka kısımda değil. Yani cihaz güzel, alırsanız hayırlı olsun.
S7 edge nin ekranı 700tl ye değişiyor aman dikkat

cacar54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

benim sorunumda iş yerinde cebinde taşıyorum ve dar alanlara girip çıkıyorum.ekranı kırma ihtimalim çok fazla

S7 edge nin ekranı 700tl ye değişiyor aman dikkat
1 ay önce arkadaşım değiştirdi 900 tl

Son düzenleme:

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Samsung parçaları pahalı
Sebebi hem AMOLED olması hem Edge olması.Ekran koruyucu takılmaması ayrı sıkıntı zaten Edge telefonlara.Ancak Dogukan1905'in de dediği gibi tasarım olarak güzel bir ayrıntı Edge olması.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Ekranları Edge haline getirmek için 600 ya da 800 derece kadar sıcaklık verip kıvrımlı hale getiriyorlar. Üstelik AMOLED panel oldukları için fiyatları bir hayli artıyor. Zaten Edge ekranın etkisi S6 ve S6 Edge, S7 ve S7 Edge'nin arasındaki fiyat farkından anlaşılıyor. Normal yani S6 ve S7'yle kavisli yani S6 Edge ve S7 Edge arasında 500'er TL fark vardı.

Son mesajlar